COLAD INTERCONS SRL
| Denumire | COLAD INTERCONS SRL |
| CUI | 19502326 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000901282 |
| EUID | ROONRC.J2006000901282 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-12-08 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| OLTEANU CRISTIAN-NICOLAE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 298 831 | 4 803 767 | 11 262 468 | — | — | — | 18 |
| 2024 | 7 629 025 | 3 128 054 | 5 100 351 | 229 009 | 8 520 734 | 3 649 392 | 19 |
| 2023 | 11 279 952 | 3 715 535 | 1 216 381 | 312 143 | 7 876 565 | 6 972 327 | 21 |
| 2022 | 7 769 787 | 2 735 454 | 2 760 640 | 453 361 | 5 564 071 | 3 256 792 | 20 |
| 2021 | 5 590 910 | 1 565 037 | 3 414 767 | 612 514 | 5 562 756 | 2 760 503 | 20 |
| 2020 | 3 290 616 | 59 166 | 3 818 609 | 849 849 | 4 164 226 | 1 195 466 | 19 |
| 2019 | 3 883 647 | 614 962 | 5 100 959 | 831 598 | 5 380 393 | 1 114 369 | 22 |
| 2018 | 7 386 414 | 3 296 353 | 3 208 719 | 714 494 | 6 289 985 | 3 795 760 | 25 |
| 2017 | 4 425 212 | 1 399 437 | 3 934 726 | 777 197 | 3 654 939 | 497 410 | 22 |
| 2016 | 4 993 384 | 1 868 414 | 1 710 675 | 880 647 | 3 470 777 | 2 640 749 | 18 |
Statistics
Commercial networks and enterprises13 298 831 lei
74%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COLAD INTERCONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Olt , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COLAD INTERCONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COLAD INTERCONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COLAD INTERCONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 229.009 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.520.734 |
| Stocuri | 11 |
| Creante | 4.344.994 |
| Casa si conturi la banci | 4.175.729 |
| DATORII | 5.100.351 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.649.392 |
| Capital subscris varsat | 228.200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.629.025 |
| VENITURI TOTALE | 7.862.477 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.142.332 |
| Profitul brut | 3.720.145 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.128.054 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 312.143 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.876.565 |
| Creante | 3.538.706 |
| Casa si conturi la banci | 4.337.859 |
| DATORII | 1.216.381 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.972.327 |
| Capital subscris varsat | 228.200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.279.952 |
| VENITURI TOTALE | 11.344.630 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.066.466 |
| Profitul brut | 4.278.164 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.715.535 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 453.361 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.564.071 |
| Stocuri | 670 |
| Creante | 4.786.516 |
| Casa si conturi la banci | 776.885 |
| DATORII | 2.760.640 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.256.792 |
| Capital subscris varsat | 228.200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.769.787 |
| VENITURI TOTALE | 7.837.541 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.649.543 |
| Profitul brut | 3.187.998 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.735.454 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 612.514 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.562.756 |
| Stocuri | 8.450 |
| Creante | 2.643.268 |
| Casa si conturi la banci | 2.911.038 |
| DATORII | 3.414.767 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.760.503 |
| Capital subscris varsat | 228.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.590.910 |
| VENITURI TOTALE | 5.690.154 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.024.595 |
| Profitul brut | 1.665.559 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.565.037 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 849.849 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.164.226 |
| Stocuri | 8.849 |
| Creante | 1.402.629 |
| Casa si conturi la banci | 2.752.748 |
| DATORII | 3.818.609 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.195.466 |
| Capital subscris varsat | 228.200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.290.616 |
| VENITURI TOTALE | 3.315.799 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.228.622 |
| Profitul brut | 87.177 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 59.166 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 831.598 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.380.393 |
| Stocuri | 2.719 |
| Creante | 1.839.167 |
| Casa si conturi la banci | 3.038.507 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.337 |
| DATORII | 5.100.959 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.114.369 |
| Capital subscris varsat | 228.200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.883.647 |
| VENITURI TOTALE | 3.896.284 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.180.343 |
| Profitul brut | 715.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 614.962 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 714.494 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.289.985 |
| Creante | 2.573.416 |
| Casa si conturi la banci | 3.716.569 |
| DATORII | 3.208.719 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.795.760 |
| Capital subscris varsat | 228.200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.386.414 |
| VENITURI TOTALE | 7.500.763 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.015.816 |
| Profitul brut | 3.484.947 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.296.353 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 777.197 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.654.939 |
| Creante | 1.550.746 |
| Casa si conturi la banci | 2.104.193 |
| DATORII | 3.934.726 |
| CAPITALURI - TOTAL | 497.410 |
| Capital subscris varsat | 228.200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.425.212 |
| VENITURI TOTALE | 4.531.033 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.895.396 |
| Profitul brut | 1.635.637 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.399.437 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 880.647 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.470.777 |
| Creante | 1.800.688 |
| Casa si conturi la banci | 1.670.089 |
| DATORII | 1.710.675 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.640.749 |
| Capital subscris varsat | 228.200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.993.384 |
| VENITURI TOTALE | 5.038.912 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.868.242 |
| Profitul brut | 2.170.670 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.868.414 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |