INTERMED & SERV COMPUTERS SRL
| Denumire | INTERMED & SERV COMPUTERS SRL |
| CUI | 19685215 |
| Nr. Reg. Com. | J2006002192039 |
| EUID | ROONRC.J2006002192039 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-12-13 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ENACHE DIANA-ALEXANDRA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 477 611 | 3 063 448 | 30 222 468 | — | — | — | 54 |
| 2024 | 28 432 822 | 3 056 393 | 16 927 415 | 17 068 089 | 4 253 468 | 5 223 068 | 49 |
| 2023 | 26 559 501 | 3 030 093 | 15 091 399 | 14 876 927 | 4 936 294 | 5 116 674 | 52 |
| 2022 | 26 012 206 | 2 862 320 | 20 392 122 | 16 477 139 | 7 545 462 | 3 702 920 | 49 |
| 2021 | 14 575 412 | 1 749 000 | 15 493 894 | 13 910 375 | 4 299 588 | 2 589 600 | 42 |
| 2020 | 11 504 977 | 1 394 727 | 8 195 877 | 7 262 744 | 3 449 321 | 2 235 327 | 40 |
| 2019 | 9 089 639 | 1 081 317 | 7 245 640 | 5 819 563 | 3 601 636 | 1 866 307 | 56 |
| 2018 | 6 819 179 | 485 362 | 3 901 180 | 3 218 213 | 2 085 575 | 1 241 958 | 26 |
| 2017 | 6 157 478 | 103 823 | 2 373 663 | 1 567 148 | 1 656 582 | 853 843 | 17 |
| 2016 | 4 770 314 | 134 252 | 2 218 356 | 1 949 166 | 1 124 089 | 876 402 | 16 |
Statistics
Commercial networks and enterprises30 477 611 lei
7%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INTERMED & SERV COMPUTERS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INTERMED & SERV COMPUTERS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INTERMED & SERV COMPUTERS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INTERMED & SERV COMPUTERS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.068.089 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.253.468 |
| Stocuri | 959.188 |
| Creante | 3.198.271 |
| Casa si conturi la banci | 96.009 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 828.926 |
| DATORII | 16.927.415 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.223.068 |
| Capital subscris varsat | 700.500 |
| Cifra de afaceri neta | 28.432.822 |
| VENITURI TOTALE | 30.061.972 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.546.172 |
| Profitul brut | 3.515.800 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.056.393 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.876.927 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.936.294 |
| Stocuri | 750.425 |
| Creante | 3.701.225 |
| Casa si conturi la banci | 484.644 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 397.879 |
| DATORII | 15.091.399 |
| VENITURI IN AVANS | 3.027 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.116.674 |
| Capital subscris varsat | 700.500 |
| Cifra de afaceri neta | 26.559.501 |
| VENITURI TOTALE | 26.882.132 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.454.902 |
| Profitul brut | 3.427.230 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.030.093 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.477.139 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.545.462 |
| Stocuri | 816.974 |
| Creante | 6.702.596 |
| Casa si conturi la banci | 25.892 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 281.842 |
| DATORII | 20.392.122 |
| VENITURI IN AVANS | 209.401 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.702.920 |
| Capital subscris varsat | 700.500 |
| Cifra de afaceri neta | 26.012.206 |
| VENITURI TOTALE | 26.645.391 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.351.791 |
| Profitul brut | 3.293.600 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.862.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.910.375 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.299.588 |
| Stocuri | 573.235 |
| Creante | 3.653.682 |
| Casa si conturi la banci | 72.671 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 217.349 |
| DATORII | 15.493.894 |
| VENITURI IN AVANS | 343.818 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.589.600 |
| Capital subscris varsat | 700.500 |
| Cifra de afaceri neta | 14.575.412 |
| VENITURI TOTALE | 16.528.867 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.480.697 |
| Profitul brut | 2.048.170 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.749.000 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.262.744 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.449.321 |
| Stocuri | 394.581 |
| Creante | 3.025.172 |
| Casa si conturi la banci | 29.568 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.821 |
| DATORII | 8.195.877 |
| VENITURI IN AVANS | 328.682 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.235.327 |
| Capital subscris varsat | 700.500 |
| Cifra de afaceri neta | 11.504.977 |
| VENITURI TOTALE | 11.711.003 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.077.966 |
| Profitul brut | 1.633.037 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.394.727 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.819.563 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.601.636 |
| Stocuri | 266.897 |
| Creante | 3.305.472 |
| Casa si conturi la banci | 29.267 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.430 |
| DATORII | 7.245.640 |
| VENITURI IN AVANS | 328.682 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.866.307 |
| Capital subscris varsat | 700.500 |
| Cifra de afaceri neta | 9.089.639 |
| VENITURI TOTALE | 9.994.290 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.710.802 |
| Profitul brut | 1.283.488 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.081.317 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.218.213 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.085.575 |
| Stocuri | 292.975 |
| Creante | 1.762.447 |
| Casa si conturi la banci | 30.153 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.720 |
| DATORII | 3.901.180 |
| VENITURI IN AVANS | 163.370 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.241.958 |
| Capital subscris varsat | 700.500 |
| Cifra de afaceri neta | 6.819.179 |
| VENITURI TOTALE | 6.906.186 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.338.301 |
| Profitul brut | 567.885 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 485.362 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.567.148 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.656.582 |
| Stocuri | 464.701 |
| Creante | 636.969 |
| Casa si conturi la banci | 554.912 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.776 |
| DATORII | 2.373.663 |
| CAPITALURI - TOTAL | 853.843 |
| Capital subscris varsat | 700.500 |
| Cifra de afaceri neta | 6.157.478 |
| VENITURI TOTALE | 6.403.068 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.271.535 |
| Profitul brut | 131.533 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 103.823 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.949.166 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.124.089 |
| Stocuri | 372.841 |
| Creante | 577.476 |
| Casa si conturi la banci | 173.772 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.503 |
| DATORII | 2.218.356 |
| CAPITALURI - TOTAL | 876.402 |
| Capital subscris varsat | 700.500 |
| Cifra de afaceri neta | 4.770.314 |
| VENITURI TOTALE | 4.950.647 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.783.977 |
| Profitul brut | 166.670 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 134.252 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |