ADVENTURE HEAT S.R.L.
| Denumire | ADVENTURE HEAT S.R.L. |
| CUI | 21303740 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000066386 |
| EUID | ROONRC.J2016000066386 |
| CAEN | 147 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-01-25 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIUTACU IONUŢ ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 20 170 180 | 3 208 129 | 10 981 516 | 1 696 630 | 15 997 968 | 6 721 509 | 13 |
| 2023 | 20 839 982 | 1 148 530 | 6 448 128 | 3 343 472 | 8 240 408 | 3 785 119 | 13 |
| 2022 | 21 430 010 | 89 135 | 5 059 789 | 3 580 621 | 5 795 268 | 2 796 821 | 11 |
| 2021 | 14 815 691 | 680 | 7 476 777 | 4 193 343 | 8 011 766 | 3 050 318 | 11 |
| 2020 | 11 824 643 | 807 490 | 4 874 050 | 4 004 959 | 5 756 208 | 3 049 639 | 10 |
| 2019 | 10 682 132 | 282 498 | 2 950 995 | 4 303 870 | 2 882 468 | 2 242 149 | 14 |
| 2018 | 5 981 094 | 175 496 | 1 662 571 | 4 159 342 | 1 623 704 | 1 959 651 | 13 |
| 2017 | 6 297 503 | 405 549 | 2 826 044 | 4 498 936 | 2 440 453 | 1 784 155 | 9 |
| 2016 | 3 244 204 | 23 915 | 1 947 854 | 4 735 862 | 1 088 023 | 1 378 606 | 6 |
Statistics
Commercial networks and enterprises20 170 180 lei
-3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ADVENTURE HEAT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 147 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ADVENTURE HEAT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ADVENTURE HEAT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ADVENTURE HEAT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.696.630 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.997.968 |
| Stocuri | 6.806.872 |
| Creante | 4.810.484 |
| Casa si conturi la banci | 4.380.612 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.427 |
| DATORII | 10.981.516 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.721.509 |
| Capital subscris varsat | 1.465.250 |
| Cifra de afaceri neta | 20.170.180 |
| VENITURI TOTALE | 28.283.042 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.622.544 |
| Profitul brut | 3.660.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.208.129 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.343.472 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.240.408 |
| Stocuri | 2.371.932 |
| Creante | 5.375.651 |
| Casa si conturi la banci | 492.825 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.931 |
| DATORII | 6.448.128 |
| VENITURI IN AVANS | 1.366.564 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.785.119 |
| Capital subscris varsat | 1.465.250 |
| Cifra de afaceri neta | 20.839.982 |
| VENITURI TOTALE | 22.242.298 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.884.857 |
| Profitul brut | 1.357.441 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.148.530 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.580.621 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.795.268 |
| Stocuri | 4.638.750 |
| Creante | 1.072.371 |
| Casa si conturi la banci | 84.147 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 811 |
| DATORII | 5.059.789 |
| VENITURI IN AVANS | 1.520.090 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.796.821 |
| Capital subscris varsat | 1.465.250 |
| Cifra de afaceri neta | 21.430.010 |
| VENITURI TOTALE | 26.336.232 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.223.890 |
| Profitul brut | 112.342 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 89.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.193.343 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.011.766 |
| Stocuri | 4.095.027 |
| Creante | 3.908.441 |
| Casa si conturi la banci | 8.298 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 474 |
| DATORII | 7.476.777 |
| VENITURI IN AVANS | 1.678.488 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.050.318 |
| Capital subscris varsat | 1.465.250 |
| Cifra de afaceri neta | 14.815.691 |
| VENITURI TOTALE | 17.284.598 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.273.343 |
| Profitul brut | 11.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.004.959 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.756.208 |
| Stocuri | 2.582.572 |
| Creante | 3.108.391 |
| Casa si conturi la banci | 65.245 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 945 |
| DATORII | 4.874.050 |
| VENITURI IN AVANS | 1.838.423 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.049.639 |
| Capital subscris varsat | 1.465.250 |
| Cifra de afaceri neta | 11.824.643 |
| VENITURI TOTALE | 14.320.072 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.379.766 |
| Profitul brut | 940.306 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 807.490 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.303.870 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.882.468 |
| Stocuri | 1.432.390 |
| Creante | 1.437.580 |
| Casa si conturi la banci | 12.498 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.312 |
| DATORII | 2.950.995 |
| VENITURI IN AVANS | 1.994.506 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.242.149 |
| Capital subscris varsat | 1.465.250 |
| Cifra de afaceri neta | 10.682.132 |
| VENITURI TOTALE | 11.830.891 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.504.575 |
| Profitul brut | 326.316 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 282.498 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.159.342 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.623.704 |
| Stocuri | 380.450 |
| Creante | 1.225.213 |
| Casa si conturi la banci | 18.041 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.322 |
| DATORII | 1.662.571 |
| VENITURI IN AVANS | 2.162.146 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.959.651 |
| Capital subscris varsat | 1.465.250 |
| Cifra de afaceri neta | 5.981.094 |
| VENITURI TOTALE | 6.269.843 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.065.016 |
| Profitul brut | 204.827 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 175.496 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.498.936 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.440.453 |
| Stocuri | 1.102.475 |
| Creante | 1.327.795 |
| Casa si conturi la banci | 10.183 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 595 |
| DATORII | 2.826.044 |
| VENITURI IN AVANS | 2.329.785 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.784.155 |
| Capital subscris varsat | 1.465.250 |
| Cifra de afaceri neta | 6.297.503 |
| VENITURI TOTALE | 6.563.496 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.091.761 |
| Profitul brut | 471.735 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 405.549 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.735.862 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.088.023 |
| Stocuri | 863.958 |
| Creante | 208.431 |
| Casa si conturi la banci | 15.634 |
| DATORII | 1.947.854 |
| VENITURI IN AVANS | 2.497.425 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.378.606 |
| Capital subscris varsat | 1.465.250 |
| Cifra de afaceri neta | 3.244.204 |
| VENITURI TOTALE | 3.379.071 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.349.777 |
| Profitul brut | 29.294 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 23.915 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |