ALMI IDEAL CONSTRUCT SRL
| Denumire | ALMI IDEAL CONSTRUCT SRL |
| CUI | 21555810 |
| Nr. Reg. Com. | J2007007394400 |
| EUID | ROONRC.J2007007394400 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-04-12 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ENE ION | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 071 832 | 777 841 | 11 741 328 | — | — | — | 72 |
| 2024 | 28 966 560 | 3 307 392 | 10 397 786 | 3 516 414 | 10 142 178 | 3 327 496 | 65 |
| 2023 | 28 077 455 | 1 801 108 | 8 111 080 | 2 041 756 | 8 722 095 | 2 653 180 | 60 |
| 2022 | 27 824 180 | 738 815 | 7 451 793 | 2 035 452 | 7 562 242 | 2 146 638 | 66 |
| 2021 | 17 461 247 | 665 492 | 6 969 956 | 1 560 539 | 6 806 724 | 1 407 823 | 65 |
| 2020 | 16 735 949 | 2 026 723 | 4 368 703 | 723 098 | 5 689 546 | 2 047 140 | 69 |
| 2019 | 14 129 349 | 1 142 441 | 2 989 151 | 253 372 | 3 898 544 | 1 162 858 | 75 |
| 2018 | 12 170 189 | 1 027 211 | 1 479 177 | 168 962 | 2 357 844 | 1 047 629 | 83 |
| 2017 | 12 418 221 | 1 538 619 | 1 049 039 | 187 830 | 1 720 416 | 859 279 | 105 |
| 2016 | 10 019 839 | 645 221 | 2 370 023 | 107 732 | 2 082 679 | -177 529 | 95 |
Statistics
Commercial networks and enterprises23 071 832 lei
-20%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ALMI IDEAL CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ALMI IDEAL CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ALMI IDEAL CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ALMI IDEAL CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.516.414 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.142.178 |
| Creante | 7.404.613 |
| Casa si conturi la banci | 2.312.476 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 66.690 |
| DATORII | 10.397.786 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.327.496 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 28.966.560 |
| VENITURI TOTALE | 29.018.452 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.195.601 |
| Profitul brut | 3.822.851 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.307.392 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.041.756 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.722.095 |
| Creante | 8.035.167 |
| Casa si conturi la banci | 636.839 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 409 |
| DATORII | 8.111.080 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.653.180 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 28.077.455 |
| VENITURI TOTALE | 28.130.778 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.943.428 |
| Profitul brut | 2.187.350 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.801.108 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.035.452 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.562.242 |
| Creante | 6.434.536 |
| Casa si conturi la banci | 1.127.617 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 737 |
| DATORII | 7.451.793 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.146.638 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.824.180 |
| VENITURI TOTALE | 27.954.637 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.070.598 |
| Profitul brut | 884.039 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 738.815 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.560.539 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.806.724 |
| Creante | 6.220.505 |
| Casa si conturi la banci | 586.130 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.516 |
| DATORII | 6.969.956 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.407.823 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.461.247 |
| VENITURI TOTALE | 17.490.661 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.718.638 |
| Profitul brut | 772.023 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 665.492 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 723.098 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.689.546 |
| Creante | 4.366.402 |
| Casa si conturi la banci | 1.323.144 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.199 |
| DATORII | 4.368.703 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.047.140 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 16.735.949 |
| VENITURI TOTALE | 16.767.838 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.391.781 |
| Profitul brut | 2.376.057 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.026.723 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 253.372 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.898.544 |
| Creante | 3.052.917 |
| Casa si conturi la banci | 845.627 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 93 |
| DATORII | 2.989.151 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.162.858 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.129.349 |
| VENITURI TOTALE | 14.129.349 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.792.234 |
| Profitul brut | 1.337.115 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.142.441 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 168.962 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.357.844 |
| Creante | 1.613.612 |
| Casa si conturi la banci | 744.232 |
| DATORII | 1.479.177 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.047.629 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.170.189 |
| VENITURI TOTALE | 12.170.558 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.961.366 |
| Profitul brut | 1.209.192 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.027.211 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 187.830 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.720.416 |
| Creante | 1.190.854 |
| Casa si conturi la banci | 529.562 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72 |
| DATORII | 1.049.039 |
| CAPITALURI - TOTAL | 859.279 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.418.221 |
| VENITURI TOTALE | 12.421.221 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.585.973 |
| Profitul brut | 1.835.248 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.538.619 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 107.732 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.082.679 |
| Creante | 1.945.169 |
| Casa si conturi la banci | 137.510 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.083 |
| DATORII | 2.370.023 |
| CAPITALURI - TOTAL | -177.529 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.019.839 |
| VENITURI TOTALE | 10.022.369 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.245.604 |
| Profitul brut | 776.765 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 645.221 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |