ZENITH LEASING OPERATIONAL SRL
| Denumire | ZENITH LEASING OPERATIONAL SRL |
| CUI | 21705861 |
| Nr. Reg. Com. | J2017002634234 |
| EUID | ROONRC.J03/933/2007 |
| CAEN | 7711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-05-09 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRISTIAN RADU-GEORGE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 206 594 | 2 308 041 | 34 617 369 | — | — | — | 17 |
| 2024 | 13 030 125 | 3 601 271 | 21 685 625 | 29 052 347 | 9 162 007 | 16 528 729 | 17 |
| 2023 | 13 801 611 | 4 518 832 | 26 865 725 | 31 733 210 | 8 059 973 | 12 927 458 | 17 |
| 2022 | 10 625 658 | 2 545 743 | 26 014 092 | 26 701 116 | 7 721 602 | 8 408 626 | 17 |
| 2021 | 13 547 260 | 2 929 344 | 31 171 247 | 27 880 047 | 9 154 083 | 5 862 883 | 18 |
| 2020 | 18 055 766 | 2 770 666 | 39 043 532 | 33 728 737 | 8 248 334 | 2 933 539 | 19 |
| 2019 | 16 344 065 | 1 013 008 | 45 090 662 | 37 588 165 | 7 620 649 | 162 873 | 20 |
| 2018 | 21 005 466 | -1 526 844 | 60 858 902 | 53 231 127 | 6 648 025 | -850 135 | 25 |
| 2017 | 25 193 082 | -523 291 | 68 306 974 | 61 603 457 | 6 933 856 | 676 709 | 27 |
| 2016 | 26 756 276 | 841 620 | 67 230 937 | 59 730 004 | 8 589 270 | 2 041 620 | 30 |
Statistics
Commercial networks and enterprises11 206 594 lei
-14%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ZENITH LEASING OPERATIONAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7711 Rev. 2 (echivalent: 7711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare |
| Descriere Activitate | Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare |
| Cod CAEN principal | 77 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare |
| Descriere activitate (principal) | Activități de închiriere și leasing |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 7711: Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ZENITH LEASING OPERATIONAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ZENITH LEASING OPERATIONAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ZENITH LEASING OPERATIONAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.052.347 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.162.007 |
| Creante | 7.546.270 |
| Casa si conturi la banci | 1.615.737 |
| DATORII | 21.685.625 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.528.729 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.030.125 |
| VENITURI TOTALE | 27.366.375 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.177.288 |
| Profitul brut | 4.189.087 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.601.271 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.733.210 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.059.973 |
| Creante | 7.216.588 |
| Casa si conturi la banci | 843.385 |
| DATORII | 26.865.725 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.927.458 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.801.611 |
| VENITURI TOTALE | 29.037.223 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.828.218 |
| Profitul brut | 5.209.005 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.518.832 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.701.116 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.721.602 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 6.732.342 |
| Casa si conturi la banci | 989.260 |
| DATORII | 26.014.092 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.408.626 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.625.658 |
| VENITURI TOTALE | 29.189.711 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.266.775 |
| Profitul brut | 2.922.936 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.545.743 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.880.047 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.154.083 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 6.449.888 |
| Casa si conturi la banci | 2.704.195 |
| DATORII | 31.171.247 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.862.883 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.547.260 |
| VENITURI TOTALE | 34.535.756 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.141.528 |
| Profitul brut | 3.394.228 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.929.344 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.728.737 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.248.334 |
| Creante | 6.339.798 |
| Casa si conturi la banci | 1.908.536 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 39.043.532 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.933.539 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.055.766 |
| VENITURI TOTALE | 37.079.548 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.895.012 |
| Profitul brut | 3.184.536 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.770.666 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.588.165 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.620.649 |
| Creante | 6.714.609 |
| Casa si conturi la banci | 906.040 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.721 |
| DATORII | 45.090.662 |
| CAPITALURI - TOTAL | 162.873 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.344.065 |
| VENITURI TOTALE | 42.798.908 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.785.900 |
| Profitul brut | 1.013.008 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.013.008 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 53.231.127 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.648.025 |
| Creante | 6.124.905 |
| Casa si conturi la banci | 523.120 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 129.615 |
| DATORII | 60.858.902 |
| CAPITALURI - TOTAL | -850.135 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.005.466 |
| VENITURI TOTALE | 45.145.677 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.672.521 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.526.844 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.526.844 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 61.603.457 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.933.856 |
| Creante | 5.709.973 |
| Casa si conturi la banci | 1.223.883 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 446.370 |
| DATORII | 68.306.974 |
| CAPITALURI - TOTAL | 676.709 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.193.082 |
| VENITURI TOTALE | 51.328.152 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.851.443 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 523.291 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 523.291 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 59.730.004 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.589.270 |
| Creante | 5.596.445 |
| Casa si conturi la banci | 2.992.825 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 953.283 |
| DATORII | 67.230.937 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.041.620 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.756.276 |
| VENITURI TOTALE | 51.841.748 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.839.838 |
| Profitul brut | 1.001.910 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 841.620 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |