PRISLOCOM WOOD S.R.L.
| Denumire | PRISLOCOM WOOD S.R.L. |
| CUI | 2233827 |
| Nr. Reg. Com. | J24/411/1991 |
| EUID | ROONRC.J24/411/1991 |
| CAEN | 1624 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-04-16 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 784 335 | 3 192 440 | 2 017 591 | — | — | — | 47 |
| 2024 | 15 765 210 | 3 647 634 | 2 157 612 | 1 393 050 | 7 027 504 | 6 262 942 | 47 |
| 2023 | 15 499 684 | 4 497 956 | 733 748 | 1 309 911 | 6 237 101 | 6 813 264 | 46 |
| 2022 | 15 236 774 | 3 683 751 | 739 077 | 898 935 | 5 021 779 | 5 181 637 | 46 |
| 2021 | 8 656 441 | 1 455 671 | 1 382 288 | 998 910 | 2 991 935 | 2 608 557 | 40 |
| 2020 | 6 192 772 | 619 746 | 913 853 | 903 194 | 1 458 476 | 1 447 817 | 36 |
| 2019 | 6 462 866 | 677 014 | 361 760 | 661 308 | 1 204 741 | 1 504 289 | 37 |
| 2018 | 5 138 269 | 298 030 | 807 953 | 720 489 | 910 759 | 823 295 | 35 |
| 2017 | 4 558 997 | 467 125 | 869 194 | 798 063 | 596 395 | 525 264 | 38 |
Statistics
Commercial networks and enterprises14 784 335 lei
-6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PRISLOCOM WOOD S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1624 Rev. 2 (echivalent: 1624 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea ambalajelor din lemn |
| Descriere Activitate | Fabricarea ambalajelor din lemn |
| Cod CAEN principal | 16 Fabricarea ambalajelor din lemn |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Maramureş , domeniul 1624: Fabricarea ambalajelor din lemn
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PRISLOCOM WOOD S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PRISLOCOM WOOD S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PRISLOCOM WOOD S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.393.050 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.027.504 |
| Stocuri | 1.239.332 |
| Creante | 4.757.401 |
| Casa si conturi la banci | 1.030.771 |
| DATORII | 2.157.612 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.262.942 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.765.210 |
| VENITURI TOTALE | 15.797.483 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.623.241 |
| Profitul brut | 4.174.242 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.647.634 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.309.911 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.237.101 |
| Stocuri | 1.003.122 |
| Creante | 3.988.370 |
| Casa si conturi la banci | 1.245.609 |
| DATORII | 733.748 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.813.264 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.499.684 |
| VENITURI TOTALE | 15.879.444 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.762.976 |
| Profitul brut | 5.116.468 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.497.956 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 898.935 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.021.779 |
| Stocuri | 1.159.897 |
| Creante | 3.067.676 |
| Casa si conturi la banci | 794.206 |
| DATORII | 739.077 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.181.637 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.236.774 |
| VENITURI TOTALE | 15.373.637 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.204.472 |
| Profitul brut | 4.169.165 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.683.751 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 998.910 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.991.935 |
| Stocuri | 1.003.260 |
| Creante | 1.603.829 |
| Casa si conturi la banci | 384.846 |
| DATORII | 1.382.288 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.608.557 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.656.441 |
| VENITURI TOTALE | 8.821.382 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.184.401 |
| Profitul brut | 1.636.981 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.455.671 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 903.194 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.458.476 |
| Stocuri | 329.218 |
| Creante | 782.522 |
| Casa si conturi la banci | 346.736 |
| DATORII | 913.853 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.447.817 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.192.772 |
| VENITURI TOTALE | 6.253.141 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.549.677 |
| Profitul brut | 703.464 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 619.746 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 661.308 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.204.741 |
| Stocuri | 424.849 |
| Creante | 763.077 |
| Casa si conturi la banci | 16.815 |
| DATORII | 361.760 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.504.289 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.462.866 |
| VENITURI TOTALE | 6.462.866 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.682.688 |
| Profitul brut | 780.178 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 677.014 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 720.489 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 910.759 |
| Stocuri | 445.595 |
| Creante | 615.575 |
| Casa si conturi la banci | -150.411 |
| DATORII | 807.953 |
| CAPITALURI - TOTAL | 823.295 |
| Capital subscris varsat | 20 |
| Cifra de afaceri neta | 5.138.269 |
| VENITURI TOTALE | 5.142.370 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.796.117 |
| Profitul brut | 346.253 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 298.030 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 798.063 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 596.395 |
| Stocuri | 100.778 |
| Creante | 486.764 |
| Casa si conturi la banci | 8.853 |
| DATORII | 869.194 |
| CAPITALURI - TOTAL | 525.264 |
| Capital subscris varsat | 20 |
| Cifra de afaceri neta | 4.558.997 |
| VENITURI TOTALE | 4.683.700 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.185.759 |
| Profitul brut | 497.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 467.125 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| Active imobilizate | 412.060 |
| Active circulante | 547.082 |
| Stocuri | 173.049 |
| Creante | 366.833 |
| Disponibilitati | 7.200 |
| Datorii | 662.871 |
| Capitaluri proprii | 296.271 |
| Capital social | 20 |
| Cifra de afaceri | 2.130.393 |
| Venituri totale | 2.130.393 |
| Cheltuieli totale | 1.873.071 |
| Profit brut | 257.322 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 238.132 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 27 |