EDU SOFT MARKETING SRL
| Denumire | EDU SOFT MARKETING SRL |
| CUI | 22354360 |
| Nr. Reg. Com. | J2007001576260 |
| EUID | ROONRC.J2007001576260 |
| CAEN | 5813 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-09-03 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NĂPRĂDEAN CIPRIAN TUDOR | - | România |
| NĂPRĂDEAN AURICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 17 412 867 | 3 591 601 | 760 095 | 480 118 | 7 061 303 | 6 948 373 | 41 |
| 2023 | 15 045 340 | 3 625 710 | 707 088 | 305 237 | 8 156 259 | 7 824 164 | 41 |
| 2022 | 9 715 942 | 143 491 | 542 088 | 380 002 | 4 282 535 | 4 198 454 | 42 |
| 2021 | 6 239 716 | 1 079 408 | 668 105 | 432 298 | 5 912 981 | 5 707 595 | 43 |
| 2020 | 5 283 329 | 1 241 148 | 568 515 | 275 093 | 4 812 471 | 4 628 187 | 37 |
| 2019 | 4 547 339 | 372 345 | 750 484 | 267 458 | 3 803 013 | 3 387 039 | 46 |
| 2018 | 3 840 573 | 1 065 383 | 685 493 | 326 162 | 3 322 692 | 3 014 694 | 44 |
| 2017 | 3 104 035 | 591 525 | 750 112 | 414 145 | 2 241 719 | 1 949 311 | 43 |
Statistics
Commercial networks and enterprises17 412 867 lei
16%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EDU SOFT MARKETING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5813 Rev. 2 (echivalent: 5813 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de editare a ziarelor |
| Descriere Activitate | Activități de editare a ziarelor |
| Cod CAEN principal | 58 Activități de editare a ziarelor |
| Descriere activitate (principal) | Activități de editare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Mureş , domeniul 5813: Activități de editare a ziarelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EDU SOFT MARKETING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EDU SOFT MARKETING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EDU SOFT MARKETING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 480.118 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.061.303 |
| Stocuri | 5.814.001 |
| Creante | 286.607 |
| Casa si conturi la banci | 960.695 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 167.047 |
| DATORII | 760.095 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.948.373 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.412.867 |
| VENITURI TOTALE | 19.542.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.299.268 |
| Profitul brut | 4.243.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.591.601 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 305.237 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.156.259 |
| Stocuri | 4.622.420 |
| Creante | 655.437 |
| Casa si conturi la banci | 2.878.402 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 69.756 |
| DATORII | 707.088 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.824.164 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.045.340 |
| VENITURI TOTALE | 15.884.431 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.654.597 |
| Profitul brut | 4.229.834 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.625.710 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 380.002 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.282.535 |
| Stocuri | 3.316.957 |
| Creante | 601.896 |
| Casa si conturi la banci | 363.682 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 86.921 |
| DATORII | 542.088 |
| VENITURI IN AVANS | 8.916 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.198.454 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.715.942 |
| VENITURI TOTALE | 10.199.293 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.031.787 |
| Profitul brut | 167.506 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 143.491 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 432.298 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.912.981 |
| Stocuri | 3.935.594 |
| Creante | 513.643 |
| Casa si conturi la banci | 1.463.744 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 87.749 |
| DATORII | 668.105 |
| VENITURI IN AVANS | 57.328 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.707.595 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.239.716 |
| VENITURI TOTALE | 7.818.805 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.660.919 |
| Profitul brut | 1.157.886 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.079.408 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 275.093 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.812.471 |
| Stocuri | 2.864.854 |
| Creante | 141.222 |
| Casa si conturi la banci | 1.806.395 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 109.138 |
| DATORII | 568.515 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.628.187 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.283.329 |
| VENITURI TOTALE | 5.512.952 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.238.593 |
| Profitul brut | 1.274.359 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.241.148 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 267.458 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.803.013 |
| Stocuri | 2.617.967 |
| Creante | 103.211 |
| Casa si conturi la banci | 81.725 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.052 |
| DATORII | 750.484 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.387.039 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.547.339 |
| VENITURI TOTALE | 5.219.601 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.801.739 |
| Profitul brut | 417.862 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 372.345 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 326.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.322.692 |
| Stocuri | 2.393.531 |
| Creante | 45.172 |
| Casa si conturi la banci | 183.989 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 51.333 |
| DATORII | 685.493 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.014.694 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.840.573 |
| VENITURI TOTALE | 4.139.322 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.035.533 |
| Profitul brut | 1.103.789 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.065.383 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 414.145 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.241.719 |
| Stocuri | 1.879.411 |
| Creante | 44.538 |
| Casa si conturi la banci | 317.770 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 43.559 |
| DATORII | 750.112 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.949.311 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.104.035 |
| VENITURI TOTALE | 3.249.171 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.564.742 |
| Profitul brut | 684.429 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 591.525 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| Active imobilizate | 166.775 |
| Active circulante | 1.867.222 |
| Stocuri | 1.667.325 |
| Creante | 45.804 |
| Disponibilitati | 154.093 |
| Cheltuieli in avans | 42.957 |
| Datorii | 719.169 |
| Capitaluri proprii | 1.357.785 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.849.604 |
| Venituri totale | 3.735.320 |
| Cheltuieli totale | 2.820.501 |
| Profit brut | 914.819 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 786.944 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 42 |