MPM REAL ESTATE INVESTMENT SRL

Cauta alta firma:
MPM REAL ESTATE INVESTMENT SRL
CUI: 22459773RegCom: J2007017884405EUID: ROONRC.J40/17884/2007CAEN: 6820Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. FABRICA DE GLUCOZĂ, NR.21, ET.2, AP.BIROUL 24

Denumire MPM REAL ESTATE INVESTMENT SRL
CUI 22459773
Nr. Reg. Com. J2007017884405
EUID ROONRC.J40/17884/2007
CAEN 6820
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2007-09-25 (18 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. FABRICA DE GLUCOZĂ, NR.21, ET.2, AP.BIROUL 24
Cod Poștal 20331
Telefon 0212421074
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
FĂTU VIOREL-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025
2024 9 983 047 3 551 812 1 367 276 78 895 598 1 841 917 79 034 822 1
2023 9 819 085 4 586 915 9 295 683 81 008 389 4 200 845 75 483 012 1
2022 9 613 885 4 461 952 13 469 668 82 279 226 2 570 270 70 896 097 1
2021 9 575 342 4 679 561 16 602 960 81 969 416 1 065 082 66 434 145 1
2020 5 298 896 5 538 981 21 340 305 82 175 160 916 700 61 754 583 2
2019 5 739 016 3 723 393 19 777 414 74 335 228 1 653 751 56 215 602 1
2018 3 578 692 2 005 758 22 635 120 70 367 512 4 756 144 52 492 209 2
2017 3 348 798 1 392 347 4 217 290 43 734 158 10 967 828 50 486 451 2
2016 3 393 166 1 541 747 211 372 35 832 239 13 353 634 48 976 704 1
Statistics
Commercial networks and enterprises
9 983 047 lei
2%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MPM REAL ESTATE INVESTMENT SRL”
Cod CAEN preponderent 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3)
Obiect Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Cod CAEN principal 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere activitate (principal) Tranzacții imobiliare
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2024)
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția MPM REAL ESTATE INVESTMENT SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 448 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Locul 173 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
3.551.812 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta

Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „MPM REAL ESTATE INVESTMENT SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „MPM REAL ESTATE INVESTMENT SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „MPM REAL ESTATE INVESTMENT SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica

Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MPM REAL ESTATE INVESTMENT SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica

Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „MPM REAL ESTATE INVESTMENT SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență

Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „MPM REAL ESTATE INVESTMENT SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial

Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „MPM REAL ESTATE INVESTMENT SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica

Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MPM REAL ESTATE INVESTMENT SRL"

MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 78.895.598
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.841.917
Creante 1.638.236
Casa si conturi la banci 35.175
CHELTUIELI IN AVANS 6.045
DATORII 1.367.276
VENITURI IN AVANS 341.462
CAPITALURI - TOTAL 79.034.822
Capital subscris varsat 340.000
Cifra de afaceri neta 9.983.047
VENITURI TOTALE 11.006.223
CHELTUIELI TOTALE 6.915.597
Profitul brut 4.090.626
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.551.812
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 81.008.389
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.200.845
Creante 2.616.169
Casa si conturi la banci 18.458
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 9.295.683
VENITURI IN AVANS 430.539
CAPITALURI - TOTAL 75.483.012
Capital subscris varsat 340.000
Cifra de afaceri neta 9.819.085
VENITURI TOTALE 10.221.673
CHELTUIELI TOTALE 4.922.162
Profitul brut 5.299.511
Pierdere bruta 0
Profitul net 4.586.915
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 82.279.226
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.570.270
Creante 2.311.568
Casa si conturi la banci 11.531
CHELTUIELI IN AVANS 3.269
DATORII 13.469.668
VENITURI IN AVANS 487.000
CAPITALURI - TOTAL 70.896.097
Capital subscris varsat 340.000
Cifra de afaceri neta 9.613.885
VENITURI TOTALE 9.891.345
CHELTUIELI TOTALE 4.729.780
Profitul brut 5.161.565
Pierdere bruta 0
Profitul net 4.461.952
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 81.969.416
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.065.082
Creante 260.516
Casa si conturi la banci 12.746
CHELTUIELI IN AVANS 2.607
DATORII 16.602.960
CAPITALURI - TOTAL 66.434.145
Capital subscris varsat 340.000
Cifra de afaceri neta 9.575.342
VENITURI TOTALE 9.638.294
CHELTUIELI TOTALE 4.197.909
Profitul brut 5.440.385
Pierdere bruta 0
Profitul net 4.679.561
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 82.175.160
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 916.700
Creante 121.789
Casa si conturi la banci 6.462
CHELTUIELI IN AVANS 3.028
DATORII 21.340.305
CAPITALURI - TOTAL 61.754.583
Capital subscris varsat 340.000
Cifra de afaceri neta 5.298.896
VENITURI TOTALE 23.587.979
CHELTUIELI TOTALE 17.939.761
Profitul brut 5.648.218
Pierdere bruta 0
Profitul net 5.538.981
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 2

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 74.335.228
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.653.751
Creante 807.371
Casa si conturi la banci 20.284
CHELTUIELI IN AVANS 4.037
DATORII 19.777.414
CAPITALURI - TOTAL 56.215.602
Capital subscris varsat 340.000
Cifra de afaceri neta 5.739.016
VENITURI TOTALE 7.340.281
CHELTUIELI TOTALE 3.441.072
Profitul brut 3.899.209
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.723.393
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 70.367.512
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.756.144
Creante 4.640.045
Casa si conturi la banci 42.799
CHELTUIELI IN AVANS 3.673
DATORII 22.635.120
CAPITALURI - TOTAL 52.492.209
Capital subscris varsat 340.000
Cifra de afaceri neta 3.578.692
VENITURI TOTALE 3.851.310
CHELTUIELI TOTALE 1.808.962
Profitul brut 2.042.348
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.005.758
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 2

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 43.734.158
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 10.967.828
Creante 10.691.565
Casa si conturi la banci 5.825
CHELTUIELI IN AVANS 1.755
DATORII 4.217.290
CAPITALURI - TOTAL 50.486.451
Capital subscris varsat 340.000
Cifra de afaceri neta 3.348.798
VENITURI TOTALE 3.392.175
CHELTUIELI TOTALE 1.719.347
Profitul brut 1.672.828
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.392.347
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 2

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 35.832.239
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 13.353.634
Creante 12.655.337
Casa si conturi la banci 6.688
CHELTUIELI IN AVANS 2.203
DATORII 211.372
CAPITALURI - TOTAL 48.976.704
Capital subscris varsat 222.600
Cifra de afaceri neta 3.393.166
VENITURI TOTALE 3.479.108
CHELTUIELI TOTALE 1.641.917
Profitul brut 1.837.191
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.541.747
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.