TACROM DRILLING SRL
| Denumire | TACROM DRILLING SRL |
| CUI | 23458954 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000686295 |
| EUID | ROONRC.J2008000686295 |
| CAEN | 910 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-03-07 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 741 693 | 1 730 620 | 258 749 | — | — | — | 0 |
| 2024 | 29 430 686 | 3 152 298 | 7 654 312 | 1 598 965 | 10 929 467 | 4 683 599 | 1 |
| 2023 | 16 520 555 | 578 777 | 15 009 016 | 3 694 847 | 12 845 469 | 1 531 300 | 2 |
| 2022 | 29 881 783 | 1 709 579 | 18 288 017 | 7 517 209 | 11 635 039 | 952 522 | 50 |
| 2021 | 20 804 534 | -5 994 811 | 32 439 313 | 15 763 223 | 16 819 518 | 1 159 874 | 89 |
| 2020 | 34 714 606 | -5 279 910 | 30 477 700 | 19 801 398 | 14 831 850 | 5 397 689 | 104 |
| 2019 | 52 902 419 | 4 418 209 | 38 042 330 | 23 798 576 | 24 055 723 | 10 677 599 | 136 |
| 2018 | 52 782 015 | 3 062 607 | 42 327 236 | 26 719 972 | 23 972 219 | 8 097 899 | 127 |
| 2017 | 31 060 718 | -1 341 188 | 33 602 333 | 21 436 318 | 18 505 969 | 5 035 292 | 92 |
| 2016 | 17 601 559 | -2 559 194 | 28 942 855 | 22 273 403 | 13 040 830 | 6 376 480 | 75 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 741 693 lei
-74%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TACROM DRILLING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 910 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale |
| Descriere Activitate | Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale |
| Cod CAEN principal | 91 Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale |
| Descriere activitate (principal) | Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Prahova , domeniul 910: Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TACROM DRILLING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TACROM DRILLING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TACROM DRILLING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.598.965 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.929.467 |
| Stocuri | 2.704.813 |
| Creante | 8.168.733 |
| Casa si conturi la banci | 55.921 |
| DATORII | 7.654.312 |
| VENITURI IN AVANS | 63.263 |
| PROVIZIOANE | 127.258 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.683.599 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 29.430.686 |
| VENITURI TOTALE | 30.724.433 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.191.412 |
| Profitul brut | 3.533.021 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.152.298 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.694.847 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.845.469 |
| Stocuri | 4.642.463 |
| Creante | 7.628.310 |
| Casa si conturi la banci | 574.696 |
| DATORII | 15.009.016 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.531.300 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.520.555 |
| VENITURI TOTALE | 23.456.498 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.662.587 |
| Profitul brut | 793.911 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 578.777 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.517.209 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.635.039 |
| Stocuri | 1.686.576 |
| Creante | 9.862.229 |
| Casa si conturi la banci | 86.234 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 88.291 |
| DATORII | 18.288.017 |
| CAPITALURI - TOTAL | 952.522 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 29.881.783 |
| VENITURI TOTALE | 33.947.952 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.137.496 |
| Profitul brut | 1.810.456 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.709.579 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.763.223 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.819.518 |
| Stocuri | 8.655.528 |
| Creante | 7.870.495 |
| Casa si conturi la banci | 293.495 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.016.446 |
| DATORII | 32.439.313 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.159.874 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.804.534 |
| VENITURI TOTALE | 31.014.017 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.008.828 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.994.811 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.994.811 |
| Numar mediu de salariati | 89 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.801.398 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.831.850 |
| Stocuri | 6.035.309 |
| Creante | 8.379.621 |
| Casa si conturi la banci | 416.920 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.242.141 |
| DATORII | 30.477.700 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.397.689 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.714.606 |
| VENITURI TOTALE | 36.072.784 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.352.694 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.279.910 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.279.910 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.798.576 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.055.723 |
| Stocuri | 6.171.465 |
| Creante | 17.751.233 |
| Casa si conturi la banci | 133.025 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 865.630 |
| DATORII | 38.042.330 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.677.599 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.902.419 |
| VENITURI TOTALE | 60.447.732 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.029.523 |
| Profitul brut | 4.418.209 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.418.209 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 136 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.719.972 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.972.219 |
| Stocuri | 6.328.247 |
| Creante | 15.802.763 |
| Casa si conturi la banci | 1.841.209 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 714.589 |
| DATORII | 42.327.236 |
| VENITURI IN AVANS | 981.645 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.097.899 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.782.015 |
| VENITURI TOTALE | 50.856.565 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.793.958 |
| Profitul brut | 3.062.607 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.062.607 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 127 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.436.318 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.505.969 |
| Stocuri | 8.216.938 |
| Creante | 10.089.556 |
| Casa si conturi la banci | 199.475 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 162.823 |
| DATORII | 33.602.333 |
| VENITURI IN AVANS | 1.379.640 |
| PROVIZIOANE | 87.845 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.035.292 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.060.718 |
| VENITURI TOTALE | 32.894.137 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.235.325 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.341.188 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.341.188 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.273.403 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.040.830 |
| Stocuri | 6.836.604 |
| Creante | 6.059.867 |
| Casa si conturi la banci | 144.359 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.136 |
| DATORII | 28.942.855 |
| PROVIZIOANE | 62.034 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.376.480 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.601.559 |
| VENITURI TOTALE | 21.890.192 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.449.386 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.559.194 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.559.194 |
| Numar mediu de salariati | 75 |