TECHNICOAT ROMANIA S.R.L.
| Denumire | TECHNICOAT ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 24012096 |
| Nr. Reg. Com. | J29/1612/2008 |
| EUID | ROONRC.J29/1612/2008 |
| CAEN | 2561 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-06-06 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PALACIOS CARDENAS ANDRES GABRIEL | - | Cehia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 9 481 619 | 3 753 564 | 877 392 | 156 007 | 4 408 608 | 3 753 804 | 16 |
| 2023 | 7 843 824 | 3 117 697 | 952 822 | 75 728 | 3 979 327 | 3 117 937 | 14 |
| 2022 | 7 492 543 | 2 905 757 | 757 264 | 64 816 | 3 589 470 | 2 905 997 | 14 |
| 2021 | 7 586 612 | 3 269 909 | 749 988 | 57 324 | 3 952 952 | 3 270 149 | 14 |
| 2020 | 7 114 204 | 3 227 632 | 702 453 | 72 741 | 3 843 754 | 3 227 872 | 14 |
| 2019 | 6 440 694 | 3 030 418 | 531 665 | 79 058 | 3 467 645 | 3 030 658 | 13 |
| 2018 | 5 976 529 | 2 741 320 | 618 077 | 108 111 | 3 235 131 | 2 741 560 | 15 |
| 2017 | 5 851 744 | 2 783 482 | 542 105 | 169 085 | 3 138 732 | 2 783 722 | 13 |
| 2016 | 5 308 845 | 2 529 665 | 588 001 | 129 982 | 2 967 000 | 2 529 905 | 13 |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 481 619 lei
21%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TECHNICOAT ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2561 Rev. 2 (echivalent: 2561 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Tratarea și acoperirea metalelor |
| Descriere Activitate | Tratarea și acoperirea metalelor |
| Cod CAEN principal | 25 Tratarea și acoperirea metalelor |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Prahova , domeniul 2561: Tratarea și acoperirea metalelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TECHNICOAT ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TECHNICOAT ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TECHNICOAT ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 156.007 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.408.608 |
| Stocuri | 168.673 |
| Creante | 1.885.359 |
| Casa si conturi la banci | 2.354.576 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 66.581 |
| DATORII | 877.392 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.753.804 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.481.619 |
| VENITURI TOTALE | 9.627.765 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.176.120 |
| Profitul brut | 4.451.645 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.753.564 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 75.728 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.979.327 |
| Stocuri | 116.975 |
| Creante | 1.627.399 |
| Casa si conturi la banci | 2.234.953 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.704 |
| DATORII | 952.822 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.117.937 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.843.824 |
| VENITURI TOTALE | 7.959.891 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.262.228 |
| Profitul brut | 3.697.663 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.117.697 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.816 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.589.470 |
| Stocuri | 136.348 |
| Creante | 1.011.602 |
| Casa si conturi la banci | 2.441.520 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.975 |
| DATORII | 757.264 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.905.997 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.492.543 |
| VENITURI TOTALE | 7.502.677 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.055.969 |
| Profitul brut | 3.446.708 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.905.757 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.324 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.952.952 |
| Stocuri | 136.550 |
| Creante | 765.646 |
| Casa si conturi la banci | 3.050.756 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.861 |
| DATORII | 749.988 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.270.149 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.586.612 |
| VENITURI TOTALE | 7.596.681 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.717.907 |
| Profitul brut | 3.878.774 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.269.909 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 72.741 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.843.754 |
| Stocuri | 156.848 |
| Creante | 1.168.495 |
| Casa si conturi la banci | 2.518.411 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.830 |
| DATORII | 702.453 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.227.872 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.114.204 |
| VENITURI TOTALE | 7.123.046 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.318.503 |
| Profitul brut | 3.804.543 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.227.632 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 79.058 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.467.645 |
| Stocuri | 97.334 |
| Creante | 1.117.270 |
| Casa si conturi la banci | 2.253.041 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.620 |
| DATORII | 531.665 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.030.658 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.440.694 |
| VENITURI TOTALE | 6.452.146 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.841.335 |
| Profitul brut | 3.610.811 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.030.418 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 108.111 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.235.131 |
| Stocuri | 91.580 |
| Creante | 969.363 |
| Casa si conturi la banci | 2.174.188 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.395 |
| DATORII | 618.077 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.741.560 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.976.529 |
| VENITURI TOTALE | 5.987.119 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.721.814 |
| Profitul brut | 3.265.305 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.741.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 169.085 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.138.732 |
| Stocuri | 83.686 |
| Creante | 900.616 |
| Casa si conturi la banci | 2.154.430 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.010 |
| DATORII | 542.105 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.783.722 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.851.744 |
| VENITURI TOTALE | 5.865.441 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.549.693 |
| Profitul brut | 3.315.748 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.783.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 129.982 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.967.000 |
| Stocuri | 85.910 |
| Creante | 1.038.183 |
| Casa si conturi la banci | 1.842.907 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.924 |
| DATORII | 588.001 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.529.905 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.308.845 |
| VENITURI TOTALE | 5.333.972 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.315.718 |
| Profitul brut | 3.018.254 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.529.665 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |