F.C.V. FARUL CONSTANTA S.A.
| Denumire | F.C.V. FARUL CONSTANTA S.A. |
| CUI | 24667720 |
| Nr. Reg. Com. | J2008003856130 |
| EUID | ROONRC.J2008003856130 |
| CAEN | 9312 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-10-28 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IASKO ZOLTAN MARTON | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 32 068 612 | 3 041 030 | 24 011 989 | 50 373 466 | 16 156 554 | 42 017 834 | 72 |
| 2023 | 33 783 324 | 2 419 730 | 29 618 968 | 52 712 190 | 15 293 801 | 37 919 542 | 62 |
| 2022 | 23 197 245 | 518 564 | 22 451 618 | 48 173 309 | 9 828 352 | 35 529 672 | 58 |
| 2021 | 15 397 877 | 2 355 909 | 28 787 619 | 47 271 346 | 16 525 135 | 35 011 108 | 61 |
| 2020 | 13 087 120 | 607 280 | 25 894 692 | 42 731 659 | 16 252 430 | 32 666 220 | 65 |
| 2019 | 18 161 243 | 8 615 966 | 21 021 351 | 34 084 456 | 21 053 982 | 33 713 976 | 72 |
| 2018 | 14 645 892 | 2 585 763 | 12 156 297 | 37 070 982 | 5 685 440 | 29 810 611 | 89 |
| 2017 | 16 908 153 | 14 156 734 | 19 949 403 | 31 646 187 | 15 335 002 | 27 224 848 | 104 |
| 2016 | 13 637 978 | -6 238 560 | 17 590 747 | 32 486 306 | 6 836 720 | 22 021 484 | 100 |
Statistics
Commercial networks and enterprises32 068 612 lei
-5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “F.C.V. FARUL CONSTANTA S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 9312 Rev. 2 (echivalent: 9312 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale cluburilor sportive |
| Descriere Activitate | Activități ale cluburilor sportive |
| Cod CAEN principal | 93 Activități ale cluburilor sportive |
| Descriere activitate (principal) | Activități spotive, recreative și distractive |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Constanţa , domeniul 9312: Activități ale cluburilor sportive
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „F.C.V. FARUL CONSTANTA S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „F.C.V. FARUL CONSTANTA S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „F.C.V. FARUL CONSTANTA S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.373.466 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.156.554 |
| Stocuri | 3.698.954 |
| Creante | 11.571.470 |
| Casa si conturi la banci | 886.130 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.655 |
| DATORII | 24.011.989 |
| VENITURI IN AVANS | 518.852 |
| CAPITALURI - TOTAL | 42.017.834 |
| Capital subscris varsat | 21.000.560 |
| Cifra de afaceri neta | 32.068.612 |
| VENITURI TOTALE | 62.039.017 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.506.766 |
| Profitul brut | 3.532.251 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.041.030 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.712.190 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.293.801 |
| Stocuri | 3.124.535 |
| Creante | 11.875.149 |
| Casa si conturi la banci | 294.117 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.485 |
| DATORII | 29.618.968 |
| VENITURI IN AVANS | 476.966 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.919.542 |
| Capital subscris varsat | 21.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.783.324 |
| VENITURI TOTALE | 61.152.656 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.306.007 |
| Profitul brut | 2.846.649 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.419.730 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 48.173.309 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.828.352 |
| Stocuri | 1.685.088 |
| Creante | 7.443.452 |
| Casa si conturi la banci | 699.812 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 220 |
| DATORII | 22.451.618 |
| VENITURI IN AVANS | 20.591 |
| CAPITALURI - TOTAL | 35.529.672 |
| Capital subscris varsat | 21.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.197.245 |
| VENITURI TOTALE | 45.053.834 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.368.217 |
| Profitul brut | 685.617 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 518.564 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 47.271.346 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.525.135 |
| Stocuri | 2.072.196 |
| Creante | 9.084.746 |
| Casa si conturi la banci | 5.368.193 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.246 |
| DATORII | 28.787.619 |
| CAPITALURI - TOTAL | 35.011.108 |
| Capital subscris varsat | 21.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.397.877 |
| VENITURI TOTALE | 43.353.366 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.605.376 |
| Profitul brut | 2.747.990 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.355.909 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.731.659 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.252.430 |
| Stocuri | 1.076.064 |
| Creante | 9.382.102 |
| Casa si conturi la banci | 5.794.264 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.751 |
| DATORII | 25.894.692 |
| VENITURI IN AVANS | 434.928 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.666.220 |
| Capital subscris varsat | 21.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.087.120 |
| VENITURI TOTALE | 35.912.316 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.149.608 |
| Profitul brut | 762.708 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 607.280 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 34.084.456 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.053.982 |
| Stocuri | 435.925 |
| Creante | 18.826.300 |
| Casa si conturi la banci | 1.791.757 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.924 |
| DATORII | 21.021.351 |
| VENITURI IN AVANS | 413.035 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.713.976 |
| Capital subscris varsat | 21.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.161.243 |
| VENITURI TOTALE | 72.834.162 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.530.407 |
| Profitul brut | 10.303.755 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.615.966 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.070.982 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.685.440 |
| Stocuri | 230.609 |
| Creante | 2.532.383 |
| Casa si conturi la banci | 2.922.448 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 86.169 |
| DATORII | 12.156.297 |
| VENITURI IN AVANS | 875.683 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.810.611 |
| Capital subscris varsat | 21.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.645.892 |
| VENITURI TOTALE | 40.312.507 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.093.441 |
| Profitul brut | 3.219.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.585.763 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 89 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.646.187 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.335.002 |
| Stocuri | 136.856 |
| Creante | 7.004.264 |
| Casa si conturi la banci | 8.193.882 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 380.067 |
| DATORII | 19.949.403 |
| VENITURI IN AVANS | 187.005 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.224.848 |
| Capital subscris varsat | 21.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.908.153 |
| VENITURI TOTALE | 54.473.520 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.056.874 |
| Profitul brut | 16.416.646 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.156.734 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.486.306 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.836.720 |
| Stocuri | 277.393 |
| Creante | 6.337.432 |
| Casa si conturi la banci | 221.895 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 289.205 |
| DATORII | 17.590.747 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.021.484 |
| Capital subscris varsat | 30.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.637.978 |
| VENITURI TOTALE | 28.548.648 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.787.208 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.238.560 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.238.560 |
| Numar mediu de salariati | 100 |