CENTO SERVICE S.R.L.
| Denumire | CENTO SERVICE S.R.L. |
| CUI | 24832061 |
| Nr. Reg. Com. | J31/961/2008 |
| EUID | ROONRC.J31/961/2008 |
| CAEN | 4520 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-12-05 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SĂUTE VALENTIN-CĂLIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 31 122 455 | 3 405 435 | 10 034 026 | 738 439 | 12 761 439 | 3 405 675 | 64 |
| 2023 | 24 135 164 | 1 162 657 | 9 189 230 | 1 054 146 | 9 237 323 | 1 162 897 | 55 |
| 2022 | 20 096 333 | 923 895 | 9 332 623 | 1 400 191 | 8 856 567 | 924 135 | 56 |
| 2021 | 14 862 636 | 127 730 | 8 228 830 | 1 402 557 | 8 548 956 | 1 722 683 | 59 |
| 2020 | 14 656 890 | 115 897 | 8 084 194 | 1 412 240 | 9 091 407 | 2 419 453 | 64 |
| 2019 | 16 632 004 | 282 195 | 7 570 775 | 1 591 109 | 8 283 222 | 2 303 556 | 77 |
| 2018 | 20 358 763 | 1 196 621 | 2 858 386 | 597 371 | 4 282 376 | 2 021 361 | 77 |
| 2017 | 15 012 375 | 824 500 | 4 903 077 | 32 783 | 5 695 034 | 824 740 | 63 |
| 2016 | 12 711 763 | 1 130 641 | 3 785 103 | 35 681 | 4 880 303 | 1 130 881 | 50 |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 122 455 lei
29%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CENTO SERVICE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4520 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Întreținerea și repararea autovehiculelor |
| Descriere Activitate | Întreținerea și repararea autovehiculelor |
| Cod CAEN principal | 45 Întreținerea și repararea autovehiculelor |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Sălaj , domeniul 4520: Întreținerea și repararea autovehiculelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CENTO SERVICE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CENTO SERVICE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CENTO SERVICE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 738.439 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.761.439 |
| Stocuri | 11.732.389 |
| Creante | 999.879 |
| Casa si conturi la banci | 29.171 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 512 |
| DATORII | 10.034.026 |
| VENITURI IN AVANS | 60.689 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.405.675 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 31.122.455 |
| VENITURI TOTALE | 31.328.980 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.291.674 |
| Profitul brut | 4.037.306 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.405.435 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.054.146 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.237.323 |
| Stocuri | 8.654.580 |
| Creante | 553.926 |
| Casa si conturi la banci | 28.817 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 60.658 |
| DATORII | 9.189.230 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.162.897 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.135.164 |
| VENITURI TOTALE | 24.241.370 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.861.922 |
| Profitul brut | 1.379.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.162.657 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.400.191 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.856.567 |
| Stocuri | 8.276.651 |
| Creante | 557.383 |
| Casa si conturi la banci | 22.533 |
| DATORII | 9.332.623 |
| CAPITALURI - TOTAL | 924.135 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.096.333 |
| VENITURI TOTALE | 20.181.565 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.077.946 |
| Profitul brut | 1.103.619 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 923.895 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.402.557 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.548.956 |
| Stocuri | 8.027.251 |
| Creante | 502.798 |
| Casa si conturi la banci | 18.907 |
| DATORII | 8.228.830 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.722.683 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.862.636 |
| VENITURI TOTALE | 14.884.359 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.729.676 |
| Profitul brut | 154.683 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 127.730 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.412.240 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.091.407 |
| Stocuri | 8.387.307 |
| Creante | 692.721 |
| Casa si conturi la banci | 11.379 |
| DATORII | 8.084.194 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.419.453 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.656.890 |
| VENITURI TOTALE | 14.698.020 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.564.280 |
| Profitul brut | 133.740 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 115.897 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.591.109 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.283.222 |
| Stocuri | 7.539.129 |
| Creante | 700.533 |
| Casa si conturi la banci | 43.560 |
| DATORII | 7.570.775 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.303.556 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 16.632.004 |
| VENITURI TOTALE | 16.688.047 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.350.012 |
| Profitul brut | 338.035 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 282.195 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 77 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 597.371 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.282.376 |
| Stocuri | 3.342.584 |
| Creante | 868.351 |
| Casa si conturi la banci | 71.441 |
| DATORII | 2.858.386 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.021.361 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.358.763 |
| VENITURI TOTALE | 20.398.327 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.975.207 |
| Profitul brut | 1.423.120 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.196.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 77 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.783 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.695.034 |
| Stocuri | 4.337.930 |
| Creante | 1.342.358 |
| Casa si conturi la banci | 14.746 |
| DATORII | 4.903.077 |
| CAPITALURI - TOTAL | 824.740 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.012.375 |
| VENITURI TOTALE | 15.050.865 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.069.855 |
| Profitul brut | 981.010 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 824.500 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 63 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.681 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.880.303 |
| Stocuri | 3.071.173 |
| Creante | 1.787.554 |
| Casa si conturi la banci | 21.576 |
| DATORII | 3.785.103 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.130.881 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.711.763 |
| VENITURI TOTALE | 12.793.608 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.448.572 |
| Profitul brut | 1.345.036 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.130.641 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |