POISE CONCEPT SRL

Cauta alta firma:
POISE CONCEPT SRL
CUI: 25103800RegCom: J2009001844406EUID: ROONRC.J2009001844406CAEN: 6831Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ROTAŞULUI, NR.14, BIROUL 1, BL.B3, SC.2, ET.3, AP.3231

Denumire POISE CONCEPT SRL
CUI 25103800
Nr. Reg. Com. J2009001844406
EUID ROONRC.J2009001844406
CAEN 6831
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2009-02-11 (17 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ROTAŞULUI, NR.14, BIROUL 1, BL.B3, SC.2, ET.3, AP.3231
Telefon 0217697707
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
VASILE MONICA - IOANA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 574 161 946 830 2 426 193 1
2024 2 371 503 1 898 226 806 144 1
2023 2 057 856 1 671 513 219 746 1
2022 1 216 368 893 564 103 875 1
2021 744 984 481 913 97 680 1
2020 800 283 536 097 78 432 1
2019 317 016 119 743 39 988 0
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 574 161 lei
-34%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “POISE CONCEPT SRL”
Cod CAEN preponderent 6831 Rev. 2 (echivalent: 6831 Rev. 3)
Obiect Activitate Agenții imobiliare
Descriere Activitate Agenții imobiliare
Cod CAEN principal 68 Agenții imobiliare
Descriere activitate (principal) Tranzacții imobiliare
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ROTAŞULUI, NR.14, BIROUL 1, BL.B3, SC.2, ET.3, AP.3231
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția POISE CONCEPT SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 2194 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6831: Agenții imobiliare

Locul 797 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.898.226 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „POISE CONCEPT SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „POISE CONCEPT SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „POISE CONCEPT SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „POISE CONCEPT SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „POISE CONCEPT SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „POISE CONCEPT SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „POISE CONCEPT SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „POISE CONCEPT SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ
Data inactivare 2016-10-29
Data reactivare 2017-03-09
Data publicare 2016-11-02
RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 6203
Active imobilizate 1.603.891
Active circulante 2.218.248
Stocuri 30.383
Creante 20.724
Disponibilitati 2.167.141
Datorii 806.144
Capitaluri proprii 3.015.995
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.371.503
Venituri totale 2.415.050
Cheltuieli totale 455.240
Profit brut 1.959.810
Pierdere bruta 0
Profit net 1.898.226
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6203
Active imobilizate 1.603.891
Active circulante 383.624
Stocuri 30.383
Creante 2.755
Disponibilitati 350.486
Datorii 219.746
Capitaluri proprii 1.767.769
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.057.856
Venituri totale 2.080.071
Cheltuieli totale 390.263
Profit brut 1.689.808
Pierdere bruta 0
Profit net 1.671.513
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6203
Active imobilizate 68.486
Active circulante 931.645
Stocuri 19.693
Creante 514.089
Disponibilitati 397.863
Datorii 103.875
Capitaluri proprii 896.256
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.216.368
Venituri totale 1.216.368
Cheltuieli totale 310.884
Profit brut 905.484
Pierdere bruta 0
Profit net 893.564
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6203
Active imobilizate 75.040
Active circulante 515.332
Stocuri 2.282
Creante 104.930
Disponibilitati 408.120
Datorii 97.680
Capitaluri proprii 492.692
Capital social 200
Cifra de afaceri 744.984
Venituri totale 745.671
Cheltuieli totale 256.301
Profit brut 489.370
Pierdere bruta 0
Profit net 481.913
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6203
Active imobilizate 119.461
Active circulante 498.691
Creante 7.901
Disponibilitati 490.790
Datorii 78.432
Capitaluri proprii 539.720
Capital social 200
Cifra de afaceri 800.283
Venituri totale 800.468
Cheltuieli totale 256.367
Profit brut 544.101
Pierdere bruta 0
Profit net 536.097
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6203
Active imobilizate 66.266
Active circulante 117.345
Creante 80.521
Disponibilitati 36.824
Datorii 39.988
Capitaluri proprii 143.623
Capital social 200
Cifra de afaceri 317.016
Venituri totale 317.727
Cheltuieli totale 194.807
Profit brut 122.920
Pierdere bruta 0
Profit net 119.743
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 6203
Active imobilizate 105.382
Active circulante 780.573
Creante 32.172
Disponibilitati 748.401
Datorii 27.075
Capitaluri proprii 858.880
Capital social 200
Cifra de afaceri 688.594
Venituri totale 689.432
Cheltuieli totale 226.212
Profit brut 463.220
Pierdere bruta 0
Profit net 456.325
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6203
Active imobilizate 145.514
Active circulante 535.095
Creante 82.525
Disponibilitati 452.570
Datorii 78.055
Capitaluri proprii 602.554
Capital social 200
Cifra de afaceri 668.474
Venituri totale 668.646
Cheltuieli totale 122.103
Profit brut 546.543
Pierdere bruta 0
Profit net 539.857
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6203
Active imobilizate 6.621
Active circulante 135.560
Stocuri 11.402
Disponibilitati 124.158
Datorii 55.984
Capitaluri proprii 86.197
Capital social 200
Cifra de afaceri 331.209
Venituri totale 331.825
Cheltuieli totale 235.728
Profit brut 96.097
Pierdere bruta 0
Profit net 84.977
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.