GALEMID SRL
| Denumire | GALEMID SRL |
| CUI | 25462935 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000623051 |
| EUID | ROONRC.J2009000623051 |
| CAEN | 2511 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-04-17 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 273 250 | -1 031 133 | 2 334 153 | — | — | — | 42 |
| 2024 | 13 067 240 | 3 334 631 | 1 990 366 | 1 153 430 | 6 998 031 | 6 154 845 | 49 |
| 2023 | 9 447 296 | 2 196 550 | 1 534 076 | 549 590 | 3 825 962 | 2 822 962 | 50 |
| 2022 | 6 712 473 | 742 680 | 1 410 440 | 508 285 | 1 465 707 | 441 427 | 49 |
| 2021 | 4 321 236 | 40 644 | 1 829 330 | 470 352 | 1 299 451 | -301 252 | 50 |
| 2020 | 4 118 079 | 173 119 | 1 473 238 | 616 044 | 876 622 | -341 896 | 48 |
| 2019 | 3 449 629 | -794 869 | 1 475 738 | 757 885 | 683 762 | -515 015 | 46 |
| 2018 | 3 186 799 | 24 190 | 1 727 469 | 937 803 | 1 670 044 | 279 855 | 37 |
| 2017 | 2 720 754 | 5 823 | 1 071 324 | 1 115 913 | 931 199 | 255 665 | 36 |
| 2016 | 3 374 537 | 75 958 | 881 711 | 1 291 039 | 680 236 | 249 842 | 35 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 273 250 lei
-44%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GALEMID SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2511 Rev. 2 (echivalent: 2511 Rev. 1, 2511 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 2511: Fabricarea pneurilor și a camerelor de aer
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GALEMID SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GALEMID SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GALEMID SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.153.430 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.998.031 |
| Stocuri | 1.104.825 |
| Creante | 5.674.589 |
| Casa si conturi la banci | 218.617 |
| DATORII | 1.990.366 |
| VENITURI IN AVANS | 6.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.154.845 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.067.240 |
| VENITURI TOTALE | 13.059.719 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.245.594 |
| Profitul brut | 3.814.125 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.334.631 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 549.590 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.825.962 |
| Stocuri | 341.628 |
| Creante | 3.136.745 |
| Casa si conturi la banci | 347.589 |
| DATORII | 1.534.076 |
| VENITURI IN AVANS | 18.514 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.822.962 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.447.296 |
| VENITURI TOTALE | 9.618.053 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.119.547 |
| Profitul brut | 2.498.506 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.196.550 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 508.285 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.465.707 |
| Stocuri | 214.556 |
| Creante | 1.156.454 |
| Casa si conturi la banci | 94.697 |
| DATORII | 1.410.440 |
| VENITURI IN AVANS | 122.125 |
| CAPITALURI - TOTAL | 441.427 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.712.473 |
| VENITURI TOTALE | 6.802.846 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.979.730 |
| Profitul brut | 823.116 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 742.680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 470.352 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.299.451 |
| Stocuri | 533.779 |
| Creante | 670.680 |
| Casa si conturi la banci | 94.992 |
| DATORII | 1.829.330 |
| VENITURI IN AVANS | 241.725 |
| CAPITALURI - TOTAL | -301.252 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.321.236 |
| VENITURI TOTALE | 4.447.891 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.366.765 |
| Profitul brut | 81.126 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 40.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 616.044 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 876.622 |
| Stocuri | 102.040 |
| Creante | 720.119 |
| Casa si conturi la banci | 54.463 |
| DATORII | 1.473.238 |
| VENITURI IN AVANS | 361.324 |
| CAPITALURI - TOTAL | -341.896 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.118.079 |
| VENITURI TOTALE | 4.199.525 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.985.209 |
| Profitul brut | 214.316 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 173.119 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 757.885 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 683.762 |
| Stocuri | 232.550 |
| Creante | 446.909 |
| Casa si conturi la banci | 4.303 |
| DATORII | 1.475.738 |
| VENITURI IN AVANS | 480.924 |
| CAPITALURI - TOTAL | -515.015 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.449.629 |
| VENITURI TOTALE | 3.311.256 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.071.628 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 760.372 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 794.869 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 937.803 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.670.044 |
| Stocuri | 600.656 |
| Creante | 961.850 |
| Casa si conturi la banci | 107.538 |
| DATORII | 1.727.469 |
| VENITURI IN AVANS | 600.523 |
| CAPITALURI - TOTAL | 279.855 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.186.799 |
| VENITURI TOTALE | 3.468.624 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.418.462 |
| Profitul brut | 50.162 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 24.190 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.115.913 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 931.199 |
| Stocuri | 263.222 |
| Creante | 621.957 |
| Casa si conturi la banci | 46.020 |
| DATORII | 1.071.324 |
| VENITURI IN AVANS | 720.123 |
| CAPITALURI - TOTAL | 255.665 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.720.754 |
| VENITURI TOTALE | 2.817.102 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.807.666 |
| Profitul brut | 9.436 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.823 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.291.039 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 680.236 |
| Stocuri | 142.558 |
| Creante | 512.635 |
| Casa si conturi la banci | 25.043 |
| DATORII | 881.711 |
| VENITURI IN AVANS | 839.722 |
| CAPITALURI - TOTAL | 249.842 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.374.537 |
| VENITURI TOTALE | 3.424.142 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.328.396 |
| Profitul brut | 95.746 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 75.958 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |