EXCLUSIVE FACILITY MANAGEMENT SERVICES S.R.L.
| Denumire | EXCLUSIVE FACILITY MANAGEMENT SERVICES S.R.L. |
| CUI | 25684397 |
| Nr. Reg. Com. | J2019013659404 |
| EUID | ROONRC.J23/2938/2014 |
| CAEN | 8110 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-10-09 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MOISĂ MARIA - OFELIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69 422 474 | 4 665 452 | 17 774 265 | — | — | — | 543 |
| 2024 | 54 897 701 | 3 734 362 | 13 283 012 | 5 150 486 | 12 602 564 | 4 610 770 | 578 |
| 2023 | 43 945 346 | 1 887 876 | 10 675 757 | 5 139 006 | 9 692 156 | 4 215 572 | 517 |
| 2022 | 35 648 746 | 2 470 508 | 6 936 541 | 5 255 908 | 7 188 244 | 5 032 312 | 500 |
| 2021 | 38 459 218 | 3 601 404 | 7 191 655 | 5 375 123 | 9 228 848 | 5 606 803 | 543 |
| 2020 | 32 275 544 | 3 502 984 | 6 578 767 | 4 894 629 | 7 497 908 | 4 330 694 | 462 |
| 2019 | 26 228 842 | 1 991 459 | 5 051 578 | 2 511 208 | 6 176 527 | 2 450 837 | 418 |
| 2018 | 27 732 835 | 2 045 210 | 5 914 275 | 2 726 583 | 5 896 745 | 2 729 402 | 338 |
| 2017 | 21 515 049 | 986 754 | 5 775 663 | 913 831 | 6 106 156 | 1 271 670 | 195 |
| 2016 | 14 793 020 | 1 137 855 | 4 352 523 | 629 129 | 5 018 347 | 1 312 275 | 79 |
Statistics
Commercial networks and enterprises69 422 474 lei
26%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EXCLUSIVE FACILITY MANAGEMENT SERVICES S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 8110 Rev. 2 (echivalent: 8110 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de servicii suport combinate |
| Descriere Activitate | Activități de servicii suport combinate |
| Cod CAEN principal | 81 Activități de servicii suport combinate |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 8110: Activități de servicii suport combinate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EXCLUSIVE FACILITY MANAGEMENT SERVICES S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EXCLUSIVE FACILITY MANAGEMENT SERVICES S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EXCLUSIVE FACILITY MANAGEMENT SERVICES S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.150.486 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.602.564 |
| Stocuri | 255.695 |
| Creante | 12.291.250 |
| Casa si conturi la banci | 55.619 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 202.963 |
| DATORII | 13.283.012 |
| VENITURI IN AVANS | 62.231 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.610.770 |
| Capital subscris varsat | 145.000 |
| Cifra de afaceri neta | 54.897.701 |
| VENITURI TOTALE | 55.110.839 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.742.001 |
| Profitul brut | 4.368.838 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.734.362 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 578 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.139.006 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.692.156 |
| Stocuri | 212.748 |
| Creante | 9.009.136 |
| Casa si conturi la banci | 470.272 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 127.425 |
| DATORII | 10.675.757 |
| VENITURI IN AVANS | 67.258 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.215.572 |
| Capital subscris varsat | 145.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 43.945.346 |
| VENITURI TOTALE | 44.196.362 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.980.414 |
| Profitul brut | 2.215.948 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.887.876 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 517 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.255.908 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.188.244 |
| Stocuri | 196.126 |
| Creante | 6.792.958 |
| Casa si conturi la banci | 199.160 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.228 |
| DATORII | 6.936.541 |
| VENITURI IN AVANS | 542.527 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.032.312 |
| Capital subscris varsat | 145.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.648.746 |
| VENITURI TOTALE | 35.764.832 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.934.664 |
| Profitul brut | 2.830.168 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.470.508 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 500 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.375.123 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.228.848 |
| Stocuri | 156.224 |
| Creante | 7.873.612 |
| Casa si conturi la banci | 1.199.012 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 83.206 |
| DATORII | 7.191.655 |
| VENITURI IN AVANS | 1.888.719 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.606.803 |
| Capital subscris varsat | 145.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 38.459.218 |
| VENITURI TOTALE | 38.556.447 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.428.695 |
| Profitul brut | 4.127.752 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.601.404 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 543 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.894.629 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.497.908 |
| Stocuri | 274.923 |
| Creante | 5.838.813 |
| Casa si conturi la banci | 1.384.172 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.974 |
| DATORII | 6.578.767 |
| VENITURI IN AVANS | 1.528.050 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.330.694 |
| Capital subscris varsat | 145.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.275.544 |
| VENITURI TOTALE | 32.556.865 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.522.272 |
| Profitul brut | 4.034.593 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.502.984 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 462 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.511.208 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.176.527 |
| Stocuri | 139.356 |
| Creante | 4.714.622 |
| Casa si conturi la banci | 1.322.549 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.803 |
| DATORII | 5.051.578 |
| VENITURI IN AVANS | 1.211.123 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.450.837 |
| Capital subscris varsat | 145.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.228.842 |
| VENITURI TOTALE | 26.495.892 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.181.742 |
| Profitul brut | 2.314.150 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.991.459 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 418 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.726.583 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.896.745 |
| Stocuri | 142.455 |
| Creante | 5.122.730 |
| Casa si conturi la banci | 631.560 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.494 |
| DATORII | 5.914.275 |
| VENITURI IN AVANS | 6.145 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.729.402 |
| Capital subscris varsat | 145.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.732.835 |
| VENITURI TOTALE | 27.893.405 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.521.447 |
| Profitul brut | 2.371.958 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.045.210 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 338 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 913.831 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.106.156 |
| Stocuri | 112.655 |
| Creante | 6.307.200 |
| Casa si conturi la banci | -313.699 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.327 |
| DATORII | 5.775.663 |
| VENITURI IN AVANS | 5.981 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.271.670 |
| Capital subscris varsat | 145.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.515.049 |
| VENITURI TOTALE | 21.752.609 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.626.592 |
| Profitul brut | 1.126.017 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 986.754 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 195 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 629.129 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.018.347 |
| Stocuri | 154.160 |
| Creante | 5.299.620 |
| Casa si conturi la banci | -435.433 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.405 |
| DATORII | 4.352.523 |
| VENITURI IN AVANS | 9.083 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.312.275 |
| Capital subscris varsat | 145.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.793.020 |
| VENITURI TOTALE | 14.525.068 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.200.926 |
| Profitul brut | 1.324.142 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.137.855 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |