SMÂRDAN NO. 9 SRL
| Denumire | SMÂRDAN NO. 9 SRL |
| CUI | 25902270 |
| Nr. Reg. Com. | J2009008935404 |
| EUID | ROONRC.J2009008935404 |
| CAEN | 5630 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-08-18 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NADHIR AMAR NADHIR | - | Olanda |
| NADHIR AMAR NADHIR | - | Olanda |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 447 907 | 2 726 818 | 1 656 585 | — | — | — | 28 |
| 2024 | 11 933 806 | 3 073 551 | 816 755 | 518 787 | 3 371 636 | 3 073 772 | 31 |
| 2023 | 7 675 041 | 1 507 827 | 456 331 | 418 668 | 2 351 229 | 2 322 248 | 31 |
| 2022 | 4 431 823 | 1 825 279 | 444 367 | 156 378 | 2 521 532 | 2 310 096 | 0 |
| 2021 | 3 365 786 | 811 072 | 1 030 859 | 795 175 | 1 747 873 | 1 266 064 | 28 |
| 2020 | 1 877 067 | -81 533 | 849 158 | 764 094 | 469 801 | 454 992 | 28 |
| 2019 | 4 294 161 | 573 101 | 414 777 | 160 117 | 1 042 936 | 859 467 | 41 |
| 2018 | 3 661 910 | 72 072 | 339 754 | 160 347 | 600 747 | 460 050 | 39 |
| 2017 | 3 779 233 | 395 777 | 368 346 | 68 184 | 1 039 181 | 743 288 | 26 |
| 2016 | 3 273 176 | 347 247 | 310 746 | 87 117 | 507 082 | 347 511 | 32 |
Statistics
Commercial networks and enterprises13 447 907 lei
13%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SMÂRDAN NO. 9 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5630 Rev. 2 (echivalent: 5630 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Baruri și alte activități de servire a băuturilor |
| Descriere Activitate | Baruri și alte activități de servire a băuturilor |
| Cod CAEN principal | 56 Baruri și alte activități de servire a băuturilor |
| Descriere activitate (principal) | Restaurante și alte activități de servicii de alimentație |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SMÂRDAN NO. 9 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SMÂRDAN NO. 9 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SMÂRDAN NO. 9 SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 518.787 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.371.636 |
| Stocuri | 243.189 |
| Creante | 2.190.309 |
| Casa si conturi la banci | 938.138 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 104 |
| DATORII | 816.755 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.073.772 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 11.933.806 |
| VENITURI TOTALE | 12.099.607 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.452.021 |
| Profitul brut | 3.647.586 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.073.551 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 418.668 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.351.229 |
| Stocuri | 188.724 |
| Creante | 128.854 |
| Casa si conturi la banci | 2.033.651 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.682 |
| DATORII | 456.331 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.322.248 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 7.675.041 |
| VENITURI TOTALE | 7.741.524 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.169.914 |
| Profitul brut | 1.571.610 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.507.827 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 156.378 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.521.532 |
| Stocuri | 286.187 |
| Creante | 560.403 |
| Casa si conturi la banci | 1.674.942 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 76.609 |
| DATORII | 444.367 |
| VENITURI IN AVANS | 56 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.310.096 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 4.431.823 |
| VENITURI TOTALE | 5.220.520 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.353.356 |
| Profitul brut | 1.867.164 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.825.279 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 795.175 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.747.873 |
| Stocuri | 357.155 |
| Creante | 268.775 |
| Casa si conturi la banci | 1.121.943 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 69.566 |
| DATORII | 1.030.859 |
| VENITURI IN AVANS | 315.691 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.266.064 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 3.365.786 |
| VENITURI TOTALE | 4.011.725 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.166.781 |
| Profitul brut | 844.944 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 811.072 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 764.094 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 469.801 |
| Stocuri | 156.736 |
| Creante | 197.240 |
| Casa si conturi la banci | 115.825 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 70.255 |
| DATORII | 849.158 |
| CAPITALURI - TOTAL | 454.992 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 1.877.067 |
| VENITURI TOTALE | 2.004.339 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.066.947 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 62.608 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 81.533 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 160.117 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.042.936 |
| Stocuri | 164.426 |
| Creante | 230.920 |
| Casa si conturi la banci | 647.590 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 71.191 |
| DATORII | 414.777 |
| CAPITALURI - TOTAL | 859.467 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 4.294.161 |
| VENITURI TOTALE | 4.413.765 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.796.538 |
| Profitul brut | 617.227 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 573.101 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 160.347 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 600.747 |
| Stocuri | 50.602 |
| Creante | 221.283 |
| Casa si conturi la banci | 328.862 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.710 |
| DATORII | 339.754 |
| CAPITALURI - TOTAL | 460.050 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 3.661.910 |
| VENITURI TOTALE | 3.690.925 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.537.565 |
| Profitul brut | 153.360 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 72.072 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 68.184 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.039.181 |
| Stocuri | 90.001 |
| Creante | 182.213 |
| Casa si conturi la banci | 766.967 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.269 |
| DATORII | 368.346 |
| CAPITALURI - TOTAL | 743.288 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 3.779.233 |
| VENITURI TOTALE | 3.788.651 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.270.705 |
| Profitul brut | 517.946 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 395.777 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 87.117 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 507.082 |
| Stocuri | 74.725 |
| Creante | 115.147 |
| Casa si conturi la banci | 317.210 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 64.058 |
| DATORII | 310.746 |
| CAPITALURI - TOTAL | 347.511 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 3.273.176 |
| VENITURI TOTALE | 3.319.232 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.903.208 |
| Profitul brut | 416.024 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 347.247 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |