CLINICA SANOVIL S.R.L.
| Denumire | CLINICA SANOVIL S.R.L. |
| CUI | 26411301 |
| Nr. Reg. Com. | J06/13/2010 |
| EUID | ROONRC.J06/13/2010 |
| CAEN | 8610 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-01-18 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 27 133 583 | 3 287 935 | 12 422 406 | 9 826 981 | 5 983 177 | 3 383 086 | 109 |
| 2023 | 24 814 629 | 10 349 654 | 3 809 494 | 14 870 992 | 5 233 787 | 16 279 985 | 106 |
| 2022 | 21 052 330 | 5 859 868 | 9 765 766 | 13 281 742 | 2 384 117 | 5 930 331 | 95 |
| 2021 | 18 164 971 | 6 384 105 | 683 178 | 14 313 740 | 4 170 585 | 17 788 375 | 83 |
| 2020 | 16 129 178 | 4 758 989 | 565 537 | 12 710 403 | 1 566 403 | 13 700 988 | 70 |
| 2019 | 11 454 245 | 1 436 354 | 506 866 | 9 299 475 | 6 376 250 | 15 168 859 | 75 |
| 2018 | 12 407 516 | 4 742 297 | 1 403 606 | 8 573 252 | 9 525 405 | 16 700 725 | 75 |
| 2017 | 11 080 769 | 4 277 134 | 1 308 783 | 5 579 409 | 7 680 128 | 11 956 428 | 72 |
| 2016 | 9 776 428 | 4 245 960 | 1 241 874 | 5 628 205 | 3 287 288 | 7 679 293 | 74 |
Statistics
Commercial networks and enterprises27 133 583 lei
9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CLINICA SANOVIL S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 8610 Rev. 2 (echivalent: 8610 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de asistență spitalicească |
| Descriere Activitate | Activități de asistență spitalicească |
| Cod CAEN principal | 86 Activități de asistență spitalicească |
| Descriere activitate (principal) | Activități referitoare la sănătatea umană |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bistriţa-Năsăud , domeniul 8610: Activități de asistență spitalicească
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CLINICA SANOVIL S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CLINICA SANOVIL S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CLINICA SANOVIL S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.826.981 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.983.177 |
| Stocuri | 4.845 |
| Creante | 1.091.302 |
| Casa si conturi la banci | 4.887.030 |
| DATORII | 12.422.406 |
| VENITURI IN AVANS | 4.666 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.383.086 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.133.583 |
| VENITURI TOTALE | 27.472.976 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.669.699 |
| Profitul brut | 3.803.277 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.287.935 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.870.992 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.233.787 |
| Stocuri | 6.156 |
| Creante | 1.771.621 |
| Casa si conturi la banci | 3.456.010 |
| DATORII | 3.809.494 |
| VENITURI IN AVANS | 15.300 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.279.985 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.814.629 |
| VENITURI TOTALE | 29.774.957 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.889.596 |
| Profitul brut | 11.885.361 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.349.654 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 106 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.281.742 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.384.117 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.173.047 |
| Casa si conturi la banci | 1.211.070 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.000 |
| DATORII | 9.765.766 |
| VENITURI IN AVANS | 17.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.930.331 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 21.052.330 |
| VENITURI TOTALE | 21.583.080 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.784.470 |
| Profitul brut | 6.798.610 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.859.868 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.313.740 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.170.585 |
| Stocuri | 24.934 |
| Creante | 1.140.916 |
| Casa si conturi la banci | 3.004.735 |
| DATORII | 683.178 |
| VENITURI IN AVANS | 12.772 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.788.375 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.164.971 |
| VENITURI TOTALE | 18.715.105 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.410.114 |
| Profitul brut | 7.304.991 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.384.105 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.710.403 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.566.403 |
| Stocuri | 27.422 |
| Creante | 856.280 |
| Casa si conturi la banci | 682.701 |
| DATORII | 565.537 |
| VENITURI IN AVANS | 10.281 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.700.988 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 16.129.178 |
| VENITURI TOTALE | 16.549.580 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.129.223 |
| Profitul brut | 5.420.357 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.758.989 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.299.475 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.376.250 |
| Stocuri | 191.035 |
| Creante | 666.939 |
| Casa si conturi la banci | 5.518.276 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 506.866 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.168.859 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.454.245 |
| VENITURI TOTALE | 11.767.637 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.653.624 |
| Profitul brut | 2.114.013 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.436.354 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.573.252 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.525.405 |
| Stocuri | 189.444 |
| Creante | 844.941 |
| Casa si conturi la banci | 8.491.020 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.674 |
| DATORII | 1.403.606 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.700.725 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.407.516 |
| VENITURI TOTALE | 12.528.710 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.879.899 |
| Profitul brut | 5.648.811 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.742.297 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.579.409 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.680.128 |
| Stocuri | 532.714 |
| Creante | 500.480 |
| Casa si conturi la banci | 6.646.934 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.674 |
| DATORII | 1.308.783 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.956.428 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.080.769 |
| VENITURI TOTALE | 11.103.450 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.955.790 |
| Profitul brut | 5.147.660 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.277.134 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.628.205 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.287.288 |
| Stocuri | 542.219 |
| Creante | 635.814 |
| Casa si conturi la banci | 2.109.255 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.674 |
| DATORII | 1.241.874 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.679.293 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.776.428 |
| VENITURI TOTALE | 9.835.970 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.773.018 |
| Profitul brut | 5.062.952 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.245.960 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 74 |