BOTMAN CONSTRUCT SRL
| Denumire | BOTMAN CONSTRUCT SRL |
| CUI | 27239957 |
| Nr. Reg. Com. | J2010000975299 |
| EUID | ROONRC.J2010000975299 |
| CAEN | 4211 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-08-03 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOTEA LOREDANA MARIA | - | România |
| BOTEA CĂTĂLIN EUGEN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18 228 750 | 2 685 324 | 7 580 722 | — | — | — | 33 |
| 2024 | 13 913 017 | 3 485 462 | 6 479 228 | 1 935 784 | 8 184 308 | 3 640 864 | 28 |
| 2023 | 8 661 965 | 133 253 | 5 467 525 | 1 510 801 | 4 329 977 | 373 253 | 33 |
| 2022 | 8 349 325 | 812 763 | 2 844 120 | 1 335 883 | 2 561 001 | 1 052 764 | 31 |
| 2021 | 5 324 410 | 268 632 | 3 355 205 | 1 655 292 | 2 506 133 | 806 429 | 25 |
| 2020 | 5 175 002 | 473 930 | 1 269 493 | 1 076 750 | 1 010 540 | 817 797 | 24 |
| 2019 | 3 740 946 | 732 682 | 652 555 | 697 288 | 991 228 | 1 076 549 | 18 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | 1 932 371 | 434 066 | 354 506 | 211 934 | 642 638 | 443 654 | 14 |
| 2016 | 574 892 | 26 213 | 143 442 | 53 228 | 159 279 | 9 588 | 7 |
Statistics
Commercial networks and enterprises18 228 750 lei
31%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BOTMAN CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4211 Rev. 2 (echivalent: 4211 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Prahova , domeniul 4211: Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BOTMAN CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BOTMAN CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BOTMAN CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.935.784 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.184.308 |
| Stocuri | 2.642.729 |
| Creante | 4.826.494 |
| Casa si conturi la banci | 715.085 |
| DATORII | 6.479.228 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.640.864 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.913.017 |
| VENITURI TOTALE | 14.677.198 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.499.751 |
| Profitul brut | 4.177.447 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.485.462 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.510.801 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.329.977 |
| Stocuri | 2.160.901 |
| Creante | 2.008.123 |
| Casa si conturi la banci | 160.953 |
| DATORII | 5.467.525 |
| CAPITALURI - TOTAL | 373.253 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.661.965 |
| VENITURI TOTALE | 10.824.547 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.691.294 |
| Profitul brut | 133.253 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 133.253 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.335.883 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.561.001 |
| Stocuri | 531.321 |
| Creante | 1.168.711 |
| Casa si conturi la banci | 860.969 |
| DATORII | 2.844.120 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.052.764 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.349.325 |
| VENITURI TOTALE | 8.402.974 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.390.835 |
| Profitul brut | 1.012.139 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 812.763 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.655.292 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.506.133 |
| Stocuri | 332.480 |
| Creante | 1.741.166 |
| Casa si conturi la banci | 432.487 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 209 |
| DATORII | 3.355.205 |
| CAPITALURI - TOTAL | 806.429 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.324.410 |
| VENITURI TOTALE | 5.610.850 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.282.072 |
| Profitul brut | 328.778 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 268.632 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.076.750 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.010.540 |
| Stocuri | 23.025 |
| Creante | 96.923 |
| Casa si conturi la banci | 890.592 |
| DATORII | 1.269.493 |
| CAPITALURI - TOTAL | 817.797 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.175.002 |
| VENITURI TOTALE | 5.200.456 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.643.433 |
| Profitul brut | 557.023 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 473.930 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 697.288 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 991.228 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 499.409 |
| Casa si conturi la banci | 491.819 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.588 |
| DATORII | 652.555 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.076.549 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.740.946 |
| VENITURI TOTALE | 3.747.365 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.977.249 |
| Profitul brut | 770.116 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 732.682 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| Active imobilizate | 302.244 |
| Active circulante | 863.970 |
| Stocuri | 7.330 |
| Creante | 626.885 |
| Disponibilitati | 229.755 |
| Datorii | 572.346 |
| Capitaluri proprii | 593.868 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.897.008 |
| Venituri totale | 2.900.345 |
| Cheltuieli totale | 2.287.059 |
| Profit brut | 613.286 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 584.280 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 211.934 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 642.638 |
| Stocuri | 581 |
| Creante | 430.680 |
| Casa si conturi la banci | 211.377 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 149 |
| DATORII | 354.506 |
| VENITURI IN AVANS | 56.561 |
| CAPITALURI - TOTAL | 443.654 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.932.371 |
| VENITURI TOTALE | 1.936.444 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.482.952 |
| Profitul brut | 453.492 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 434.066 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 53.228 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 159.279 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 126.782 |
| Casa si conturi la banci | 32.497 |
| DATORII | 143.442 |
| VENITURI IN AVANS | 59.477 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.588 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 574.892 |
| VENITURI TOTALE | 576.254 |
| CHELTUIELI TOTALE | 540.609 |
| Profitul brut | 35.645 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 26.213 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |