SOLID HOUSE SRL
| Denumire | SOLID HOUSE SRL |
| CUI | 27437725 |
| Nr. Reg. Com. | J2010001742135 |
| EUID | ROONRC.J2010001742135 |
| CAEN | 4299 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-09-28 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GÜR RAMAZAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 57 237 557 | 3 352 143 | 174 628 413 | 35 727 566 | 186 444 804 | 47 587 972 | 78 |
| 2023 | 80 338 955 | 3 344 350 | 175 457 540 | 34 735 103 | 184 839 825 | 44 235 829 | 97 |
| 2022 | 101 869 359 | 5 878 841 | 189 506 442 | 35 883 845 | 194 450 286 | 41 121 384 | 115 |
| 2021 | 33 745 074 | 6 713 232 | 174 815 297 | 23 623 970 | 186 371 313 | 35 241 604 | 107 |
| 2020 | 3 077 121 | 17 078 | 115 372 530 | 24 908 708 | 118 950 777 | 28 528 372 | 85 |
| 2019 | 44 209 528 | 20 124 900 | 57 963 979 | 24 789 780 | 62 362 727 | 29 231 488 | 85 |
| 2018 | 29 361 935 | 4 447 034 | 36 631 093 | 19 273 449 | 26 363 024 | 9 056 916 | 64 |
| 2017 | 3 558 871 | 112 478 | 49 044 782 | 16 897 167 | 36 685 782 | 4 559 881 | 45 |
| 2016 | 29 129 239 | 8 657 387 | 18 372 964 | 8 871 999 | 17 730 760 | 8 242 077 | 44 |
Statistics
Commercial networks and enterprises57 237 557 lei
-29%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SOLID HOUSE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4299 Rev. 2 (echivalent: 4299 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Constanţa , domeniul 4299: Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SOLID HOUSE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SOLID HOUSE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SOLID HOUSE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.727.566 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 186.444.804 |
| Stocuri | 167.555.760 |
| Creante | 17.730.021 |
| Casa si conturi la banci | 1.159.023 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72.281 |
| DATORII | 174.628.413 |
| VENITURI IN AVANS | 28.266 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 47.587.972 |
| Capital subscris varsat | 4.200.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 57.237.557 |
| VENITURI TOTALE | 64.856.927 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.927.986 |
| Profitul brut | 3.928.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.352.143 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 34.735.103 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 184.839.825 |
| Stocuri | 167.068.905 |
| Creante | 15.330.311 |
| Casa si conturi la banci | 2.440.609 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 147.036 |
| DATORII | 175.457.540 |
| VENITURI IN AVANS | 28.595 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 44.235.829 |
| Capital subscris varsat | 4.200.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 80.338.955 |
| VENITURI TOTALE | 64.455.799 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.558.676 |
| Profitul brut | 3.897.123 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.344.350 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 97 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.883.845 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 194.450.286 |
| Stocuri | 178.124.336 |
| Creante | 14.360.730 |
| Casa si conturi la banci | 1.965.220 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 293.695 |
| DATORII | 189.506.442 |
| CAPITALURI - TOTAL | 41.121.384 |
| Capital subscris varsat | 4.200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 101.869.359 |
| VENITURI TOTALE | 96.126.597 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.220.860 |
| Profitul brut | 6.905.737 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.878.841 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 115 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.623.970 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 186.371.313 |
| Stocuri | 171.956.344 |
| Creante | 12.705.237 |
| Casa si conturi la banci | 1.709.732 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.618 |
| DATORII | 174.815.297 |
| CAPITALURI - TOTAL | 35.241.604 |
| Capital subscris varsat | 4.200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.745.074 |
| VENITURI TOTALE | 87.099.854 |
| CHELTUIELI TOTALE | 79.398.025 |
| Profitul brut | 7.701.829 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.713.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 107 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.908.708 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 118.950.777 |
| Stocuri | 117.515.343 |
| Creante | 15.911.941 |
| Casa si conturi la banci | -14.476.507 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.417 |
| DATORII | 115.372.530 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.528.372 |
| Capital subscris varsat | 1.155.700 |
| Cifra de afaceri neta | 3.077.121 |
| VENITURI TOTALE | 51.578.715 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.422.388 |
| Profitul brut | 156.327 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.078 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.789.780 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 62.362.727 |
| Stocuri | 69.897.255 |
| Creante | 13.033.213 |
| Casa si conturi la banci | -20.567.741 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.842 |
| DATORII | 57.963.979 |
| VENITURI IN AVANS | 18.882 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.231.488 |
| Capital subscris varsat | 155.700 |
| Cifra de afaceri neta | 44.209.528 |
| VENITURI TOTALE | 79.565.484 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.756.123 |
| Profitul brut | 23.809.361 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.124.900 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.273.449 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.363.024 |
| Stocuri | 40.597.654 |
| Creante | 9.398.913 |
| Casa si conturi la banci | -23.633.543 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 51.536 |
| DATORII | 36.631.093 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.056.916 |
| Capital subscris varsat | 155.700 |
| Cifra de afaceri neta | 29.361.935 |
| VENITURI TOTALE | 37.460.042 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.293.358 |
| Profitul brut | 5.166.684 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.447.034 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.897.167 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.685.782 |
| Stocuri | 33.163.409 |
| Creante | 3.519.682 |
| Casa si conturi la banci | 2.691 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.714 |
| DATORII | 49.044.782 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.559.881 |
| Capital subscris varsat | 105.700 |
| Cifra de afaceri neta | 3.558.871 |
| VENITURI TOTALE | 24.362.756 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.234.127 |
| Profitul brut | 128.629 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 112.478 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.871.999 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.730.760 |
| Stocuri | 16.072.226 |
| Creante | 1.640.227 |
| Casa si conturi la banci | 18.307 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.282 |
| DATORII | 18.372.964 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.242.077 |
| Capital subscris varsat | 105.700 |
| Cifra de afaceri neta | 29.129.239 |
| VENITURI TOTALE | 25.368.412 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.197.616 |
| Profitul brut | 10.170.796 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.657.387 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |