AMENAJARE EDILITARA S5 S.A.
| Denumire | AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. |
| CUI | 27515874 |
| Nr. Reg. Com. | J2010009787402 |
| EUID | ROONRC.J2010009787402 |
| CAEN | 8130 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-10-13 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NĂSTASE CRISANDA ANTOANETA | - | România |
| GUȚU ALIN | - | România |
| ANGHEL ANCA MIHAELA | - | România |
| CETI CLAUDIU OCTAVIAN | - | România |
| MAIORESCU MIRCEA ADRIAN | - | România |
| SOARE GEORGE CRISTIAN CIPRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 56 500 219 | 3 701 959 | 32 030 495 | 10 506 880 | 216 605 224 | 189 911 096 | 335 |
| 2023 | 46 037 138 | 1 624 361 | 43 616 058 | 11 450 156 | 223 163 064 | 185 929 606 | 363 |
| 2022 | 52 933 862 | 2 382 262 | 90 525 776 | 49 074 664 | 227 181 511 | 184 305 245 | 317 |
| 2021 | 40 273 989 | 11 593 548 | 112 341 841 | 55 425 601 | 291 413 833 | 233 538 761 | 345 |
| 2020 | 59 580 287 | 16 233 | 129 880 244 | 62 966 175 | 297 832 339 | 230 956 064 | 572 |
| 2019 | 51 269 066 | 5 115 035 | 98 251 063 | — | — | — | 595 |
| 2018 | 23 863 216 | -611 921 | 8 112 385 | 3 635 444 | 230 259 375 | 226 054 728 | 429 |
| 2017 | 22 747 888 | -930 414 | 9 369 911 | 3 941 796 | 185 250 667 | 180 132 115 | 490 |
| 2016 | 10 783 413 | -757 773 | 7 694 976 | 2 589 236 | 208 473 285 | 203 389 870 | 309 |
Statistics
Commercial networks and enterprises56 500 219 lei
23%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AMENAJARE EDILITARA S5 S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 8130 Rev. 2 (echivalent: 8130 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de întreținere peisagistică |
| Descriere Activitate | Activități de întreținere peisagistică |
| Cod CAEN principal | 81 Activități de întreținere peisagistică |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 6 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 8130: Activități de întreținere peisagistică
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AMENAJARE EDILITARA S5 S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AMENAJARE EDILITARA S5 S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AMENAJARE EDILITARA S5 S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.506.880 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 216.605.224 |
| Stocuri | 124.409.080 |
| Creante | 87.977.759 |
| Casa si conturi la banci | 4.218.385 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 180.417 |
| DATORII | 32.030.495 |
| PROVIZIOANE | 5.350.930 |
| CAPITALURI - TOTAL | 189.911.096 |
| Capital subscris varsat | 179.061.936 |
| Cifra de afaceri neta | 56.500.219 |
| VENITURI TOTALE | 56.662.423 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.403.769 |
| Profitul brut | 4.258.654 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.701.959 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 335 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.450.156 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 223.163.064 |
| Stocuri | 123.920.266 |
| Creante | 88.987.839 |
| Casa si conturi la banci | 10.254.959 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 202.354 |
| DATORII | 43.616.058 |
| PROVIZIOANE | 5.269.910 |
| CAPITALURI - TOTAL | 185.929.606 |
| Capital subscris varsat | 178.782.405 |
| Cifra de afaceri neta | 46.037.138 |
| VENITURI TOTALE | 79.770.852 |
| CHELTUIELI TOTALE | 77.862.533 |
| Profitul brut | 1.908.319 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.624.361 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 363 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 49.074.664 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 227.181.511 |
| Stocuri | 123.470.628 |
| Creante | 100.290.618 |
| Casa si conturi la banci | 3.420.265 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 138.415 |
| DATORII | 90.525.776 |
| PROVIZIOANE | 1.563.569 |
| CAPITALURI - TOTAL | 184.305.245 |
| Capital subscris varsat | 178.744.888 |
| Cifra de afaceri neta | 52.933.862 |
| VENITURI TOTALE | 57.491.976 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.666.713 |
| Profitul brut | 2.825.263 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.382.262 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 317 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 55.425.601 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 291.413.833 |
| Stocuri | 123.342.671 |
| Creante | 167.645.799 |
| Casa si conturi la banci | 425.363 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.843 |
| DATORII | 112.341.841 |
| PROVIZIOANE | 997.675 |
| CAPITALURI - TOTAL | 233.538.761 |
| Capital subscris varsat | 231.584.883 |
| Cifra de afaceri neta | 40.273.989 |
| VENITURI TOTALE | 54.019.771 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.225.302 |
| Profitul brut | 11.794.469 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.593.548 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 345 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 62.966.175 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 297.832.339 |
| Stocuri | 144.444.253 |
| Creante | 151.874.732 |
| Casa si conturi la banci | 1.513.354 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.794 |
| DATORII | 129.880.244 |
| CAPITALURI - TOTAL | 230.956.064 |
| Capital subscris varsat | 231.584.883 |
| Cifra de afaceri neta | 59.580.287 |
| VENITURI TOTALE | 64.113.962 |
| CHELTUIELI TOTALE | 64.071.986 |
| Profitul brut | 41.976 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.233 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 572 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.635.444 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 230.259.375 |
| Stocuri | 1.555.660 |
| Creante | 8.980.908 |
| Casa si conturi la banci | 219.722.807 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 272.294 |
| DATORII | 8.112.385 |
| CAPITALURI - TOTAL | 226.054.728 |
| Capital subscris varsat | 225.336.959 |
| Cifra de afaceri neta | 23.863.216 |
| VENITURI TOTALE | 25.159.958 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.771.879 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 611.921 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 611.921 |
| Numar mediu de salariati | 429 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.941.796 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 185.250.667 |
| Stocuri | 993.211 |
| Creante | 61.246.145 |
| Casa si conturi la banci | 123.011.311 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 309.563 |
| DATORII | 9.369.911 |
| CAPITALURI - TOTAL | 180.132.115 |
| Capital subscris varsat | 126.051.869 |
| Cifra de afaceri neta | 22.747.888 |
| VENITURI TOTALE | 22.805.196 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.735.610 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 930.414 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 930.414 |
| Numar mediu de salariati | 490 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.589.236 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 208.473.285 |
| Stocuri | 804.274 |
| Creante | 205.783.853 |
| Casa si conturi la banci | 1.885.158 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.325 |
| DATORII | 7.694.976 |
| CAPITALURI - TOTAL | 203.389.870 |
| Capital subscris varsat | 12.489.615 |
| Cifra de afaceri neta | 10.783.413 |
| VENITURI TOTALE | 10.818.916 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.576.689 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 757.773 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 757.773 |
| Numar mediu de salariati | 309 |