GENIAD INTEREXPRES S.R.L.
| Denumire | GENIAD INTEREXPRES S.R.L. |
| CUI | 27567300 |
| Nr. Reg. Com. | J03/1039/2010 |
| EUID | ROONRC.J03/1039/2010 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-10-19 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GEORGESCU NICOLAE-ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 36 675 317 | 3 095 250 | 11 602 079 | 12 975 107 | 10 707 131 | 12 080 159 | 52 |
| 2023 | 29 994 682 | 1 920 523 | 13 168 138 | 15 571 324 | 7 581 723 | 9 984 909 | 53 |
| 2022 | 26 565 336 | 2 175 408 | 7 590 379 | 9 767 887 | 6 386 878 | 8 564 386 | 40 |
| 2021 | 18 455 319 | 2 207 221 | 7 526 830 | 8 453 715 | 5 462 093 | 6 388 978 | 30 |
| 2020 | 15 155 481 | 1 494 612 | 5 564 105 | 4 583 319 | 5 792 271 | 4 181 757 | 24 |
| 2019 | 14 153 336 | 1 250 905 | 4 777 649 | 3 998 341 | 3 458 735 | 2 687 146 | 20 |
| 2018 | 9 282 091 | 232 962 | 3 870 951 | 2 866 480 | 2 412 157 | 1 436 240 | 15 |
| 2017 | 6 514 341 | 214 924 | 3 453 189 | 2 891 704 | 1 714 107 | 1 203 278 | 14 |
| 2016 | 5 753 656 | 241 399 | 2 918 947 | 2 623 187 | 1 224 735 | 988 354 | 13 |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 675 317 lei
22%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GENIAD INTEREXPRES S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Argeş , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GENIAD INTEREXPRES S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GENIAD INTEREXPRES S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GENIAD INTEREXPRES S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.975.107 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.707.131 |
| Stocuri | 519.585 |
| Creante | 6.263.397 |
| Casa si conturi la banci | 3.924.149 |
| DATORII | 11.602.079 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.080.159 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 36.675.317 |
| VENITURI TOTALE | 39.363.794 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.744.060 |
| Profitul brut | 3.619.734 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.095.250 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.571.324 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.581.723 |
| Stocuri | 150.207 |
| Creante | 6.425.599 |
| Casa si conturi la banci | 1.005.917 |
| DATORII | 13.168.138 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.984.909 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 29.994.682 |
| VENITURI TOTALE | 32.309.967 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.115.602 |
| Profitul brut | 2.194.365 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.920.523 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.767.887 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.386.878 |
| Stocuri | 203.035 |
| Creante | 4.879.228 |
| Casa si conturi la banci | 1.304.615 |
| DATORII | 7.590.379 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.564.386 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.565.336 |
| VENITURI TOTALE | 28.077.289 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.520.327 |
| Profitul brut | 2.556.962 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.175.408 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.453.715 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.462.093 |
| Stocuri | 51.485 |
| Creante | 4.284.857 |
| Casa si conturi la banci | 1.125.751 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 7.526.830 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.388.978 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.455.319 |
| VENITURI TOTALE | 20.606.492 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.074.979 |
| Profitul brut | 2.531.513 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.207.221 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.583.319 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.792.271 |
| Stocuri | 101.296 |
| Creante | 4.497.095 |
| Casa si conturi la banci | 1.193.880 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 5.564.105 |
| VENITURI IN AVANS | 629.728 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.181.757 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.155.481 |
| VENITURI TOTALE | 16.371.067 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.612.566 |
| Profitul brut | 1.758.501 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.494.612 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.998.341 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.458.735 |
| Stocuri | 66.831 |
| Creante | 2.995.933 |
| Casa si conturi la banci | 395.971 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.719 |
| DATORII | 4.777.649 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.687.146 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.153.336 |
| VENITURI TOTALE | 14.832.789 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.376.148 |
| Profitul brut | 1.456.641 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.250.905 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.866.480 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.412.157 |
| Stocuri | 31.769 |
| Creante | 2.148.722 |
| Casa si conturi la banci | 231.666 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.554 |
| DATORII | 3.870.951 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.436.240 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.282.091 |
| VENITURI TOTALE | 9.819.770 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.549.981 |
| Profitul brut | 269.789 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 232.962 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.891.704 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.714.107 |
| Stocuri | 49.496 |
| Creante | 1.366.953 |
| Casa si conturi la banci | 297.658 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.656 |
| DATORII | 3.453.189 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.203.278 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.514.341 |
| VENITURI TOTALE | 7.098.732 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.850.366 |
| Profitul brut | 248.366 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 214.924 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.623.187 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.224.735 |
| Stocuri | 27.590 |
| Creante | 1.143.250 |
| Casa si conturi la banci | 53.895 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 59.379 |
| DATORII | 2.918.947 |
| CAPITALURI - TOTAL | 988.354 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.753.656 |
| VENITURI TOTALE | 6.049.565 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.769.972 |
| Profitul brut | 279.593 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 241.399 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |