SNACK 4U CONCEPT SRL
| Denumire | SNACK 4U CONCEPT SRL |
| CUI | 27690786 |
| Nr. Reg. Com. | J2010010902403 |
| EUID | ROONRC.J2010010902403 |
| CAEN | 5622 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-11-10 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LUCA VALENTIN BOGDAN | - | România |
| LUCA MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 48 827 026 | 3 507 415 | 5 753 641 | 5 165 754 | 6 496 726 | 5 864 024 | 103 |
| 2023 | 35 209 760 | 1 906 229 | 6 116 142 | 4 243 680 | 4 353 484 | 2 334 802 | 87 |
| 2022 | 23 647 738 | 691 559 | 5 413 689 | 2 195 575 | 3 740 668 | 428 572 | 70 |
| 2021 | 16 373 416 | -1 068 919 | 4 950 883 | 1 140 326 | 2 738 382 | -1 123 239 | 60 |
| 2020 | 10 681 301 | 823 985 | 3 213 881 | 1 034 570 | 4 474 443 | 2 241 649 | 26 |
| 2019 | 12 498 098 | 729 486 | 3 525 831 | 1 398 249 | 3 544 910 | 1 417 664 | 51 |
| 2018 | 9 377 094 | 1 013 350 | 2 425 454 | 1 636 224 | 2 476 860 | 1 687 979 | 44 |
| 2017 | 6 999 703 | 563 272 | 1 718 486 | 863 979 | 2 088 893 | 1 234 629 | 33 |
| 2016 | 6 443 791 | 685 325 | 1 403 223 | 687 276 | 2 067 063 | 1 351 357 | 24 |
Statistics
Commercial networks and enterprises48 827 026 lei
39%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SNACK 4U CONCEPT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5622 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte servicii de alimentație n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte servicii de alimentație n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 5622: Alte servicii de alimentație n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SNACK 4U CONCEPT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SNACK 4U CONCEPT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SNACK 4U CONCEPT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.165.754 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.496.726 |
| Stocuri | 767.555 |
| Creante | 4.517.381 |
| Casa si conturi la banci | 1.211.790 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 109.805 |
| DATORII | 5.753.641 |
| PROVIZIOANE | 154.620 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.864.024 |
| Capital subscris varsat | 750.400 |
| Cifra de afaceri neta | 48.827.026 |
| VENITURI TOTALE | 49.137.510 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.084.224 |
| Profitul brut | 4.053.286 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.507.415 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 103 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.243.680 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.353.484 |
| Stocuri | 716.207 |
| Creante | 3.109.010 |
| Casa si conturi la banci | 528.267 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.658 |
| DATORII | 6.116.142 |
| PROVIZIOANE | 165.878 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.334.802 |
| Capital subscris varsat | 750.400 |
| Cifra de afaceri neta | 35.209.760 |
| VENITURI TOTALE | 35.384.239 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.154.651 |
| Profitul brut | 2.229.588 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.906.229 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.195.575 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.740.668 |
| Stocuri | 934.354 |
| Creante | 2.486.801 |
| Casa si conturi la banci | 319.513 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.373 |
| DATORII | 5.413.689 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 113.355 |
| CAPITALURI - TOTAL | 428.572 |
| Capital subscris varsat | 750.400 |
| Cifra de afaceri neta | 23.647.738 |
| VENITURI TOTALE | 24.003.104 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.090.581 |
| Profitul brut | 912.523 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 691.559 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.140.326 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.738.382 |
| Stocuri | 363.742 |
| Creante | 1.849.746 |
| Casa si conturi la banci | 524.894 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.332 |
| DATORII | 4.950.883 |
| VENITURI IN AVANS | 56.396 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.123.239 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 16.373.416 |
| VENITURI TOTALE | 16.373.755 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.246.237 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 872.482 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.068.919 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.034.570 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.474.443 |
| Stocuri | 407.430 |
| Creante | 754.588 |
| Casa si conturi la banci | 3.312.425 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.825 |
| DATORII | 3.213.881 |
| VENITURI IN AVANS | 55.308 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.241.649 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 10.681.301 |
| VENITURI TOTALE | 11.352.404 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.360.746 |
| Profitul brut | 991.658 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 823.985 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.398.249 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.544.910 |
| Stocuri | 433.770 |
| Creante | 789.760 |
| Casa si conturi la banci | 2.321.380 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 336 |
| DATORII | 3.525.831 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.417.664 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 12.498.098 |
| VENITURI TOTALE | 12.508.093 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.576.694 |
| Profitul brut | 931.399 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 729.486 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.636.224 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.476.860 |
| Stocuri | 473.956 |
| Creante | 567.161 |
| Casa si conturi la banci | 1.435.743 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 349 |
| DATORII | 2.425.454 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.687.979 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.377.094 |
| VENITURI TOTALE | 9.462.095 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.244.376 |
| Profitul brut | 1.217.719 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.013.350 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 863.979 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.088.893 |
| Stocuri | 241.851 |
| Creante | 597.169 |
| Casa si conturi la banci | 1.249.873 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 243 |
| DATORII | 1.718.486 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.234.629 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.999.703 |
| VENITURI TOTALE | 7.064.034 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.333.060 |
| Profitul brut | 730.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 563.272 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 687.276 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.067.063 |
| Stocuri | 189.395 |
| Creante | 583.257 |
| Casa si conturi la banci | 1.294.411 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 241 |
| DATORII | 1.403.223 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.351.357 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.443.791 |
| VENITURI TOTALE | 6.454.167 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.588.784 |
| Profitul brut | 865.383 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 685.325 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |