GXO LOGISTICS FRIGO ROMANIA S.R.L.
| Denumire | GXO LOGISTICS FRIGO ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 27767049 |
| Nr. Reg. Com. | J2010011724406 |
| EUID | ROONRC.J2010011724406 |
| CAEN | 5225 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-12-02 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STANCU GEORGE | reprezentant al persoanei juridice | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 79 474 129 | 3 140 986 | 10 203 395 | — | — | — | 180 |
| 2023 | 87 647 699 | 1 515 682 | 12 170 011 | — | — | — | 203 |
| 2022 | 107 365 398 | 1 950 643 | 18 300 135 | — | — | — | 247 |
| 2021 | 94 525 320 | 2 011 638 | 16 314 304 | — | — | — | 232 |
| 2020 | 83 870 383 | 2 755 579 | 12 763 428 | 3 391 070 | 17 945 338 | 8 614 346 | 202 |
| 2019 | 80 593 524 | 2 455 656 | 12 158 044 | 3 664 248 | 15 489 390 | 7 172 185 | 211 |
| 2018 | 74 055 966 | 2 923 111 | 13 575 974 | 3 043 380 | 16 757 967 | 6 029 947 | 228 |
| 2017 | 62 506 776 | 2 626 836 | 11 620 063 | 2 454 525 | 16 514 813 | 7 074 518 | 202 |
| 2016 | 57 922 071 | 3 967 682 | 9 983 299 | 2 076 216 | 15 456 212 | 7 010 044 | 197 |
Statistics
Commercial networks and enterprises79 474 129 lei
-9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GXO LOGISTICS FRIGO ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 5225 Rev. 0 (echivalent: 5225 Rev. 1, 5225 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al băuturilor |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al băuturilor |
| Cod CAEN principal | 52 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 5225: Comerț cu amănuntul al băuturilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GXO LOGISTICS FRIGO ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GXO LOGISTICS FRIGO ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GXO LOGISTICS FRIGO ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.391.070 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.945.338 |
| Stocuri | 93.678 |
| Creante | 11.089.661 |
| Casa si conturi la banci | 6.761.999 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 564.891 |
| DATORII | 12.763.428 |
| PROVIZIOANE | 523.525 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.614.346 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 83.870.383 |
| VENITURI TOTALE | 87.724.400 |
| CHELTUIELI TOTALE | 84.410.788 |
| Profitul brut | 3.313.612 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.755.579 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 202 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.664.248 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.489.390 |
| Stocuri | 84.134 |
| Creante | 9.964.225 |
| Casa si conturi la banci | 5.441.031 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 640.064 |
| DATORII | 12.158.044 |
| PROVIZIOANE | 463.473 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.172.185 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 80.593.524 |
| VENITURI TOTALE | 84.111.222 |
| CHELTUIELI TOTALE | 81.070.520 |
| Profitul brut | 3.040.702 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.455.656 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 211 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.043.380 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.757.967 |
| Stocuri | 42.655 |
| Creante | 10.338.504 |
| Casa si conturi la banci | 6.376.808 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 313.776 |
| DATORII | 13.575.974 |
| PROVIZIOANE | 509.202 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.029.947 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 74.055.966 |
| VENITURI TOTALE | 77.280.526 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.587.061 |
| Profitul brut | 3.693.465 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.923.111 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 228 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.454.525 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.514.813 |
| Stocuri | 41.511 |
| Creante | 11.566.425 |
| Casa si conturi la banci | 103.310 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 278.519 |
| DATORII | 11.620.063 |
| PROVIZIOANE | 553.276 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.074.518 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 62.506.776 |
| VENITURI TOTALE | 65.061.959 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.791.561 |
| Profitul brut | 3.270.398 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.626.836 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 202 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.076.216 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.456.212 |
| Stocuri | 44.930 |
| Creante | 11.327.454 |
| Casa si conturi la banci | 31.030 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 262.467 |
| DATORII | 9.983.299 |
| PROVIZIOANE | 801.552 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.010.044 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 57.922.071 |
| VENITURI TOTALE | 60.377.580 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.464.905 |
| Profitul brut | 4.912.675 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.967.682 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 197 |