BECIUL DOMNESC GRUP S.A.
| Denumire | BECIUL DOMNESC GRUP S.A. |
| CUI | 27770826 |
| Nr. Reg. Com. | J2010000477397 |
| EUID | ROONRC.J2010000477397 |
| CAEN | 4634 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-12-02 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RUSU GIANINA VIRGINIA | - | România |
| ŞUŞNEA FLORENTINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 111 415 566 | 3 727 016 | 8 328 235 | 40 533 979 | 29 623 757 | 61 866 644 | 88 |
| 2023 | 121 440 739 | 7 145 798 | 15 045 969 | 20 429 712 | 46 597 716 | 52 014 146 | 88 |
| 2022 | 130 123 801 | 9 432 908 | 11 775 994 | 19 079 153 | 37 533 022 | 44 868 348 | 89 |
| 2021 | 121 739 323 | 5 947 568 | 14 905 653 | 19 365 266 | 29 784 099 | 34 274 824 | 85 |
| 2020 | 115 041 475 | 1 691 496 | 22 718 831 | 19 752 927 | 30 686 283 | 28 327 256 | 72 |
| 2019 | 106 758 167 | 2 533 056 | 21 897 103 | 19 721 809 | 30 014 159 | 27 854 420 | 76 |
| 2018 | 107 094 460 | 2 541 621 | 12 704 615 | 8 978 663 | 31 509 987 | 27 862 985 | 78 |
| 2017 | 92 629 207 | 4 406 968 | 7 651 723 | 8 818 472 | 24 135 921 | 25 321 364 | 78 |
| 2016 | 90 575 713 | 4 967 910 | 12 150 258 | 9 029 865 | 24 007 823 | 20 914 395 | 79 |
Statistics
Commercial networks and enterprises111 415 566 lei
-8%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BECIUL DOMNESC GRUP S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 4634 Rev. 2 (echivalent: 4634 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al băuturilor |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al băuturilor |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al băuturilor |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Vrancea , domeniul 4634: Comerț cu ridicata al băuturilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BECIUL DOMNESC GRUP S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BECIUL DOMNESC GRUP S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BECIUL DOMNESC GRUP S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.533.979 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.623.757 |
| Stocuri | 5.736.686 |
| Creante | 17.165.102 |
| Casa si conturi la banci | 6.721.969 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.454 |
| DATORII | 8.328.235 |
| VENITURI IN AVANS | 2.311 |
| CAPITALURI - TOTAL | 61.866.644 |
| Capital subscris varsat | 941.670 |
| Cifra de afaceri neta | 111.415.566 |
| VENITURI TOTALE | 112.860.739 |
| CHELTUIELI TOTALE | 108.658.701 |
| Profitul brut | 4.202.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.727.016 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 88 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.429.712 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.597.716 |
| Stocuri | 10.612.465 |
| Creante | 25.317.299 |
| Casa si conturi la banci | 10.667.952 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.107 |
| DATORII | 15.045.969 |
| VENITURI IN AVANS | 4.420 |
| CAPITALURI - TOTAL | 52.014.146 |
| Capital subscris varsat | 941.670 |
| Cifra de afaceri neta | 121.440.739 |
| VENITURI TOTALE | 122.183.322 |
| CHELTUIELI TOTALE | 114.148.068 |
| Profitul brut | 8.035.254 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.145.798 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 88 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.079.153 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.533.022 |
| Stocuri | 5.524.106 |
| Creante | 18.706.560 |
| Casa si conturi la banci | 13.302.356 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.957 |
| DATORII | 11.775.994 |
| VENITURI IN AVANS | 2.790 |
| CAPITALURI - TOTAL | 44.868.348 |
| Capital subscris varsat | 941.670 |
| Cifra de afaceri neta | 130.123.801 |
| VENITURI TOTALE | 130.644.149 |
| CHELTUIELI TOTALE | 120.078.346 |
| Profitul brut | 10.565.803 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.432.908 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 89 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.365.266 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.784.099 |
| Stocuri | 4.418.100 |
| Creante | 17.818.128 |
| Casa si conturi la banci | 7.547.871 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.112 |
| DATORII | 14.905.653 |
| CAPITALURI - TOTAL | 34.274.824 |
| Capital subscris varsat | 941.670 |
| Cifra de afaceri neta | 121.739.323 |
| VENITURI TOTALE | 121.841.650 |
| CHELTUIELI TOTALE | 114.986.209 |
| Profitul brut | 6.855.441 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.947.568 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.752.927 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.686.283 |
| Stocuri | 2.057.652 |
| Creante | 16.785.597 |
| Casa si conturi la banci | 11.843.034 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 606.877 |
| DATORII | 22.718.831 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.327.256 |
| Capital subscris varsat | 941.670 |
| Cifra de afaceri neta | 115.041.475 |
| VENITURI TOTALE | 115.765.411 |
| CHELTUIELI TOTALE | 113.811.168 |
| Profitul brut | 1.954.243 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.691.496 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.721.809 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.014.159 |
| Stocuri | 3.518.405 |
| Creante | 21.918.581 |
| Casa si conturi la banci | 4.577.173 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.555 |
| DATORII | 21.897.103 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.854.420 |
| Capital subscris varsat | 941.670 |
| Cifra de afaceri neta | 106.758.167 |
| VENITURI TOTALE | 106.823.700 |
| CHELTUIELI TOTALE | 103.892.831 |
| Profitul brut | 2.930.869 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.533.056 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.978.663 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.509.987 |
| Stocuri | 2.510.501 |
| Creante | 17.884.616 |
| Casa si conturi la banci | 11.114.870 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 78.950 |
| DATORII | 12.704.615 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.862.985 |
| Capital subscris varsat | 941.670 |
| Cifra de afaceri neta | 107.094.460 |
| VENITURI TOTALE | 107.192.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 104.277.653 |
| Profitul brut | 2.914.976 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.541.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.818.472 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.135.921 |
| Stocuri | 1.987.164 |
| Creante | 13.755.212 |
| Casa si conturi la banci | 8.393.545 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.694 |
| DATORII | 7.651.723 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.321.364 |
| Capital subscris varsat | 941.670 |
| Cifra de afaceri neta | 92.629.207 |
| VENITURI TOTALE | 92.681.905 |
| CHELTUIELI TOTALE | 87.660.884 |
| Profitul brut | 5.021.021 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.406.968 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.029.865 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.007.823 |
| Stocuri | 1.781.007 |
| Creante | 14.495.046 |
| Casa si conturi la banci | 7.731.770 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.965 |
| DATORII | 12.150.258 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.914.395 |
| Capital subscris varsat | 941.670 |
| Cifra de afaceri neta | 90.575.713 |
| VENITURI TOTALE | 90.850.230 |
| CHELTUIELI TOTALE | 85.110.564 |
| Profitul brut | 5.739.666 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.967.910 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |