BEDAMIRO HOLDING PARCĂRI CONSTRUCT S.A.
| Denumire | BEDAMIRO HOLDING PARCĂRI CONSTRUCT S.A. |
| CUI | 28056680 |
| Nr. Reg. Com. | J2014000564107 |
| EUID | ROONRC.J2014000564107 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-08-11 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| M&L STRATEGY CONSULTING SRL | - | România |
| GREAB ANA-MARIA | - | România |
| ROTARU MIHAI-LEONARD | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 100 422 483 | 3 576 409 | 61 820 394 | 7 969 083 | 86 200 310 | 16 699 370 | 122 |
| 2023 | 103 946 482 | 5 379 229 | 56 529 177 | 228 131 | 80 772 300 | 13 383 830 | 77 |
| 2022 | 24 045 289 | 1 970 551 | 18 233 590 | 233 138 | 29 096 445 | 7 426 759 | 44 |
| 2021 | 16 170 947 | 1 070 101 | 8 177 816 | 179 400 | 15 339 298 | 5 616 209 | 50 |
| 2020 | 13 675 681 | 592 956 | 13 372 370 | 219 330 | 20 317 085 | 5 794 003 | 13 |
| 2019 | 935 925 | 234 453 | 9 823 137 | 4 823 860 | 11 602 506 | 5 713 871 | 13 |
| 2018 | 11 618 076 | 177 853 | 5 294 348 | 1 409 323 | 11 816 474 | 5 672 422 | 4 |
| 2017 | 14 917 373 | 757 647 | 8 514 601 | 1 212 973 | 15 917 319 | 6 433 989 | 4 |
| 2016 | 4 161 802 | 20 358 | 5 911 320 | 1 302 487 | 14 386 824 | 7 433 371 | 5 |
Statistics
Commercial networks and enterprises100 422 483 lei
-3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BEDAMIRO HOLDING PARCĂRI CONSTRUCT S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BEDAMIRO HOLDING PARCĂRI CONSTRUCT S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BEDAMIRO HOLDING PARCĂRI CONSTRUCT S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BEDAMIRO HOLDING PARCĂRI CONSTRUCT S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.969.083 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 86.200.310 |
| Stocuri | 8.445.783 |
| Creante | 23.652.262 |
| Casa si conturi la banci | 54.102.265 |
| DATORII | 61.820.394 |
| VENITURI IN AVANS | 24.256 |
| PROVIZIOANE | 15.625.373 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.699.370 |
| Capital subscris varsat | 6.090.000 |
| Cifra de afaceri neta | 100.422.483 |
| VENITURI TOTALE | 108.421.547 |
| CHELTUIELI TOTALE | 104.297.518 |
| Profitul brut | 4.124.029 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.576.409 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 122 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 228.131 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 80.772.300 |
| Stocuri | 10.795.290 |
| Creante | 33.509.189 |
| Casa si conturi la banci | 36.467.821 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.024 |
| DATORII | 56.529.177 |
| VENITURI IN AVANS | 24.256 |
| PROVIZIOANE | 11.067.192 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.383.830 |
| Capital subscris varsat | 3.090.000 |
| Cifra de afaceri neta | 103.946.482 |
| VENITURI TOTALE | 104.952.431 |
| CHELTUIELI TOTALE | 98.783.053 |
| Profitul brut | 6.169.378 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.379.229 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 77 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 233.138 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.096.445 |
| Stocuri | 7.251.877 |
| Creante | 11.935.827 |
| Casa si conturi la banci | 9.908.741 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.024 |
| DATORII | 18.233.590 |
| PROVIZIOANE | 3.673.258 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.426.759 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.045.289 |
| VENITURI TOTALE | 24.997.780 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.606.651 |
| Profitul brut | 2.391.129 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.970.551 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 179.400 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.339.298 |
| Stocuri | 2.377.069 |
| Creante | 10.895.687 |
| Casa si conturi la banci | 2.066.542 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 496.694 |
| DATORII | 8.177.816 |
| PROVIZIOANE | 2.221.367 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.616.209 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.170.947 |
| VENITURI TOTALE | 15.835.406 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.604.859 |
| Profitul brut | 1.230.547 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.070.101 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 219.330 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.317.085 |
| Stocuri | 5.241.471 |
| Creante | 14.850.283 |
| Casa si conturi la banci | 225.331 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.024 |
| DATORII | 13.372.370 |
| PROVIZIOANE | 1.374.066 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.794.003 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.675.681 |
| VENITURI TOTALE | 15.564.994 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.870.674 |
| Profitul brut | 694.320 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 592.956 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.823.860 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.602.506 |
| Stocuri | 22.198 |
| Creante | 11.478.409 |
| Casa si conturi la banci | 101.899 |
| DATORII | 9.823.137 |
| PROVIZIOANE | 889.358 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.713.871 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 935.925 |
| VENITURI TOTALE | 4.422.408 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.135.516 |
| Profitul brut | 286.892 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 234.453 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.409.323 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.816.474 |
| Stocuri | 22.198 |
| Creante | 11.638.063 |
| Casa si conturi la banci | 156.213 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.434 |
| DATORII | 5.294.348 |
| PROVIZIOANE | 2.286.461 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.672.422 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.618.076 |
| VENITURI TOTALE | 11.452.954 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.239.609 |
| Profitul brut | 213.345 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 177.853 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.212.973 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.917.319 |
| Stocuri | 361.451 |
| Creante | 12.419.235 |
| Casa si conturi la banci | 3.136.633 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.128 |
| DATORII | 8.514.601 |
| PROVIZIOANE | 2.199.830 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.433.989 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.917.373 |
| VENITURI TOTALE | 12.311.399 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.431.575 |
| Profitul brut | 879.824 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 757.647 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.302.487 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.386.824 |
| Stocuri | 2.040.953 |
| Creante | 11.895.147 |
| Casa si conturi la banci | 450.724 |
| DATORII | 5.911.320 |
| PROVIZIOANE | 2.344.620 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.433.371 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.161.802 |
| VENITURI TOTALE | 9.977.313 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.937.589 |
| Profitul brut | 39.724 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.358 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |