FUTURE TOOLS CONSTRUCTION SRL
| Denumire | FUTURE TOOLS CONSTRUCTION SRL |
| CUI | 28334701 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000984234 |
| EUID | ROONRC.J2011000984234 |
| CAEN | 6832 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-04-11 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LICSANDRU CORNEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 7 672 985 | 3 704 975 | 2 927 355 | 16 824 308 | 54 043 742 | 67 882 018 | 23 |
| 2023 | 14 418 350 | 2 726 708 | 3 297 400 | 17 076 215 | 50 504 352 | 64 177 042 | 33 |
| 2022 | 17 311 472 | 183 513 | 4 746 453 | 20 903 830 | 45 507 379 | 61 492 981 | 34 |
| 2021 | 22 653 354 | 1 643 297 | 16 957 765 | 21 555 970 | 56 914 922 | 61 309 468 | 35 |
| 2020 | 59 440 634 | 5 665 930 | 21 084 210 | 22 756 588 | 58 559 728 | 59 666 170 | 47 |
| 2019 | 23 856 778 | 2 062 919 | 27 576 578 | 26 041 619 | 56 884 495 | 55 594 826 | 50 |
| 2018 | 33 195 746 | 1 839 713 | 8 024 079 | 30 167 590 | 31 075 880 | 53 531 907 | 137 |
| 2017 | 57 171 357 | 10 618 007 | 21 922 655 | 50 518 555 | 23 060 638 | 52 032 018 | 170 |
| 2016 | 44 919 909 | -758 907 | 60 834 086 | 39 894 132 | 48 723 260 | 28 363 159 | 190 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 672 985 lei
-47%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FUTURE TOOLS CONSTRUCTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6832 Rev. 2 (echivalent: 6832 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract |
| Descriere Activitate | Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract |
| Cod CAEN principal | 68 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 6832: Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FUTURE TOOLS CONSTRUCTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FUTURE TOOLS CONSTRUCTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FUTURE TOOLS CONSTRUCTION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.824.308 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 54.043.742 |
| Stocuri | 2.292.461 |
| Creante | 51.114.716 |
| Casa si conturi la banci | 636.565 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.099 |
| DATORII | 2.927.355 |
| VENITURI IN AVANS | 73.776 |
| CAPITALURI - TOTAL | 67.882.018 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.672.985 |
| VENITURI TOTALE | 11.583.133 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.318.041 |
| Profitul brut | 4.265.092 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.704.975 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.076.215 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 50.504.352 |
| Stocuri | 2.611.609 |
| Creante | 46.825.135 |
| Casa si conturi la banci | 1.067.608 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.459 |
| DATORII | 3.297.400 |
| VENITURI IN AVANS | 150.584 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 64.177.042 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.418.350 |
| VENITURI TOTALE | 17.980.216 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.857.276 |
| Profitul brut | 3.122.940 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.726.708 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.903.830 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 45.507.379 |
| Stocuri | 3.995.706 |
| Creante | 41.367.505 |
| Casa si conturi la banci | 144.168 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 57.082 |
| DATORII | 4.746.453 |
| VENITURI IN AVANS | 228.857 |
| CAPITALURI - TOTAL | 61.492.981 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.311.472 |
| VENITURI TOTALE | 17.776.483 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.565.157 |
| Profitul brut | 211.326 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 183.513 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.555.970 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.914.922 |
| Stocuri | 3.890.254 |
| Creante | 51.307.724 |
| Casa si conturi la banci | 1.716.944 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.797 |
| DATORII | 16.957.765 |
| VENITURI IN AVANS | 254.456 |
| CAPITALURI - TOTAL | 61.309.468 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 22.653.354 |
| VENITURI TOTALE | 23.173.824 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.311.207 |
| Profitul brut | 1.862.617 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.643.297 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.756.588 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.559.728 |
| Stocuri | 6.667.902 |
| Creante | 46.559.588 |
| Casa si conturi la banci | 5.332.238 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.337 |
| DATORII | 21.084.210 |
| VENITURI IN AVANS | 600.273 |
| CAPITALURI - TOTAL | 59.666.170 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 59.440.634 |
| VENITURI TOTALE | 50.200.537 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.381.206 |
| Profitul brut | 6.819.331 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.665.930 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.041.619 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.884.495 |
| Stocuri | 23.284.610 |
| Creante | 30.103.867 |
| Casa si conturi la banci | 3.496.018 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 250.189 |
| DATORII | 27.576.578 |
| VENITURI IN AVANS | 4.899 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 55.594.826 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 23.856.778 |
| VENITURI TOTALE | 38.708.440 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.404.586 |
| Profitul brut | 2.303.854 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.062.919 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.167.590 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.075.880 |
| Stocuri | 10.368.396 |
| Creante | 19.169.689 |
| Casa si conturi la banci | 1.537.795 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 318.816 |
| DATORII | 8.024.079 |
| VENITURI IN AVANS | 6.300 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 53.531.907 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 33.195.746 |
| VENITURI TOTALE | 48.771.372 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.623.104 |
| Profitul brut | 2.148.268 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.839.713 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 137 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.518.555 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.060.638 |
| Stocuri | 5.818.897 |
| Creante | 16.629.071 |
| Casa si conturi la banci | 612.670 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 379.245 |
| DATORII | 21.922.655 |
| VENITURI IN AVANS | 3.765 |
| CAPITALURI - TOTAL | 52.032.018 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 57.171.357 |
| VENITURI TOTALE | 64.631.114 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.097.814 |
| Profitul brut | 12.533.300 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.618.007 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 170 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.894.132 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 48.723.260 |
| Stocuri | 26.115.881 |
| Creante | 21.547.800 |
| Casa si conturi la banci | 1.059.579 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 579.853 |
| DATORII | 60.834.086 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.363.159 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 44.919.909 |
| VENITURI TOTALE | 51.736.120 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.483.757 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 747.637 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 758.907 |
| Numar mediu de salariati | 190 |