ROM WASTE SOLUTIONS S.A.
| Denumire | ROM WASTE SOLUTIONS S.A. |
| CUI | 28364656 |
| Nr. Reg. Com. | J2012001828233 |
| EUID | ROONRC.J40/4784/2011 |
| CAEN | 3821 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-04-18 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VIVANDY MANAGEMENT S.R.L. | - | România |
| ANDRIAN VASILE | - | România |
| TĂBUȘ VALENTIN ROMEO | - | România |
| VASILIU EUGENIA | - | România |
| VIDEANU ANDREI-VALENTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 101 444 830 | 3 132 209 | 32 176 088 | 43 944 164 | 31 165 028 | 42 684 985 | 120 |
| 2023 | 29 165 439 | -7 452 709 | 13 570 142 | — | — | — | 116 |
| 2022 | 66 281 194 | 7 697 763 | 20 566 304 | 40 837 112 | 27 187 570 | 47 059 552 | 146 |
| 2021 | 71 040 358 | 11 273 620 | 19 174 290 | 38 096 540 | 26 852 132 | 45 461 525 | 175 |
| 2020 | 56 948 246 | 6 220 920 | 13 537 347 | 31 451 882 | 24 814 830 | 42 597 296 | 159 |
| 2019 | 47 066 872 | 5 597 966 | 15 586 724 | 34 515 270 | 17 437 493 | 36 376 376 | 153 |
| 2018 | 32 044 936 | 110 286 | 16 689 623 | 37 642 261 | 16 292 064 | 36 943 090 | 149 |
| 2017 | 29 638 383 | 980 775 | 16 359 375 | 39 417 970 | 13 885 655 | 36 832 804 | 138 |
| 2016 | 23 131 478 | 1 184 438 | 20 257 930 | 25 241 832 | 6 257 602 | 11 127 128 | 122 |
Statistics
Commercial networks and enterprises101 444 830 lei
248%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROM WASTE SOLUTIONS S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 3821 Rev. 2 (echivalent: 3821 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere Activitate | Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Cod CAEN principal | 38 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 5 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Ilfov , domeniul 3821: Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROM WASTE SOLUTIONS S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROM WASTE SOLUTIONS S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROM WASTE SOLUTIONS S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 43.944.164 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.165.028 |
| Stocuri | 1.201.498 |
| Creante | 29.908.838 |
| Casa si conturi la banci | 54.692 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 160.524 |
| DATORII | 32.176.088 |
| PROVIZIOANE | 408.643 |
| CAPITALURI - TOTAL | 42.684.985 |
| Capital subscris varsat | 21.865.200 |
| Cifra de afaceri neta | 101.444.830 |
| VENITURI TOTALE | 102.166.263 |
| CHELTUIELI TOTALE | 98.863.935 |
| Profitul brut | 3.302.328 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.132.209 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 120 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.837.112 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.187.570 |
| Stocuri | 525.309 |
| Creante | 14.558.969 |
| Casa si conturi la banci | 12.103.292 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.935 |
| DATORII | 20.566.304 |
| PROVIZIOANE | 443.761 |
| CAPITALURI - TOTAL | 47.059.552 |
| Capital subscris varsat | 21.865.200 |
| Cifra de afaceri neta | 66.281.194 |
| VENITURI TOTALE | 66.787.584 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.732.813 |
| Profitul brut | 9.054.771 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.697.763 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 146 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.096.540 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.852.132 |
| Stocuri | 717.286 |
| Creante | 13.011.628 |
| Casa si conturi la banci | 13.123.218 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.134 |
| DATORII | 19.174.290 |
| VENITURI IN AVANS | 17.088 |
| PROVIZIOANE | 331.903 |
| CAPITALURI - TOTAL | 45.461.525 |
| Capital subscris varsat | 21.865.200 |
| Cifra de afaceri neta | 71.040.358 |
| VENITURI TOTALE | 71.436.888 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.521.627 |
| Profitul brut | 12.915.261 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.273.620 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 175 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.451.882 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.814.830 |
| Stocuri | 735.713 |
| Creante | 19.196.555 |
| Casa si conturi la banci | 4.882.562 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.388 |
| DATORII | 13.537.347 |
| PROVIZIOANE | 171.457 |
| CAPITALURI - TOTAL | 42.597.296 |
| Capital subscris varsat | 21.865.200 |
| Cifra de afaceri neta | 56.948.246 |
| VENITURI TOTALE | 57.105.892 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.089.878 |
| Profitul brut | 7.016.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.220.920 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 159 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 34.515.270 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.437.493 |
| Stocuri | 764.866 |
| Creante | 12.150.555 |
| Casa si conturi la banci | 4.522.072 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 126.786 |
| DATORII | 15.586.724 |
| PROVIZIOANE | 116.449 |
| CAPITALURI - TOTAL | 36.376.376 |
| Capital subscris varsat | 21.865.200 |
| Cifra de afaceri neta | 47.066.872 |
| VENITURI TOTALE | 47.115.621 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.659.550 |
| Profitul brut | 6.456.071 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.597.966 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 153 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.642.261 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.292.064 |
| Stocuri | 911.597 |
| Creante | 7.079.697 |
| Casa si conturi la banci | 896.169 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 127.326 |
| DATORII | 16.689.623 |
| PROVIZIOANE | 428.938 |
| CAPITALURI - TOTAL | 36.943.090 |
| Capital subscris varsat | 27.632.700 |
| Cifra de afaceri neta | 32.044.936 |
| VENITURI TOTALE | 32.671.305 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.497.803 |
| Profitul brut | 173.502 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 110.286 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 149 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.417.970 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.885.655 |
| Stocuri | 549.255 |
| Creante | 5.855.836 |
| Casa si conturi la banci | 81.820 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 94.169 |
| DATORII | 16.359.375 |
| PROVIZIOANE | 205.615 |
| CAPITALURI - TOTAL | 36.832.804 |
| Capital subscris varsat | 27.632.700 |
| Cifra de afaceri neta | 29.638.383 |
| VENITURI TOTALE | 30.344.982 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.298.496 |
| Profitul brut | 1.046.486 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 980.775 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 138 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.241.832 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.257.602 |
| Stocuri | 374.376 |
| Creante | 5.208.916 |
| Casa si conturi la banci | 674.310 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 76.049 |
| DATORII | 20.257.930 |
| PROVIZIOANE | 190.425 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.127.128 |
| Capital subscris varsat | 9.618.200 |
| Cifra de afaceri neta | 23.131.478 |
| VENITURI TOTALE | 23.098.463 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.914.025 |
| Profitul brut | 1.184.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.184.438 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 122 |