PETOSOLAR SRL
| Denumire | PETOSOLAR SRL |
| CUI | 28367865 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000259396 |
| EUID | ROONRC.J2011000259396 |
| CAEN | 3512 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-04-18 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 2 639 379 | 3 016 653 | 3 422 644 | 6 452 878 | 9 991 132 | 12 751 867 | 1 |
| 2023 | 3 614 214 | 4 352 710 | 6 429 320 | 9 454 552 | 6 949 940 | 9 735 215 | 1 |
| 2022 | 8 450 580 | 5 837 923 | 8 227 456 | 12 428 662 | 8 250 708 | 12 228 532 | 1 |
| 2021 | 3 858 700 | 1 697 070 | 14 678 195 | 15 412 652 | 5 857 777 | 6 390 609 | 1 |
| 2020 | 1 406 143 | -1 213 164 | 20 630 876 | 18 491 808 | 3 693 772 | 1 414 249 | 1 |
| 2019 | 3 912 955 | -4 900 800 | 21 199 743 | 21 360 015 | 2 383 823 | 2 627 413 | 1 |
| 2018 | 5 657 599 | -3 863 776 | 35 059 225 | 24 418 879 | 5 096 108 | -5 471 787 | — |
| 2017 | 4 869 960 | -5 243 826 | 35 832 281 | 27 320 818 | 6 819 137 | -1 608 011 | — |
| 2016 | 5 407 062 | -2 182 252 | 38 803 662 | 36 526 193 | 8 171 995 | -526 925 | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 639 379 lei
-27%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PETOSOLAR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3512 Rev. 2 (echivalent: 3512 Rev. 1, 3512 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transportul energiei electrice |
| Descriere Activitate | Transportul energiei electrice |
| Cod CAEN principal | 35 Transportul energiei electrice |
| Descriere activitate (principal) | Producția și furnizarea de energie electrică și termică, gaze, apă caldă și aer condiționat |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 3512: Construcții de ambarcațiuni sportive și de agrement
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PETOSOLAR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PETOSOLAR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PETOSOLAR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.452.878 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.991.132 |
| Stocuri | 246.773 |
| Creante | 722.360 |
| Casa si conturi la banci | 9.021.999 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 73.156 |
| DATORII | 3.422.644 |
| PROVIZIOANE | 342.655 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.751.867 |
| Capital subscris varsat | 4.636.500 |
| Cifra de afaceri neta | 2.639.379 |
| VENITURI TOTALE | 9.976.164 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.836.888 |
| Profitul brut | 3.139.276 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.016.653 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.454.552 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.949.940 |
| Stocuri | 249.354 |
| Creante | 483.271 |
| Casa si conturi la banci | 6.217.315 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 79.597 |
| DATORII | 6.429.320 |
| PROVIZIOANE | 319.554 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.735.215 |
| Capital subscris varsat | 4.636.500 |
| Cifra de afaceri neta | 3.614.214 |
| VENITURI TOTALE | 10.373.191 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.020.481 |
| Profitul brut | 4.352.710 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.352.710 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.428.662 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.250.708 |
| Stocuri | 252.794 |
| Creante | 411.954 |
| Casa si conturi la banci | 7.585.960 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 74.629 |
| DATORII | 8.227.456 |
| PROVIZIOANE | 298.011 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.228.532 |
| Capital subscris varsat | 4.636.500 |
| Cifra de afaceri neta | 8.450.580 |
| VENITURI TOTALE | 15.280.382 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.442.459 |
| Profitul brut | 5.837.923 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.837.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.412.652 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.857.777 |
| Stocuri | 252.794 |
| Creante | 414.369 |
| Casa si conturi la banci | 5.190.614 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 76.295 |
| DATORII | 14.678.195 |
| PROVIZIOANE | 277.920 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.390.609 |
| Capital subscris varsat | 4.636.500 |
| Cifra de afaceri neta | 3.858.700 |
| VENITURI TOTALE | 8.773.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.076.559 |
| Profitul brut | 1.697.070 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.697.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.491.808 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.693.772 |
| Stocuri | 259.309 |
| Creante | 278.104 |
| Casa si conturi la banci | 3.156.359 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 118.728 |
| DATORII | 20.630.876 |
| PROVIZIOANE | 259.183 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.414.249 |
| Capital subscris varsat | 17.753.640 |
| Cifra de afaceri neta | 1.406.143 |
| VENITURI TOTALE | 5.079.085 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.292.249 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.213.164 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.213.164 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.360.015 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.383.823 |
| Stocuri | 107.633 |
| Creante | 1.079.008 |
| Casa si conturi la banci | 1.197.182 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 83.318 |
| DATORII | 21.199.743 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.627.413 |
| Capital subscris varsat | 17.753.640 |
| Cifra de afaceri neta | 3.912.955 |
| VENITURI TOTALE | 6.855.669 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.756.469 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.900.800 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.900.800 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.418.879 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.096.108 |
| Stocuri | 17.933 |
| Creante | 4.653.411 |
| Casa si conturi la banci | 424.764 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72.451 |
| DATORII | 35.059.225 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.471.787 |
| Capital subscris varsat | 4.753.640 |
| Cifra de afaceri neta | 5.657.599 |
| VENITURI TOTALE | 11.339.422 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.203.198 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.863.776 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.863.776 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.320.818 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.819.137 |
| Creante | 4.747.343 |
| Casa si conturi la banci | 1.931.814 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 84.315 |
| DATORII | 35.832.281 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.608.011 |
| Capital subscris varsat | 4.753.640 |
| Cifra de afaceri neta | 4.869.960 |
| VENITURI TOTALE | 6.664.949 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.908.775 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.243.826 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.243.826 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.526.193 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.171.995 |
| Creante | 4.336.539 |
| Casa si conturi la banci | 668.076 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 93.940 |
| DATORII | 38.803.662 |
| VENITURI IN AVANS | 6.135.305 |
| PROVIZIOANE | 380.086 |
| CAPITALURI - TOTAL | -526.925 |
| Capital subscris varsat | 590.900 |
| Cifra de afaceri neta | 5.407.062 |
| VENITURI TOTALE | 7.587.423 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.769.675 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.182.252 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.182.252 |