ICCO REAL ESTATE SRL

Cauta alta firma:
ICCO REAL ESTATE SRL
CUI: 28930364RegCom: J2011001261086EUID: ROONRC.J2011001261086CAEN: 6820Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. SPICULUI, NR.3, C6-B4

Denumire ICCO REAL ESTATE SRL
CUI 28930364
Nr. Reg. Com. J2011001261086
EUID ROONRC.J2011001261086
CAEN 6820
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2011-07-28 (14 ani)

Adresa JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. SPICULUI, NR.3, C6-B4
Cod Poștal 500460
Telefon 0268401212
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
COSTAN CĂLIN FILIMON-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025
2024 10 997 172 3 068 147 24 112 505 40 092 801 4 578 986 20 477 553 9
2023 11 059 824 3 526 993 29 354 147 41 321 929 5 830 604 17 683 890 4
2022 11 209 426 2 984 860 32 774 908 42 768 484 4 533 886 14 486 278 6
2021 11 369 413 2 824 157 40 535 233 46 904 713 5 177 419 11 501 417 9
2020 9 694 478 2 540 497 33 345 521 37 803 586 4 632 930 8 677 260 10
2019 9 009 391 1 381 597 36 265 525 39 664 056 3 377 110 6 182 986 16
2018 6 915 269 1 025 981 35 837 331 38 552 988 5 026 630 6 198 402 17
2017 6 412 781 403 268 21 447 706 26 013 216 3 089 432 5 172 421 17
2016 6 723 045 725 314 22 236 867 26 449 398 4 108 353 4 769 153 20
Statistics
Commercial networks and enterprises
10 997 172 lei
-1%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ICCO REAL ESTATE SRL”
Cod CAEN preponderent 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3)
Obiect Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Cod CAEN principal 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere activitate (principal) Tranzacții imobiliare
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2024)
Localizare pe hartă
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. SPICULUI, NR.3, C6-B4
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția ICCO REAL ESTATE SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 2589 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Braşov , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Locul 70 în Braşov pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
3.068.147 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta

Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „ICCO REAL ESTATE SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „ICCO REAL ESTATE SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „ICCO REAL ESTATE SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica

Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ICCO REAL ESTATE SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica

Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „ICCO REAL ESTATE SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență

Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „ICCO REAL ESTATE SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial

Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „ICCO REAL ESTATE SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica

Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ICCO REAL ESTATE SRL"

MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 40.092.801
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.578.986
Stocuri 0
Creante 3.456.248
Casa si conturi la banci 1.122.738
CHELTUIELI IN AVANS 11.311
DATORII 24.112.505
VENITURI IN AVANS 93.040
CAPITALURI - TOTAL 20.477.553
Capital subscris varsat 3.000
Cifra de afaceri neta 10.997.172
VENITURI TOTALE 11.126.985
CHELTUIELI TOTALE 7.611.821
Profitul brut 3.515.164
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.068.147
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 9

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 41.321.929
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.830.604
Stocuri 17
Creante 4.408.016
Casa si conturi la banci 1.422.571
CHELTUIELI IN AVANS 644
DATORII 29.354.147
VENITURI IN AVANS 115.140
CAPITALURI - TOTAL 17.683.890
Capital subscris varsat 3.000
Cifra de afaceri neta 11.059.824
VENITURI TOTALE 11.511.054
CHELTUIELI TOTALE 7.446.469
Profitul brut 4.064.585
Pierdere bruta 0
Profitul net 3.526.993
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 4

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 42.768.484
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.533.886
Stocuri 88
Creante 3.813.027
Casa si conturi la banci 720.771
CHELTUIELI IN AVANS 2.556
DATORII 32.774.908
VENITURI IN AVANS 43.740
CAPITALURI - TOTAL 14.486.278
Capital subscris varsat 3.000
Cifra de afaceri neta 11.209.426
VENITURI TOTALE 12.025.579
CHELTUIELI TOTALE 8.529.356
Profitul brut 3.496.223
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.984.860
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 6

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 46.904.713
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.177.419
Creante 4.147.963
Casa si conturi la banci 1.029.456
CHELTUIELI IN AVANS 7.018
DATORII 40.535.233
VENITURI IN AVANS 52.500
CAPITALURI - TOTAL 11.501.417
Capital subscris varsat 3.000
Cifra de afaceri neta 11.369.413
VENITURI TOTALE 11.569.390
CHELTUIELI TOTALE 8.234.582
Profitul brut 3.334.808
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.824.157
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 9

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 37.803.586
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.632.930
Creante 3.193.722
Casa si conturi la banci 1.439.208
CHELTUIELI IN AVANS 4.872
DATORII 33.345.521
VENITURI IN AVANS 418.607
CAPITALURI - TOTAL 8.677.260
Capital subscris varsat 3.000
Cifra de afaceri neta 9.694.478
VENITURI TOTALE 9.801.571
CHELTUIELI TOTALE 6.727.160
Profitul brut 3.074.411
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.540.497
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 10

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 39.664.056
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.377.110
Creante 2.643.228
Casa si conturi la banci 733.882
DATORII 36.265.525
VENITURI IN AVANS 592.655
CAPITALURI - TOTAL 6.182.986
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 9.009.391
VENITURI TOTALE 12.043.350
CHELTUIELI TOTALE 10.322.233
Profitul brut 1.721.117
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.381.597
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 16

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 38.552.988
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.026.630
Creante 4.216.635
Casa si conturi la banci 809.995
CHELTUIELI IN AVANS 4.665
DATORII 35.837.331
VENITURI IN AVANS 1.548.550
CAPITALURI - TOTAL 6.198.402
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 6.915.269
VENITURI TOTALE 7.161.742
CHELTUIELI TOTALE 5.873.852
Profitul brut 1.287.890
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.025.981
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 17

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 26.013.216
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.089.432
Creante 3.051.055
Casa si conturi la banci 38.377
CHELTUIELI IN AVANS 4.626
DATORII 21.447.706
VENITURI IN AVANS 2.487.147
CAPITALURI - TOTAL 5.172.421
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 6.412.781
VENITURI TOTALE 6.669.119
CHELTUIELI TOTALE 6.142.909
Profitul brut 526.210
Pierdere bruta 0
Profitul net 403.268
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 17

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 26.449.398
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.108.353
Creante 3.886.538
Casa si conturi la banci 221.815
CHELTUIELI IN AVANS 5.643
DATORII 22.236.867
VENITURI IN AVANS 3.557.374
CAPITALURI - TOTAL 4.769.153
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 6.723.045
VENITURI TOTALE 7.229.182
CHELTUIELI TOTALE 6.318.601
Profitul brut 910.581
Pierdere bruta 0
Profitul net 725.314
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 20
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.