EUROKAF MARKETING SRL
| Denumire | EUROKAF MARKETING SRL |
| CUI | 30042970 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000263011 |
| EUID | ROONRC.J2012000263011 |
| CAEN | 4637 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-04-05 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LĂNCRĂNJAN CLAUDIU | DEPLINE, MOD DE EXERCITARE SEPARAT | România |
| NICULA MARIUS ADRIAN | DEPLINE, MOD DE EXERCITARE SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 89 902 475 | 3 511 793 | 12 968 102 | 9 466 295 | 12 872 666 | 9 370 859 | 14 |
| 2023 | 65 698 959 | 2 100 830 | 11 505 073 | 7 295 302 | 12 012 346 | 7 802 575 | 13 |
| 2022 | 63 986 968 | 2 882 525 | 9 081 457 | 7 105 827 | 7 978 584 | 6 002 954 | 11 |
| 2021 | 48 123 720 | 2 074 640 | 8 508 852 | 5 180 951 | 8 625 702 | 5 297 801 | 10 |
| 2020 | 36 759 160 | 1 708 523 | 5 589 966 | 3 327 002 | 6 340 387 | 4 077 423 | 10 |
| 2019 | 26 964 570 | 1 251 831 | 4 385 769 | 3 371 288 | 4 009 297 | 2 994 816 | 10 |
| 2018 | 21 002 782 | 913 866 | 4 205 808 | 3 429 683 | 2 976 043 | 2 199 918 | 7 |
| 2017 | 26 148 394 | 1 555 013 | 4 550 676 | 1 325 032 | 5 289 202 | 2 063 558 | 6 |
| 2016 | 14 884 554 | 902 076 | 3 077 166 | 55 948 | 3 980 801 | 959 583 | 5 |
Statistics
Commercial networks and enterprises89 902 475 lei
37%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EUROKAF MARKETING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4637 Rev. 2 (echivalent: 4637 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Alba , domeniul 4637: Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EUROKAF MARKETING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EUROKAF MARKETING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EUROKAF MARKETING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.466.295 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.872.666 |
| Stocuri | 20.334.772 |
| Creante | 2.864.886 |
| Casa si conturi la banci | -10.326.992 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 12.968.102 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.370.859 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 89.902.475 |
| VENITURI TOTALE | 89.960.658 |
| CHELTUIELI TOTALE | 85.675.722 |
| Profitul brut | 4.284.936 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.511.793 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.295.302 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.012.346 |
| Stocuri | 16.478.634 |
| Creante | 1.657.242 |
| Casa si conturi la banci | -6.123.530 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 11.505.073 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.802.575 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 65.698.959 |
| VENITURI TOTALE | 65.904.820 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.470.782 |
| Profitul brut | 2.434.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.100.830 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.105.827 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.978.584 |
| Stocuri | 15.046.573 |
| Creante | 1.113.669 |
| Casa si conturi la banci | -8.181.658 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 9.081.457 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.002.954 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 63.986.968 |
| VENITURI TOTALE | 64.129.533 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.768.793 |
| Profitul brut | 3.360.740 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.882.525 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.180.951 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.625.702 |
| Stocuri | 6.174.919 |
| Creante | 1.203.814 |
| Casa si conturi la banci | 1.246.969 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 8.508.852 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.297.801 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 48.123.720 |
| VENITURI TOTALE | 48.143.746 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.732.796 |
| Profitul brut | 2.410.950 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.074.640 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.327.002 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.340.387 |
| Stocuri | 6.152.828 |
| Creante | 1.425.330 |
| Casa si conturi la banci | -1.237.771 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 5.589.966 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.077.423 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 36.759.160 |
| VENITURI TOTALE | 36.798.469 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.786.885 |
| Profitul brut | 2.011.584 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.708.523 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.371.288 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.009.297 |
| Stocuri | 4.442.563 |
| Creante | 1.028.404 |
| Casa si conturi la banci | -1.461.670 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.385.769 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.994.816 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 26.964.570 |
| VENITURI TOTALE | 27.132.116 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.655.647 |
| Profitul brut | 1.476.469 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.251.831 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.429.683 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.976.043 |
| Stocuri | 4.403.903 |
| Creante | 526.733 |
| Casa si conturi la banci | -1.954.593 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.205.808 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.199.918 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 21.002.782 |
| VENITURI TOTALE | 21.044.896 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.975.514 |
| Profitul brut | 1.069.382 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 913.866 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.325.032 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.289.202 |
| Stocuri | 3.888.030 |
| Creante | 897.477 |
| Casa si conturi la banci | 503.695 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.550.676 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.063.558 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 26.148.394 |
| VENITURI TOTALE | 26.237.596 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.441.258 |
| Profitul brut | 1.796.338 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.555.013 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 55.948 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.980.801 |
| Stocuri | 2.628.553 |
| Creante | 1.244.531 |
| Casa si conturi la banci | 107.717 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.077.166 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 959.583 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.884.554 |
| VENITURI TOTALE | 14.907.208 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.853.961 |
| Profitul brut | 1.053.247 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 902.076 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |