SIOROM SRL
| Denumire | SIOROM SRL |
| CUI | 30626899 |
| Nr. Reg. Com. | J2012001504223 |
| EUID | ROONRC.J2012001504223 |
| CAEN | 3299 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-09-05 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MICHELE DANIELLE A SIOEN | - | Belgia |
| PASCALE NADINE I SIOEN | - | Belgia |
| PASCALE NADINE I SIOEN | - | Belgia |
| VERVAECKE BART LIEVEN | - | Belgia |
| SIOEN DANIELLE MARIE E | - | Belgia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 85 698 625 | 3 287 848 | 27 500 474 | 2 497 946 | 28 778 925 | 3 791 292 | 321 |
| 2023 | 98 130 988 | 3 054 972 | 27 954 998 | 2 970 758 | 28 464 076 | 3 503 442 | 335 |
| 2022 | 68 759 113 | 1 792 874 | 31 497 161 | 2 812 266 | 31 035 255 | 2 448 470 | 335 |
| 2021 | 64 766 343 | 1 666 710 | 22 715 378 | 3 777 014 | 21 522 678 | 2 655 596 | 329 |
| 2020 | 53 234 835 | 563 463 | 11 135 704 | 3 426 516 | 18 671 663 | 10 988 886 | 316 |
| 2019 | 56 636 854 | 2 446 843 | 6 160 169 | 3 949 331 | 12 623 027 | 10 425 424 | 350 |
| 2018 | 54 098 425 | 1 323 598 | 12 082 391 | 3 691 037 | 16 356 082 | 7 978 581 | 316 |
| 2017 | 47 243 934 | 3 289 535 | 9 569 272 | 3 731 754 | 12 585 978 | 6 639 340 | 308 |
| 2016 | 43 438 571 | 1 833 406 | 9 677 277 | 4 498 774 | 8 518 258 | 3 349 804 | 288 |
Statistics
Commercial networks and enterprises85 698 625 lei
-13%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SIOROM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3299 Rev. 2 (echivalent: 3299 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 32 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități industriale n.c.a. |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 5 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mari , Iaşi , domeniul 3299: Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SIOROM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SIOROM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SIOROM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.497.946 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.778.925 |
| Stocuri | 19.350.178 |
| Creante | 6.876.467 |
| Casa si conturi la banci | 2.552.280 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.895 |
| DATORII | 27.500.474 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.791.292 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 85.698.625 |
| VENITURI TOTALE | 89.574.126 |
| CHELTUIELI TOTALE | 85.701.538 |
| Profitul brut | 3.872.588 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.287.848 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 321 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.970.758 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.464.076 |
| Stocuri | 20.012.583 |
| Creante | 6.692.030 |
| Casa si conturi la banci | 1.759.463 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.606 |
| DATORII | 27.954.998 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.503.442 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 98.130.988 |
| VENITURI TOTALE | 97.657.245 |
| CHELTUIELI TOTALE | 93.647.740 |
| Profitul brut | 4.009.505 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.054.972 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 335 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.812.266 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.035.255 |
| Stocuri | 20.479.332 |
| Creante | 8.618.140 |
| Casa si conturi la banci | 1.937.783 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 98.110 |
| DATORII | 31.497.161 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.448.470 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 68.759.113 |
| VENITURI TOTALE | 69.907.559 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.696.190 |
| Profitul brut | 2.211.369 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.792.874 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 335 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.777.014 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.522.678 |
| Stocuri | 11.573.070 |
| Creante | 8.207.768 |
| Casa si conturi la banci | 1.741.840 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 71.282 |
| DATORII | 22.715.378 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.655.596 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 64.766.343 |
| VENITURI TOTALE | 61.794.429 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.775.068 |
| Profitul brut | 2.019.361 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.666.710 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 329 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.426.516 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.671.663 |
| Stocuri | 13.223.681 |
| Creante | 4.278.755 |
| Casa si conturi la banci | 1.169.227 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.411 |
| DATORII | 11.135.704 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.988.886 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 53.234.835 |
| VENITURI TOTALE | 58.906.765 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.134.072 |
| Profitul brut | 772.693 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 563.463 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 316 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.949.331 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.623.027 |
| Stocuri | 8.203.226 |
| Creante | 4.065.754 |
| Casa si conturi la banci | 354.047 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.235 |
| DATORII | 6.160.169 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.425.424 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 56.636.854 |
| VENITURI TOTALE | 57.171.330 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.298.071 |
| Profitul brut | 2.873.259 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.446.843 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 350 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.691.037 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.356.082 |
| Stocuri | 10.246.143 |
| Creante | 5.831.245 |
| Casa si conturi la banci | 278.694 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.853 |
| DATORII | 12.082.391 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.978.581 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 54.098.425 |
| VENITURI TOTALE | 57.222.759 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.728.984 |
| Profitul brut | 1.493.775 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.323.598 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 316 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.731.754 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.585.978 |
| Stocuri | 8.901.729 |
| Creante | 2.895.943 |
| Casa si conturi la banci | 788.306 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.759 |
| DATORII | 9.569.272 |
| PROVIZIOANE | 121.879 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.639.340 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 47.243.934 |
| VENITURI TOTALE | 48.027.384 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.118.339 |
| Profitul brut | 3.909.045 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.289.535 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 308 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.498.774 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.518.258 |
| Stocuri | 6.093.551 |
| Creante | 2.063.613 |
| Casa si conturi la banci | 361.094 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.049 |
| DATORII | 9.677.277 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.349.804 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 43.438.571 |
| VENITURI TOTALE | 44.207.668 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.986.026 |
| Profitul brut | 2.221.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.833.406 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 288 |