DECORA REZIDENT SRL
| Denumire | DECORA REZIDENT SRL |
| CUI | 30788920 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000411511 |
| EUID | ROONRC.J51/411/2012 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-10-16 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 37 101 006 | 3 624 671 | 12 914 822 | 8 168 474 | 14 192 322 | 7 403 390 | 125 |
| 2023 | 17 838 838 | 422 605 | 12 939 057 | 6 187 931 | 12 628 902 | 4 871 449 | 121 |
| 2022 | 13 792 875 | 397 994 | 7 454 583 | 5 730 112 | 6 412 374 | 4 681 820 | 123 |
| 2021 | 13 655 298 | 392 637 | 4 672 283 | 2 520 966 | 7 961 656 | 5 804 256 | 126 |
| 2020 | 14 149 910 | 780 848 | 3 901 316 | 2 699 811 | 6 419 302 | 5 332 835 | 138 |
| 2019 | 12 053 719 | 222 014 | 2 611 027 | 1 087 035 | 5 613 883 | 3 941 987 | 116 |
| 2018 | 9 010 236 | 793 093 | 3 692 646 | 368 934 | 7 075 000 | 3 356 313 | 102 |
| 2017 | 4 505 575 | 380 704 | 2 997 079 | 279 919 | 4 570 701 | 837 856 | 84 |
| 2016 | 3 862 160 | 359 138 | 2 159 801 | 134 460 | 2 559 365 | 457 152 | 44 |
Statistics
Commercial networks and enterprises37 101 006 lei
108%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DECORA REZIDENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Călăraşi , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DECORA REZIDENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DECORA REZIDENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DECORA REZIDENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.168.474 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.192.322 |
| Stocuri | 1.158.113 |
| Creante | 8.916.548 |
| Casa si conturi la banci | 3.621.080 |
| DATORII | 12.914.822 |
| PROVIZIOANE | 2.042.584 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.403.390 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 37.101.006 |
| VENITURI TOTALE | 35.925.317 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.718.071 |
| Profitul brut | 4.207.246 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.624.671 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 125 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.187.931 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.628.902 |
| Stocuri | 2.197.959 |
| Creante | 8.940.891 |
| Casa si conturi la banci | 993.471 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 147.257 |
| DATORII | 12.939.057 |
| PROVIZIOANE | 1.153.584 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.871.449 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 17.838.838 |
| VENITURI TOTALE | 19.008.522 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.538.746 |
| Profitul brut | 469.776 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 422.605 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 121 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.730.112 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.412.374 |
| Stocuri | 1.063.323 |
| Creante | 4.287.885 |
| Casa si conturi la banci | 564.585 |
| DATORII | 7.454.583 |
| PROVIZIOANE | 6.083 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.681.820 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 13.792.875 |
| VENITURI TOTALE | 14.213.379 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.750.243 |
| Profitul brut | 463.136 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 397.994 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 123 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.520.966 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.961.656 |
| Stocuri | 1.135.138 |
| Creante | 5.169.763 |
| Casa si conturi la banci | 862.103 |
| DATORII | 4.672.283 |
| PROVIZIOANE | 6.083 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.804.256 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 13.655.298 |
| VENITURI TOTALE | 14.542.839 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.093.200 |
| Profitul brut | 449.639 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 392.637 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 126 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.699.811 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.419.302 |
| Stocuri | 1.491.642 |
| Creante | 4.390.389 |
| Casa si conturi la banci | 537.271 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 200.651 |
| DATORII | 3.901.316 |
| VENITURI IN AVANS | 79.530 |
| PROVIZIOANE | 6.083 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.332.835 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 14.149.910 |
| VENITURI TOTALE | 14.285.146 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.379.717 |
| Profitul brut | 905.429 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 780.848 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 138 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.087.035 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.613.883 |
| Stocuri | 2.044.606 |
| Creante | 3.366.210 |
| Casa si conturi la banci | 203.067 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 147.646 |
| DATORII | 2.611.027 |
| VENITURI IN AVANS | 289.467 |
| PROVIZIOANE | 6.083 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.941.987 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 12.053.719 |
| VENITURI TOTALE | 11.505.392 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.255.548 |
| Profitul brut | 249.844 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 222.014 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 368.934 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.075.000 |
| Stocuri | 3.057.715 |
| Creante | 3.893.452 |
| Casa si conturi la banci | 123.833 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 88.952 |
| DATORII | 3.692.646 |
| VENITURI IN AVANS | 404.764 |
| PROVIZIOANE | 79.163 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.356.313 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 9.010.236 |
| VENITURI TOTALE | 9.162.350 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.310.183 |
| Profitul brut | 852.167 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 793.093 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 102 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 279.919 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.570.701 |
| Stocuri | 2.984.742 |
| Creante | 1.570.427 |
| Casa si conturi la banci | 15.532 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 86.986 |
| DATORII | 2.997.079 |
| VENITURI IN AVANS | 1.023.508 |
| PROVIZIOANE | 79.163 |
| CAPITALURI - TOTAL | 837.856 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 4.505.575 |
| VENITURI TOTALE | 7.585.440 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.184.623 |
| Profitul brut | 400.817 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 380.704 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 134.460 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.559.365 |
| Stocuri | 916.260 |
| Creante | 1.491.448 |
| Casa si conturi la banci | 151.657 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 92.631 |
| DATORII | 2.159.801 |
| VENITURI IN AVANS | 90.340 |
| PROVIZIOANE | 79.163 |
| CAPITALURI - TOTAL | 457.152 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 3.862.160 |
| VENITURI TOTALE | 4.047.298 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.664.702 |
| Profitul brut | 382.596 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 359.138 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |