FLORIDA GOLD SRL

Cauta alta firma:
FLORIDA GOLD SRL
CUI: 31204469RegCom: J2013000076014EUID: ROONRC.J2013000076014CAEN: 2223Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ALBA, SAT DRÂMBAR COM. CIUGUD, STR. INDUSTRIEI, NR.29

Denumire FLORIDA GOLD SRL
CUI 31204469
Nr. Reg. Com. J2013000076014
EUID ROONRC.J2013000076014
CAEN 2223
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2013-02-08 (13 ani)

Adresa JUD. ALBA, SAT DRÂMBAR COM. CIUGUD, STR. INDUSTRIEI, NR.29
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
CIORGOVEAN FLORIN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 4 078 112 2 865 814 1 546 340 14
2024 11 255 235 1 968 679 1 766 941 3 383 575 2 411 417 3 978 051 12
2023 4 896 128 1 385 440 1 535 970 2 061 671 2 894 540 3 370 241 10
2022 1 154 196 1 278 731 329 502 209 470 2 580 919 2 410 887 10
2021 3 193 976 441 204 1 252 721 1 274 504 2 236 689 2 258 472 14
2020 2 421 332 681 819 792 000 713 618 2 003 371 1 924 989 14
2019 2 806 794 595 906 484 119 58 039 1 669 250 1 243 170 13
2018 3 121 511 169 065 404 402 240 027 816 639 652 264 15
2017 4 381 365 126 083 1 045 726 311 638 1 235 090 501 002 18
2016 2 925 364 49 203 940 199 237 342 1 077 776 374 919 15
Statistics
Commercial networks and enterprises
4 078 112 lei
-64%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FLORIDA GOLD SRL”
Cod CAEN preponderent 2223 Rev. 2 (echivalent: 2223 Rev. 1, 2223 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
Descriere Activitate Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
Cod CAEN principal 22 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
Descriere activitate (principal) Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ALBA, SAT DRÂMBAR COM. CIUGUD, STR. INDUSTRIEI, NR.29
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția FLORIDA GOLD SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 4812 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Alba , domeniul 2223: Legătorie și finisare

Locul 51 în Alba pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.968.679 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „FLORIDA GOLD SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „FLORIDA GOLD SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „FLORIDA GOLD SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FLORIDA GOLD SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „FLORIDA GOLD SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „FLORIDA GOLD SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „FLORIDA GOLD SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FLORIDA GOLD SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2223
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.383.575
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.411.417
Stocuri 7.385
Creante 1.452.118
Casa si conturi la banci 951.914
DATORII 1.766.941
VENITURI IN AVANS 50.000
CAPITALURI - TOTAL 3.978.051
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 11.255.235
VENITURI TOTALE 10.057.807
CHELTUIELI TOTALE 7.766.396
Profitul brut 2.291.411
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.968.679
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.061.671
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.894.540
Stocuri 1.211.033
Creante 744.872
Casa si conturi la banci 938.635
DATORII 1.535.970
VENITURI IN AVANS 50.000
CAPITALURI - TOTAL 3.370.241
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 4.896.128
VENITURI TOTALE 6.117.824
CHELTUIELI TOTALE 4.705.344
Profitul brut 1.412.480
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.385.440
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 10

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 209.470
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.580.919
Stocuri 4.705
Creante 2.151.483
Casa si conturi la banci 424.731
DATORII 329.502
VENITURI IN AVANS 50.000
CAPITALURI - TOTAL 2.410.887
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 1.154.196
VENITURI TOTALE 4.858.324
CHELTUIELI TOTALE 3.533.556
Profitul brut 1.324.768
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.278.731
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 10

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2223
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.274.504
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.236.689
Stocuri 5.600
Creante 358.829
Casa si conturi la banci 1.872.260
DATORII 1.252.721
CAPITALURI - TOTAL 2.258.472
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 3.193.976
VENITURI TOTALE 2.641.758
CHELTUIELI TOTALE 2.174.941
Profitul brut 466.817
Pierdere bruta 0
Profitul net 441.204
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 14

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 713.618
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.003.371
Stocuri 607.644
Creante 582.833
Casa si conturi la banci 812.894
DATORII 792.000
CAPITALURI - TOTAL 1.924.989
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 2.421.332
VENITURI TOTALE 3.004.233
CHELTUIELI TOTALE 2.298.180
Profitul brut 706.053
Pierdere bruta 0
Profitul net 681.819
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 14

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2223
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 58.039
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.669.250
Stocuri 25.363
Creante 666.182
Casa si conturi la banci 977.705
DATORII 484.119
CAPITALURI - TOTAL 1.243.170
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 2.806.794
VENITURI TOTALE 2.849.160
CHELTUIELI TOTALE 2.224.751
Profitul brut 624.409
Pierdere bruta 0
Profitul net 595.906
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 13

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2223
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 240.027
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 816.639
Stocuri 29.144
Creante 395.869
Casa si conturi la banci 391.626
DATORII 404.402
CAPITALURI - TOTAL 652.264
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 3.121.511
VENITURI TOTALE 3.173.351
CHELTUIELI TOTALE 2.972.512
Profitul brut 200.839
Pierdere bruta 0
Profitul net 169.065
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 15

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2223
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 311.638
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.235.090
Stocuri 17
Creante 574.833
Casa si conturi la banci 660.240
DATORII 1.045.726
CAPITALURI - TOTAL 501.002
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 4.381.365
VENITURI TOTALE 4.399.336
CHELTUIELI TOTALE 4.253.004
Profitul brut 146.332
Pierdere bruta 0
Profitul net 126.083
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 18

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2223
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 237.342
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.077.776
Stocuri 89.345
Creante 442.367
Casa si conturi la banci 546.064
DATORII 940.199
CAPITALURI - TOTAL 374.919
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 2.925.364
VENITURI TOTALE 2.922.590
CHELTUIELI TOTALE 2.865.475
Profitul brut 57.115
Pierdere bruta 0
Profitul net 49.203
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 15
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.