PICCO TRADING & LOGISTICS SRL
| Denumire | PICCO TRADING & LOGISTICS SRL |
| CUI | 31950710 |
| Nr. Reg. Com. | J2013001969230 |
| EUID | ROONRC.J2013001969230 |
| CAEN | 4636 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-07-02 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 53 265 070 | 3 306 523 | 16 647 193 | 389 676 | 21 124 597 | 4 872 279 | 8 |
| 2023 | 48 481 910 | 1 979 051 | 13 783 530 | 180 266 | 15 932 001 | 2 333 936 | 8 |
| 2022 | 45 154 415 | 799 913 | 12 911 083 | 81 172 | 13 179 596 | 354 884 | 8 |
| 2021 | 30 989 066 | 310 920 | 10 562 813 | 113 525 | 9 999 061 | -445 028 | 8 |
| 2020 | 20 709 992 | -787 786 | 8 482 566 | 152 556 | 7 593 158 | -731 653 | 8 |
| 2019 | 22 631 284 | 232 803 | 9 495 386 | 143 021 | 9 403 299 | 56 133 | 0 |
| 2018 | 26 666 360 | 554 598 | 10 809 461 | 166 049 | 10 566 823 | -72 006 | — |
| 2017 | 27 096 483 | 651 221 | 10 284 194 | 153 096 | 9 711 324 | -383 649 | 9 |
| 2016 | 28 404 536 | 1 029 322 | 10 979 589 | 99 981 | 10 822 243 | -57 865 | 9 |
Statistics
Commercial networks and enterprises53 265 070 lei
10%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PICCO TRADING & LOGISTICS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4636 Rev. 2 (echivalent: 4636 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Ilfov , domeniul 4636: Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PICCO TRADING & LOGISTICS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PICCO TRADING & LOGISTICS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PICCO TRADING & LOGISTICS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 389.676 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.124.597 |
| Stocuri | 8.612.875 |
| Creante | 10.437.422 |
| Casa si conturi la banci | 1.850.149 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.199 |
| DATORII | 16.647.193 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.872.279 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 53.265.070 |
| VENITURI TOTALE | 54.466.496 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.520.916 |
| Profitul brut | 3.945.580 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.306.523 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 180.266 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.932.001 |
| Stocuri | 5.272.728 |
| Creante | 8.310.257 |
| Casa si conturi la banci | 2.124.865 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.199 |
| DATORII | 13.783.530 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.333.936 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 48.481.910 |
| VENITURI TOTALE | 49.025.787 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.658.513 |
| Profitul brut | 2.367.274 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.979.051 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 81.172 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.179.596 |
| Stocuri | 1.545.139 |
| Creante | 9.309.588 |
| Casa si conturi la banci | 2.100.718 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.199 |
| DATORII | 12.911.083 |
| CAPITALURI - TOTAL | 354.884 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 45.154.415 |
| VENITURI TOTALE | 45.649.323 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.692.219 |
| Profitul brut | 957.104 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 799.913 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 113.525 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.999.061 |
| Stocuri | 2.334.686 |
| Creante | 6.923.107 |
| Casa si conturi la banci | 517.117 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.199 |
| DATORII | 10.562.813 |
| CAPITALURI - TOTAL | -445.028 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 30.989.066 |
| VENITURI TOTALE | 31.016.292 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.625.663 |
| Profitul brut | 390.629 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 310.920 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 152.556 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.593.158 |
| Stocuri | 1.261.761 |
| Creante | 5.527.335 |
| Casa si conturi la banci | 635.649 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.199 |
| DATORII | 8.482.566 |
| CAPITALURI - TOTAL | -731.653 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.709.992 |
| VENITURI TOTALE | 20.767.304 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.555.090 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 787.786 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 787.786 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 143.021 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.403.299 |
| Stocuri | 754.621 |
| Creante | 7.805.625 |
| Casa si conturi la banci | 674.640 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.199 |
| DATORII | 9.495.386 |
| CAPITALURI - TOTAL | 56.133 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 22.631.284 |
| VENITURI TOTALE | 22.762.276 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.470.885 |
| Profitul brut | 291.391 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 232.803 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 166.049 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.566.823 |
| Stocuri | 1.370.493 |
| Creante | 7.343.296 |
| Casa si conturi la banci | 1.684.621 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.583 |
| DATORII | 10.809.461 |
| CAPITALURI - TOTAL | -72.006 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.666.360 |
| VENITURI TOTALE | 27.282.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.621.373 |
| Profitul brut | 660.627 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 554.598 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 153.096 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.711.324 |
| Stocuri | 1.093.454 |
| Creante | 6.764.607 |
| Casa si conturi la banci | 1.684.851 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.125 |
| DATORII | 10.284.194 |
| CAPITALURI - TOTAL | -383.649 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.096.483 |
| VENITURI TOTALE | 27.497.026 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.715.562 |
| Profitul brut | 781.464 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 651.221 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 99.981 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.822.243 |
| Stocuri | 1.400.675 |
| Creante | 7.310.955 |
| Casa si conturi la banci | 1.942.201 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -500 |
| DATORII | 10.979.589 |
| CAPITALURI - TOTAL | -57.865 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 28.404.536 |
| VENITURI TOTALE | 28.839.689 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.810.367 |
| Profitul brut | 1.029.322 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.029.322 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |