EXCELSIOR FLUSS GROUP SRL
| Denumire | EXCELSIOR FLUSS GROUP SRL |
| CUI | 32419954 |
| Nr. Reg. Com. | J2014007672407 |
| EUID | ROONRC.J18/551/2013 |
| CAEN | 4211 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-10-31 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POPESCU ION-COSMIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 26 326 037 | 3 361 545 | 20 639 892 | 2 810 869 | 26 883 933 | 9 054 910 | 46 |
| 2023 | 25 045 733 | 3 423 823 | 21 957 254 | 9 057 977 | 20 592 642 | 7 693 365 | 87 |
| 2022 | 17 928 206 | 3 004 484 | 16 291 969 | 8 338 143 | 11 799 587 | 4 269 542 | 38 |
| 2021 | 9 350 591 | 1 711 555 | 13 136 261 | 4 644 525 | 10 655 578 | 3 265 058 | 34 |
| 2020 | 13 407 948 | 1 982 809 | 9 127 350 | 4 368 528 | 8 150 058 | 3 389 132 | 43 |
| 2019 | 9 434 996 | 2 112 530 | 7 359 759 | 4 469 095 | 5 051 722 | 2 158 954 | 20 |
| 2018 | 5 465 305 | 27 000 | 4 831 526 | 2 465 597 | 2 298 383 | 46 424 | 32 |
| 2017 | 6 008 115 | 18 146 | 5 152 150 | 2 082 311 | 3 089 263 | 19 424 | 15 |
| 2016 | 7 505 647 | 6 923 | 4 648 900 | 1 139 381 | 4 929 797 | 1 420 278 | 56 |
Statistics
Commercial networks and enterprises26 326 037 lei
5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EXCELSIOR FLUSS GROUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4211 Rev. 2 (echivalent: 4211 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4211: Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EXCELSIOR FLUSS GROUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EXCELSIOR FLUSS GROUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EXCELSIOR FLUSS GROUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.810.869 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.883.933 |
| Stocuri | 1.532.008 |
| Creante | 22.390.602 |
| Casa si conturi la banci | 2.961.323 |
| DATORII | 20.639.892 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.054.910 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.326.037 |
| VENITURI TOTALE | 28.016.211 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.104.263 |
| Profitul brut | 3.911.948 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.361.545 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.057.977 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.592.642 |
| Stocuri | 3.193.116 |
| Creante | 16.310.793 |
| Casa si conturi la banci | 1.088.733 |
| DATORII | 21.957.254 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.693.365 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.045.733 |
| VENITURI TOTALE | 26.197.533 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.230.519 |
| Profitul brut | 3.967.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.423.823 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.338.143 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.799.587 |
| Stocuri | 2.857.669 |
| Creante | 3.720.998 |
| Casa si conturi la banci | 5.220.920 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 423.781 |
| DATORII | 16.291.969 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.269.542 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.928.206 |
| VENITURI TOTALE | 22.612.140 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.035.295 |
| Profitul brut | 3.576.845 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.004.484 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.644.525 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.655.578 |
| Stocuri | 1.100.210 |
| Creante | 6.095.445 |
| Casa si conturi la banci | 3.459.923 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.101.216 |
| DATORII | 13.136.261 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.265.058 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.350.591 |
| VENITURI TOTALE | 12.108.730 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.116.310 |
| Profitul brut | 1.992.420 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.711.555 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.368.528 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.150.058 |
| Stocuri | 27.047 |
| Creante | 7.013.020 |
| Casa si conturi la banci | 1.109.991 |
| DATORII | 9.127.350 |
| VENITURI IN AVANS | 2.104 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.389.132 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Cifra de afaceri neta | 13.407.948 |
| VENITURI TOTALE | 13.747.654 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.422.689 |
| Profitul brut | 2.324.965 |
| Profitul net | 1.982.809 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.469.095 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.051.722 |
| Stocuri | 45.033 |
| Creante | 4.215.873 |
| Casa si conturi la banci | 790.816 |
| DATORII | 7.359.759 |
| VENITURI IN AVANS | 2.104 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.158.954 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Cifra de afaceri neta | 9.434.996 |
| VENITURI TOTALE | 11.245.131 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.854.841 |
| Profitul brut | 2.390.290 |
| Profitul net | 2.112.530 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.465.597 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.298.383 |
| Stocuri | 170.311 |
| Creante | 2.014.029 |
| Casa si conturi la banci | 114.043 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 119.301 |
| DATORII | 4.831.526 |
| VENITURI IN AVANS | 5.331 |
| CAPITALURI - TOTAL | 46.424 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Cifra de afaceri neta | 5.465.305 |
| VENITURI TOTALE | 5.788.127 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.749.429 |
| Profitul brut | 38.698 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 27.000 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.082.311 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.089.263 |
| Stocuri | 150.657 |
| Creante | 1.460.652 |
| Casa si conturi la banci | 1.477.954 |
| DATORII | 5.152.150 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.424 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Cifra de afaceri neta | 6.008.115 |
| VENITURI TOTALE | 6.043.960 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.021.962 |
| Profitul brut | 21.998 |
| Profitul net | 18.146 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.139.381 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.929.797 |
| Stocuri | 52.570 |
| Creante | 2.116.203 |
| Casa si conturi la banci | 2.761.024 |
| DATORII | 4.648.900 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.420.278 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Cifra de afaceri neta | 7.505.647 |
| VENITURI TOTALE | 7.746.099 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.730.149 |
| Profitul brut | 15.950 |
| Profitul net | 6.923 |
| Numar mediu de salariati | 56 |