MEGA COMPANY IMPORT EXPORT SRL
| Denumire | MEGA COMPANY IMPORT EXPORT SRL |
| CUI | 3325538 |
| Nr. Reg. Com. | J40/5200/1992 |
| EUID | ROONRC.J40/5200/1992 |
| CAEN | 6820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-03-04 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TURKMANI CHANG OH | - | S.U.A. |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 17 969 956 | 3 388 427 | 98 137 235 | 129 626 503 | 11 342 478 | 43 162 021 | 5 |
| 2023 | 16 072 185 | 1 559 587 | 84 877 480 | 113 536 226 | 10 867 075 | 39 773 594 | 5 |
| 2022 | 15 801 709 | 3 580 779 | 64 364 477 | 92 721 985 | 11 714 865 | 40 105 186 | 5 |
| 2021 | 13 670 890 | 2 693 158 | 63 665 511 | 91 919 735 | 11 702 045 | 39 937 378 | 6 |
| 2020 | 11 564 337 | 2 397 016 | 57 656 668 | 83 578 019 | 14 346 618 | 39 985 198 | 6 |
| 2019 | 10 304 359 | 1 993 740 | 58 761 911 | 77 733 513 | 19 263 998 | 37 994 625 | 5 |
| 2018 | 9 482 659 | 3 516 548 | 48 962 771 | 73 535 499 | 11 570 067 | 36 000 885 | 3 |
| 2017 | 7 306 489 | 2 648 982 | 46 782 635 | 69 060 439 | 10 301 174 | 32 484 337 | 4 |
| 2016 | 4 239 845 | -657 198 | 45 131 223 | 65 838 636 | 9 470 686 | 29 835 355 | 4 |
Statistics
Commercial networks and enterprises17 969 956 lei
12%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MEGA COMPANY IMPORT EXPORT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MEGA COMPANY IMPORT EXPORT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MEGA COMPANY IMPORT EXPORT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MEGA COMPANY IMPORT EXPORT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 129.626.503 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.342.478 |
| Stocuri | 2.698.946 |
| Creante | 7.731.693 |
| Casa si conturi la banci | 909.705 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 334.430 |
| DATORII | 98.137.235 |
| VENITURI IN AVANS | 4.155 |
| CAPITALURI - TOTAL | 43.162.021 |
| Capital subscris varsat | 7.324 |
| Cifra de afaceri neta | 17.969.956 |
| VENITURI TOTALE | 19.269.353 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.300.794 |
| Profitul brut | 3.968.559 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.388.427 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 113.536.226 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.867.075 |
| Stocuri | 1.771.758 |
| Creante | 8.191.747 |
| Casa si conturi la banci | 901.436 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 247.773 |
| DATORII | 84.877.480 |
| CAPITALURI - TOTAL | 39.773.594 |
| Capital subscris varsat | 7.324 |
| Cifra de afaceri neta | 16.072.185 |
| VENITURI TOTALE | 16.954.599 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.090.613 |
| Profitul brut | 1.863.986 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.559.587 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 92.721.985 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.714.865 |
| Stocuri | 1.981.644 |
| Creante | 7.205.020 |
| Casa si conturi la banci | 2.526.067 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.813 |
| DATORII | 64.364.477 |
| CAPITALURI - TOTAL | 40.105.186 |
| Capital subscris varsat | 7.324 |
| Cifra de afaceri neta | 15.801.709 |
| VENITURI TOTALE | 18.726.397 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.356.352 |
| Profitul brut | 4.370.045 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.580.779 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 91.919.735 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.702.045 |
| Stocuri | 1.102.810 |
| Creante | 9.791.828 |
| Casa si conturi la banci | 805.273 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.250 |
| DATORII | 63.665.511 |
| VENITURI IN AVANS | 38.141 |
| CAPITALURI - TOTAL | 39.937.378 |
| Capital subscris varsat | 7.324 |
| Cifra de afaceri neta | 13.670.890 |
| VENITURI TOTALE | 14.217.180 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.943.292 |
| Profitul brut | 3.273.888 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.693.158 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 83.578.019 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.346.618 |
| Stocuri | 1.172.743 |
| Creante | 11.967.978 |
| Casa si conturi la banci | 1.203.764 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 70.759 |
| DATORII | 57.656.668 |
| VENITURI IN AVANS | 353.530 |
| CAPITALURI - TOTAL | 39.985.198 |
| Capital subscris varsat | 7.324 |
| Cifra de afaceri neta | 11.564.337 |
| VENITURI TOTALE | 11.983.913 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.175.632 |
| Profitul brut | 2.808.281 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.397.016 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 77.733.513 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.263.998 |
| Stocuri | 1.319.779 |
| Creante | 9.058.753 |
| Casa si conturi la banci | 4.127.829 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 160.057 |
| DATORII | 58.761.911 |
| VENITURI IN AVANS | 401.032 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.994.625 |
| Capital subscris varsat | 7.324 |
| Cifra de afaceri neta | 10.304.359 |
| VENITURI TOTALE | 10.806.221 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.704.774 |
| Profitul brut | 2.101.447 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.993.740 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 73.535.499 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.570.067 |
| Stocuri | 1.254.326 |
| Creante | 8.311.954 |
| Casa si conturi la banci | 2.001.653 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 214.857 |
| DATORII | 48.962.771 |
| VENITURI IN AVANS | 356.767 |
| CAPITALURI - TOTAL | 36.000.885 |
| Capital subscris varsat | 7.324 |
| Cifra de afaceri neta | 9.482.659 |
| VENITURI TOTALE | 9.834.750 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.318.202 |
| Profitul brut | 3.516.548 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.516.548 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 69.060.439 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.301.174 |
| Stocuri | 1.113.966 |
| Creante | 8.341.024 |
| Casa si conturi la banci | 844.050 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 261.858 |
| DATORII | 46.782.635 |
| VENITURI IN AVANS | 356.499 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.484.337 |
| Capital subscris varsat | 7.324 |
| Cifra de afaceri neta | 7.306.489 |
| VENITURI TOTALE | 9.269.871 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.620.889 |
| Profitul brut | 2.648.982 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.648.982 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 65.838.636 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.470.686 |
| Stocuri | 831.066 |
| Creante | 6.825.053 |
| Casa si conturi la banci | 1.812.433 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.569 |
| DATORII | 45.131.223 |
| VENITURI IN AVANS | 353.313 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.835.355 |
| Capital subscris varsat | 7.324 |
| Cifra de afaceri neta | 4.239.845 |
| VENITURI TOTALE | 4.509.857 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.167.055 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 657.198 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 657.198 |
| Numar mediu de salariati | 4 |