AUTOSAS SRL
| Denumire | AUTOSAS SRL |
| CUI | 3414112 |
| Nr. Reg. Com. | J1992002486049 |
| EUID | ROONRC.J1992002486049 |
| CAEN | 812 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-10-13 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| AIRINEI MITICĂ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 22 283 722 | 3 416 343 | 13 594 929 | 5 257 401 | 7 064 130 | -1 273 398 | 62 |
| 2023 | 11 469 298 | -1 710 028 | 14 925 469 | 6 059 435 | 4 205 813 | -4 660 221 | 52 |
| 2022 | 10 356 486 | -2 336 529 | 16 037 385 | 7 843 647 | 5 242 600 | -2 951 138 | 62 |
| 2021 | 10 091 237 | -1 525 880 | 9 505 604 | 5 929 994 | 2 949 305 | -626 305 | 58 |
| 2020 | 10 097 264 | 131 673 | 6 473 954 | 4 480 381 | 2 891 821 | 898 248 | 50 |
| 2019 | 9 370 257 | 53 627 | 7 253 445 | 4 724 912 | 3 249 946 | 721 413 | 43 |
| 2018 | 4 382 559 | -325 437 | 5 607 356 | 3 768 288 | 2 452 500 | 613 432 | 37 |
| 2017 | 4 840 275 | 61 688 | 5 724 596 | 4 651 155 | 2 012 974 | 939 533 | 37 |
| 2016 | 5 640 220 | 460 269 | 6 083 567 | 4 600 683 | 2 359 573 | 876 689 | 33 |
Statistics
Commercial networks and enterprises22 283 722 lei
94%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AUTOSAS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 812 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de curățenie |
| Descriere Activitate | Activități de curățenie |
| Cod CAEN principal | 81 Activități de curățenie |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bacău , domeniul 812: Activități de curățenie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AUTOSAS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AUTOSAS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AUTOSAS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.257.401 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.064.130 |
| Stocuri | 1.043.002 |
| Creante | 5.252.551 |
| Casa si conturi la banci | 768.577 |
| DATORII | 13.594.929 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.273.398 |
| Capital subscris varsat | 271.500 |
| Cifra de afaceri neta | 22.283.722 |
| VENITURI TOTALE | 22.185.672 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.110.063 |
| Profitul brut | 4.075.609 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.416.343 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.059.435 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.205.813 |
| Stocuri | 952.499 |
| Creante | 3.071.688 |
| Casa si conturi la banci | 181.626 |
| DATORII | 14.925.469 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.660.221 |
| Capital subscris varsat | 271.500 |
| Cifra de afaceri neta | 11.469.298 |
| VENITURI TOTALE | 13.314.617 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.024.645 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.710.028 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.710.028 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.843.647 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.242.600 |
| Stocuri | 1.942.659 |
| Creante | 3.286.322 |
| Casa si conturi la banci | 13.619 |
| DATORII | 16.037.385 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.951.138 |
| Capital subscris varsat | 271.500 |
| Cifra de afaceri neta | 10.356.486 |
| VENITURI TOTALE | 10.793.839 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.130.368 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.336.529 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.336.529 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.929.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.949.305 |
| Stocuri | 730.692 |
| Creante | 2.184.717 |
| Casa si conturi la banci | 33.896 |
| DATORII | 9.505.604 |
| CAPITALURI - TOTAL | -626.305 |
| Capital subscris varsat | 271.500 |
| Cifra de afaceri neta | 10.091.237 |
| VENITURI TOTALE | 10.297.522 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.823.402 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.525.880 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.525.880 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.480.381 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.891.821 |
| Stocuri | 586.317 |
| Creante | 2.163.026 |
| Casa si conturi la banci | 142.478 |
| DATORII | 6.473.954 |
| CAPITALURI - TOTAL | 898.248 |
| Capital subscris varsat | 271.500 |
| Cifra de afaceri neta | 10.097.264 |
| VENITURI TOTALE | 10.978.684 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.794.142 |
| Profitul brut | 184.542 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 131.673 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.724.912 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.249.946 |
| Stocuri | 685.749 |
| Creante | 2.222.684 |
| Casa si conturi la banci | 341.513 |
| DATORII | 7.253.445 |
| CAPITALURI - TOTAL | 721.413 |
| Capital subscris varsat | 271.500 |
| Cifra de afaceri neta | 9.370.257 |
| VENITURI TOTALE | 10.371.824 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.288.541 |
| Profitul brut | 83.283 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 53.627 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.768.288 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.452.500 |
| Stocuri | 1.039.309 |
| Creante | 1.237.579 |
| Casa si conturi la banci | 175.612 |
| DATORII | 5.607.356 |
| CAPITALURI - TOTAL | 613.432 |
| Capital subscris varsat | 271.500 |
| Cifra de afaceri neta | 4.382.559 |
| VENITURI TOTALE | 5.550.675 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.866.530 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 315.855 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 325.437 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.651.155 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.012.974 |
| Stocuri | 406.970 |
| Creante | 1.579.271 |
| Casa si conturi la banci | 26.733 |
| DATORII | 5.724.596 |
| CAPITALURI - TOTAL | 939.533 |
| Capital subscris varsat | 271.500 |
| Cifra de afaceri neta | 4.840.275 |
| VENITURI TOTALE | 5.864.148 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.782.625 |
| Profitul brut | 81.523 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 61.688 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.600.683 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.359.573 |
| Stocuri | 391.314 |
| Creante | 1.807.289 |
| Casa si conturi la banci | 160.970 |
| DATORII | 6.083.567 |
| CAPITALURI - TOTAL | 876.689 |
| Capital subscris varsat | 271.500 |
| Cifra de afaceri neta | 5.640.220 |
| VENITURI TOTALE | 7.040.265 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.493.277 |
| Profitul brut | 546.988 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 460.269 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |