TOTAL STAINLESS STEEL S.R.L.
| Denumire | TOTAL STAINLESS STEEL S.R.L. |
| CUI | 34914002 |
| Nr. Reg. Com. | J2015000503527 |
| EUID | ROONRC.J2015000503527 |
| CAEN | 2599 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-08-20 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BLĂNARIU ANCUȚA-MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 9 786 218 | 3 107 436 | 6 161 046 | 52 262 938 | 9 458 456 | 23 666 825 | 22 |
| 2023 | 5 631 312 | 1 724 815 | 26 737 571 | 58 256 790 | 11 984 688 | 5 816 186 | 6 |
| 2022 | 1 836 065 | 1 110 666 | 9 912 182 | — | — | — | 5 |
| 2021 | 1 371 689 | 315 770 | 3 689 326 | — | — | — | 4 |
| 2020 | 989 844 | 162 446 | 1 639 416 | — | — | — | 9 |
| 2019 | 427 948 | 244 482 | 79 250 | — | — | — | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 786 218 lei
74%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOTAL STAINLESS STEEL S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2599 Rev. 2 (echivalent: 2599 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 2599: Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOTAL STAINLESS STEEL S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOTAL STAINLESS STEEL S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOTAL STAINLESS STEEL S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.262.938 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.458.456 |
| Stocuri | 2.738.532 |
| Creante | 6.713.605 |
| Casa si conturi la banci | 6.319 |
| DATORII | 6.161.046 |
| VENITURI IN AVANS | 31.893.523 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.666.825 |
| Capital subscris varsat | 2.149.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.786.218 |
| VENITURI TOTALE | 14.060.537 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.477.445 |
| Profitul brut | 3.583.092 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.107.436 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 58.256.790 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.984.688 |
| Stocuri | 2.546.422 |
| Creante | 9.354.386 |
| Casa si conturi la banci | 83.880 |
| DATORII | 26.737.571 |
| VENITURI IN AVANS | 37.687.721 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.816.186 |
| Capital subscris varsat | 2.149.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.631.312 |
| VENITURI TOTALE | 7.045.971 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.135.064 |
| Profitul brut | 1.910.907 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.724.815 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| Active imobilizate | 16.016.649 |
| Active circulante | 33.715.843 |
| Stocuri | 2.343.390 |
| Creante | 31.370.230 |
| Disponibilitati | 2.223 |
| Datorii | 9.912.182 |
| Venituri in avans | 37.877.339 |
| Capitaluri proprii | 1.942.971 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 1.836.065 |
| Venituri totale | 3.544.230 |
| Cheltuieli totale | 2.412.637 |
| Profit brut | 1.131.593 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.110.666 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 2.861.061 |
| Active circulante | 39.771.909 |
| Stocuri | 2.222.372 |
| Creante | 37.510.084 |
| Disponibilitati | 39.453 |
| Datorii | 3.689.326 |
| Venituri in avans | 38.111.339 |
| Capitaluri proprii | 832.305 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 1.371.689 |
| Venituri totale | 1.795.736 |
| Cheltuieli totale | 1.467.895 |
| Profit brut | 327.841 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 315.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 32.250 |
| Active circulante | 2.123.701 |
| Stocuri | 1.550.307 |
| Creante | 243.223 |
| Disponibilitati | 330.171 |
| Datorii | 1.639.416 |
| Capitaluri proprii | 516.535 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 989.844 |
| Venituri totale | 985.809 |
| Cheltuieli totale | 811.572 |
| Profit brut | 174.237 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 162.446 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 32.500 |
| Active circulante | 400.839 |
| Stocuri | 148.000 |
| Creante | 28.555 |
| Disponibilitati | 224.284 |
| Datorii | 79.250 |
| Capitaluri proprii | 354.089 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 427.948 |
| Venituri totale | 432.503 |
| Cheltuieli totale | 180.193 |
| Profit brut | 252.310 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 244.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 34.000 |
| Active circulante | 306.778 |
| Stocuri | 148.000 |
| Creante | 35.980 |
| Disponibilitati | 122.798 |
| Datorii | 157.298 |
| Capitaluri proprii | 183.480 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 181.936 |
| Venituri totale | 181.936 |
| Cheltuieli totale | 8.112 |
| Profit brut | 173.824 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 168.366 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 35.500 |
| Active circulante | 194.403 |
| Stocuri | 148.000 |
| Disponibilitati | 46.403 |
| Datorii | 214.889 |
| Capitaluri proprii | 15.014 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 20.000 |
| Venituri totale | 20.564 |
| Cheltuieli totale | 6.219 |
| Profit brut | 14.345 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.745 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 38.056 |
| Active circulante | 253 |
| Disponibilitati | 253 |
| Datorii | 37.340 |
| Capitaluri proprii | 969 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.000 |
| Venituri totale | 8.000 |
| Cheltuieli totale | 6.991 |
| Profit brut | 1.009 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 769 |
| Pierdere neta | 0 |