PREMIUM PORC SIBIU SRL
| Denumire | PREMIUM PORC SIBIU SRL |
| CUI | 36140854 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000369393 |
| EUID | ROONRC.J2016000369393 |
| CAEN | 146 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-05-30 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LARS VESTEN DRESCHER | - | Danemarca |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 155 905 810 | 3 016 374 | 130 468 336 | 100 058 078 | 76 096 602 | 44 930 556 | 57 |
| 2023 | 43 970 934 | 1 863 750 | 98 482 849 | 100 240 931 | 40 812 656 | 41 914 181 | 25 |
| 2022 | 55 074 382 | -9 366 425 | 132 043 361 | 103 727 954 | 18 955 640 | -9 949 570 | 41 |
| 2021 | 63 829 785 | -22 944 147 | 145 674 780 | 110 217 100 | 35 741 042 | -583 145 | 61 |
| 2020 | 102 159 798 | -16 884 778 | 172 657 106 | 114 654 633 | 69 404 501 | 12 361 003 | 70 |
| 2019 | 86 926 999 | 144 047 | 137 595 662 | 91 003 300 | 61 870 029 | 16 247 994 | 57 |
| 2018 | 39 566 199 | -9 118 575 | 106 753 034 | 71 375 820 | 33 613 719 | -396 053 | 49 |
| 2017 | 9 588 598 | -326 082 | 54 282 741 | 44 702 947 | 18 120 381 | 8 722 522 | 8 |
Statistics
Commercial networks and enterprises155 905 810 lei
255%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PREMIUM PORC SIBIU SRL”
| Cod CAEN preponderent | 146 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PREMIUM PORC SIBIU SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PREMIUM PORC SIBIU SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PREMIUM PORC SIBIU SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 100.058.078 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 76.096.602 |
| Stocuri | 29.409.383 |
| Creante | 42.827.869 |
| Casa si conturi la banci | 3.859.350 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 401.297 |
| DATORII | 130.468.336 |
| VENITURI IN AVANS | 969.232 |
| PROVIZIOANE | 187.853 |
| CAPITALURI - TOTAL | 44.930.556 |
| Capital subscris varsat | 85.550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 155.905.810 |
| VENITURI TOTALE | 167.808.021 |
| CHELTUIELI TOTALE | 164.762.357 |
| Profitul brut | 3.045.664 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.016.374 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 100.240.931 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.812.656 |
| Stocuri | 27.206.747 |
| Creante | 9.589.658 |
| Casa si conturi la banci | 4.016.251 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 628.207 |
| DATORII | 98.482.849 |
| VENITURI IN AVANS | 1.193.509 |
| PROVIZIOANE | 91.255 |
| CAPITALURI - TOTAL | 41.914.181 |
| Capital subscris varsat | 85.550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 43.970.934 |
| VENITURI TOTALE | 70.952.201 |
| CHELTUIELI TOTALE | 69.088.451 |
| Profitul brut | 1.863.750 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.863.750 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 103.727.954 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.955.640 |
| Stocuri | 636.534 |
| Creante | 15.407.608 |
| Casa si conturi la banci | 2.911.498 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 846.335 |
| DATORII | 132.043.361 |
| VENITURI IN AVANS | 1.436.138 |
| CAPITALURI - TOTAL | -9.949.570 |
| Capital subscris varsat | 35.550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 55.074.382 |
| VENITURI TOTALE | 66.787.303 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.153.728 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.366.425 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.366.425 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 110.217.100 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.741.042 |
| Stocuri | 11.032.484 |
| Creante | 18.533.375 |
| Casa si conturi la banci | 6.175.183 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 935.747 |
| DATORII | 145.674.780 |
| VENITURI IN AVANS | 1.802.254 |
| CAPITALURI - TOTAL | -583.145 |
| Capital subscris varsat | 35.550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 63.829.785 |
| VENITURI TOTALE | 90.659.688 |
| CHELTUIELI TOTALE | 113.603.835 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.944.147 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 22.944.147 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 114.654.633 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.404.501 |
| Stocuri | 26.574.358 |
| Creante | 27.983.655 |
| Casa si conturi la banci | 14.846.488 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 958.975 |
| DATORII | 172.657.106 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.361.003 |
| Capital subscris varsat | 25.550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 102.159.798 |
| VENITURI TOTALE | 153.069.177 |
| CHELTUIELI TOTALE | 169.953.955 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.884.778 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 16.884.778 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 91.003.300 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 61.870.029 |
| Stocuri | 29.392.529 |
| Creante | 18.562.187 |
| Casa si conturi la banci | 13.915.313 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 970.327 |
| DATORII | 137.595.662 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.247.994 |
| Capital subscris varsat | 25.550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 86.926.999 |
| VENITURI TOTALE | 114.878.680 |
| CHELTUIELI TOTALE | 114.734.633 |
| Profitul brut | 144.047 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 144.047 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 71.375.820 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.613.719 |
| Stocuri | 9.257.718 |
| Creante | 11.469.341 |
| Casa si conturi la banci | 12.886.660 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.367.442 |
| DATORII | 106.753.034 |
| CAPITALURI - TOTAL | -396.053 |
| Capital subscris varsat | 9.050.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.566.199 |
| VENITURI TOTALE | 43.132.320 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.250.895 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.118.575 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.118.575 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 44.702.947 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.120.381 |
| Stocuri | 8.027.807 |
| Creante | 7.412.650 |
| Casa si conturi la banci | 2.679.924 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 646.962 |
| DATORII | 54.282.741 |
| VENITURI IN AVANS | 465.027 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.722.522 |
| Capital subscris varsat | 9.050.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.588.598 |
| VENITURI TOTALE | 16.404.270 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.730.352 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 326.082 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 326.082 |
| Numar mediu de salariati | 8 |