CENTANA-COM SRL
| Denumire | CENTANA-COM SRL |
| CUI | 3697523 |
| Nr. Reg. Com. | J1992001200064 |
| EUID | ROONRC.J1992001200064 |
| CAEN | 141 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-12-07 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CHICIUDEAN DANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 21 964 393 | 3 571 398 | 11 907 787 | 13 971 152 | 18 494 857 | 16 443 092 | 34 |
| 2023 | 23 629 465 | 2 977 651 | 4 695 543 | 14 485 343 | 9 976 008 | 14 778 163 | 34 |
| 2022 | 23 938 333 | 2 579 849 | 7 385 306 | 15 820 545 | 9 606 453 | 12 207 786 | 34 |
| 2021 | 19 622 919 | 2 041 027 | 9 922 659 | 17 483 245 | 9 892 301 | 10 805 834 | 35 |
| 2020 | 18 825 652 | 1 962 116 | 8 788 257 | 16 332 342 | 8 994 440 | 9 064 807 | 32 |
| 2019 | 18 171 724 | 2 656 741 | 9 652 522 | 13 773 853 | 12 368 848 | 8 562 691 | 31 |
| 2018 | 19 437 293 | 1 572 049 | 4 849 081 | 4 027 643 | 15 482 235 | 6 505 950 | 32 |
| 2017 | 18 340 448 | 1 720 244 | 3 958 624 | 3 617 902 | 5 737 861 | 4 933 901 | 33 |
| 2016 | 17 112 983 | 1 500 535 | 2 610 409 | 2 994 562 | 4 149 963 | 4 013 657 | 33 |
Statistics
Commercial networks and enterprises21 964 393 lei
-7%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CENTANA-COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 141 Rev. 2 (echivalent: 141 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, cu excepția articolelor din blană |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, cu excepția articolelor din blană |
| Cod CAEN principal | 14 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, cu excepția articolelor din blană |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bistriţa-Năsăud , domeniul 141: Extracția minereurilor pentru industria materialelor de construcții
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CENTANA-COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CENTANA-COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CENTANA-COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.971.152 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.494.857 |
| Stocuri | 2.575.042 |
| Creante | 2.048.434 |
| Casa si conturi la banci | 13.871.381 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.886 |
| DATORII | 11.907.787 |
| VENITURI IN AVANS | 4.149.016 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.443.092 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.964.393 |
| VENITURI TOTALE | 33.834.779 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.946.704 |
| Profitul brut | 3.888.075 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.571.398 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.485.343 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.976.008 |
| Stocuri | 2.036.786 |
| Creante | 2.190.544 |
| Casa si conturi la banci | 5.748.678 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.959 |
| DATORII | 4.695.543 |
| VENITURI IN AVANS | 4.989.604 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.778.163 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.629.465 |
| VENITURI TOTALE | 32.375.642 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.056.825 |
| Profitul brut | 3.318.817 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.977.651 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.820.545 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.606.453 |
| Stocuri | 2.725.470 |
| Creante | 2.375.024 |
| Casa si conturi la banci | 4.505.959 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.959 |
| DATORII | 7.385.306 |
| VENITURI IN AVANS | 5.835.865 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.207.786 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.938.333 |
| VENITURI TOTALE | 30.577.717 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.683.510 |
| Profitul brut | 2.894.207 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.579.849 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.483.245 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.892.301 |
| Stocuri | 2.726.780 |
| Creante | 1.984.388 |
| Casa si conturi la banci | 5.181.133 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.228 |
| DATORII | 9.922.659 |
| VENITURI IN AVANS | 6.684.281 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.805.834 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.622.919 |
| VENITURI TOTALE | 24.308.606 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.262.460 |
| Profitul brut | 2.046.146 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.041.027 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.332.342 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.994.440 |
| Stocuri | 1.930.248 |
| Creante | 3.514.377 |
| Casa si conturi la banci | 3.549.815 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.833 |
| DATORII | 8.788.257 |
| VENITURI IN AVANS | 7.514.551 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.064.807 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.825.652 |
| VENITURI TOTALE | 22.055.476 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.075.950 |
| Profitul brut | 1.979.526 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.962.116 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.773.853 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.368.848 |
| Stocuri | 1.830.055 |
| Creante | 5.457.872 |
| Casa si conturi la banci | 5.080.921 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.211 |
| DATORII | 9.652.522 |
| VENITURI IN AVANS | 7.953.699 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.562.691 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.171.724 |
| VENITURI TOTALE | 21.007.756 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.349.168 |
| Profitul brut | 2.658.588 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.656.741 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.027.643 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.482.235 |
| Stocuri | 1.445.530 |
| Creante | 10.536.222 |
| Casa si conturi la banci | 3.500.483 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.170 |
| DATORII | 4.849.081 |
| VENITURI IN AVANS | 8.167.017 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.505.950 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.437.293 |
| VENITURI TOTALE | 21.109.421 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.295.195 |
| Profitul brut | 1.814.226 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.572.049 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.617.902 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.737.861 |
| Stocuri | 1.496.798 |
| Creante | 1.370.553 |
| Casa si conturi la banci | 2.870.510 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.350 |
| DATORII | 3.958.624 |
| VENITURI IN AVANS | 467.588 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.933.901 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.340.448 |
| VENITURI TOTALE | 19.937.095 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.070.087 |
| Profitul brut | 1.867.008 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.720.244 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.994.562 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.149.963 |
| Stocuri | 1.106.928 |
| Creante | 1.154.978 |
| Casa si conturi la banci | 1.888.057 |
| DATORII | 2.610.409 |
| VENITURI IN AVANS | 520.459 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.013.657 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.112.983 |
| VENITURI TOTALE | 18.739.140 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.035.587 |
| Profitul brut | 1.703.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.500.535 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |