BF SYSTEMS MANUFACTURING SRL
| Denumire | BF SYSTEMS MANUFACTURING SRL |
| CUI | 38179451 |
| Nr. Reg. Com. | J20/1349/2017 |
| EUID | ROONRC.J2017001349203 |
| CAEN | 2733 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-09-05 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| WELHAM JAMES CHARLES | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
| SHINGLETON JAMES RAVI | - | Regatul Unit al Marii Britanii şi al Irlandei de Nord |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 22 015 310 | 3 743 424 | 8 128 930 | 1 007 243 | 11 257 184 | 4 198 133 | 74 |
| 2023 | 15 326 931 | -267 425 | 14 038 727 | 1 034 214 | 13 459 068 | 454 709 | 65 |
| 2022 | 8 946 483 | 244 565 | 7 281 011 | 752 785 | 7 120 374 | 722 134 | 41 |
| 2021 | 3 720 587 | -334 692 | 3 848 879 | — | — | — | 24 |
| 2020 | 1 806 093 | 311 381 | 156 043 | — | — | — | 14 |
| 2019 | 1 657 228 | 68 680 | 150 794 | — | — | — | 16 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises22 015 310 lei
44%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BF SYSTEMS MANUFACTURING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2733 Rev. 2 (echivalent: 2733 Rev. 1, 2733 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea dispozitivelor de conexiune pentru fire și cabluri electrice și electronice |
| Descriere Activitate | Fabricarea dispozitivelor de conexiune pentru fire și cabluri electrice și electronice |
| Cod CAEN principal | 27 Fabricarea dispozitivelor de conexiune pentru fire și cabluri electrice și electronice |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea echipamentelor electrice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Hunedoara , domeniul 2733: Alte profile obținute la rece
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BF SYSTEMS MANUFACTURING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BF SYSTEMS MANUFACTURING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BF SYSTEMS MANUFACTURING SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2019-11-11 |
| Data reactivare | 2020-01-13 |
| Data publicare | 2019-11-14 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.007.243 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.257.184 |
| Stocuri | 5.035.840 |
| Creante | 4.072.978 |
| Casa si conturi la banci | 2.148.366 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 315.474 |
| DATORII | 8.128.930 |
| PROVIZIOANE | 252.838 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.198.133 |
| Capital subscris varsat | 1.279.575 |
| Cifra de afaceri neta | 22.015.310 |
| VENITURI TOTALE | 23.435.401 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.075.866 |
| Profitul brut | 4.359.535 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.743.424 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 74 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.034.214 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.459.068 |
| Stocuri | 6.354.392 |
| Creante | 4.949.657 |
| Casa si conturi la banci | 2.155.019 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 154 |
| DATORII | 14.038.727 |
| CAPITALURI - TOTAL | 454.709 |
| Capital subscris varsat | 1.279.575 |
| Cifra de afaceri neta | 15.326.931 |
| VENITURI TOTALE | 16.104.101 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.371.526 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 267.425 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 267.425 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 752.785 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.120.374 |
| Stocuri | 4.356.593 |
| Creante | 2.700.964 |
| Casa si conturi la banci | 62.817 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 129.986 |
| DATORII | 7.281.011 |
| CAPITALURI - TOTAL | 722.134 |
| Capital subscris varsat | 1.279.575 |
| Cifra de afaceri neta | 8.946.483 |
| VENITURI TOTALE | 9.852.157 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.607.592 |
| Profitul brut | 244.565 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 244.565 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| Active imobilizate | 405.483 |
| Active circulante | 3.920.965 |
| Stocuri | 2.297.454 |
| Creante | 1.284.158 |
| Disponibilitati | 339.353 |
| Datorii | 3.848.879 |
| Capitaluri proprii | 477.569 |
| Capital social | 1.279.575 |
| Cifra de afaceri | 3.720.587 |
| Venituri totale | 4.466.366 |
| Cheltuieli totale | 4.801.058 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 334.692 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 334.692 |
| Nr. salariati | 24 |
| Active imobilizate | 294.662 |
| Active circulante | 673.642 |
| Creante | 315.519 |
| Disponibilitati | 358.123 |
| Datorii | 156.043 |
| Capitaluri proprii | 812.261 |
| Capital social | 1.279.575 |
| Cifra de afaceri | 1.806.093 |
| Venituri totale | 1.888.541 |
| Cheltuieli totale | 1.577.160 |
| Profit brut | 311.381 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 311.381 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| Active imobilizate | 185.827 |
| Active circulante | 465.847 |
| Creante | 105.070 |
| Disponibilitati | 360.777 |
| Datorii | 150.794 |
| Capitaluri proprii | 500.880 |
| Capital social | 1.279.575 |
| Cifra de afaceri | 1.657.228 |
| Venituri totale | 1.657.248 |
| Cheltuieli totale | 1.588.568 |
| Profit brut | 68.680 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |
| Active imobilizate | 203.912 |
| Active circulante | 316.339 |
| Creante | 134.815 |
| Disponibilitati | 181.524 |
| Datorii | 1.142.626 |
| Capitaluri proprii | -622.375 |
| Capital social | 225.000 |
| Cifra de afaceri | 698.149 |
| Venituri totale | 739.787 |
| Cheltuieli totale | 1.158.731 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 418.944 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 420.822 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 129.359 |
| Active circulante | 230.972 |
| Creante | 116.336 |
| Disponibilitati | 114.636 |
| Datorii | 561.884 |
| Capitaluri proprii | -201.553 |
| Capital social | 225.000 |
| Cifra de afaceri | 114.726 |
| Venituri totale | 118.730 |
| Cheltuieli totale | 545.283 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 426.553 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 426.553 |
| Nr. salariati | 5 |