GAMES INTERNATIONAL SLOT MACHINE S.R.L.
| Denumire | GAMES INTERNATIONAL SLOT MACHINE S.R.L. |
| CUI | 38596114 |
| Nr. Reg. Com. | J2017003288083 |
| EUID | ROONRC.J8/3288/2017 |
| CAEN | 9200 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-12-13 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FEDORNEAC IOANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58 356 128 | 688 277 | 29 441 263 | — | — | — | 100 |
| 2024 | 58 374 264 | 3 118 510 | 29 391 234 | 2 310 282 | 30 196 100 | 4 034 388 | 114 |
| 2023 | 51 757 166 | 1 916 624 | 11 824 325 | 795 419 | 11 070 949 | 915 878 | 116 |
| 2022 | 42 796 254 | -546 823 | 10 236 374 | 1 631 609 | 5 753 118 | -1 000 746 | 89 |
| 2021 | 24 527 107 | 446 042 | 6 556 599 | 111 853 | 4 819 983 | -490 523 | 56 |
| 2020 | 12 675 838 | -364 890 | 4 052 654 | 86 027 | 3 021 734 | -942 575 | 70 |
| 2019 | 20 577 184 | 154 604 | 3 327 296 | 143 257 | 2 413 834 | -580 289 | 76 |
| 2018 | 9 918 606 | -764 577 | 2 279 528 | 128 648 | 1 415 986 | -734 894 | 53 |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises58 356 128 lei
0%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GAMES INTERNATIONAL SLOT MACHINE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 9200 Rev. 2 (echivalent: 9200 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de jocuri de noroc și pariuri |
| Descriere Activitate | Activități de jocuri de noroc și pariuri |
| Cod CAEN principal | 92 Activități de jocuri de noroc și pariuri |
| Descriere activitate (principal) | Activități de jocuri de noroc și pariuri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Braşov , domeniul 9200: Activități de jocuri de noroc și pariuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GAMES INTERNATIONAL SLOT MACHINE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GAMES INTERNATIONAL SLOT MACHINE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GAMES INTERNATIONAL SLOT MACHINE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2021-11-12 |
| Data reactivare | 2021-12-28 |
| Data publicare | 2021-11-17 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.310.282 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.196.100 |
| Stocuri | 126.460 |
| Creante | 23.680.856 |
| Casa si conturi la banci | 6.388.784 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 919.240 |
| DATORII | 29.391.234 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.034.388 |
| Capital subscris varsat | 70.100 |
| Cifra de afaceri neta | 58.374.264 |
| VENITURI TOTALE | 58.822.824 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.751.926 |
| Profitul brut | 4.070.898 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.118.510 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 114 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 795.419 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.070.949 |
| Stocuri | 170.538 |
| Creante | 7.463.105 |
| Casa si conturi la banci | 3.437.306 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 873.835 |
| DATORII | 11.824.325 |
| CAPITALURI - TOTAL | 915.878 |
| Capital subscris varsat | 70.100 |
| Cifra de afaceri neta | 51.757.166 |
| VENITURI TOTALE | 51.923.350 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.572.946 |
| Profitul brut | 2.350.404 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.916.624 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.631.609 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.753.118 |
| Stocuri | 147.935 |
| Creante | 3.271.931 |
| Casa si conturi la banci | 2.333.252 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.850.901 |
| DATORII | 10.236.374 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.000.746 |
| Capital subscris varsat | 70.100 |
| Cifra de afaceri neta | 42.796.254 |
| VENITURI TOTALE | 42.843.071 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.389.894 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 546.823 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 546.823 |
| Numar mediu de salariati | 89 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 111.853 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.819.983 |
| Stocuri | 95.938 |
| Creante | 2.027.662 |
| Casa si conturi la banci | 2.696.383 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.134.240 |
| DATORII | 6.556.599 |
| CAPITALURI - TOTAL | -490.523 |
| Capital subscris varsat | 33.500 |
| Cifra de afaceri neta | 24.527.107 |
| VENITURI TOTALE | 24.952.911 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.506.869 |
| Profitul brut | 446.042 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 446.042 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 86.027 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.021.734 |
| Stocuri | 76.128 |
| Creante | 1.985.856 |
| Casa si conturi la banci | 959.750 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.318 |
| DATORII | 4.052.654 |
| CAPITALURI - TOTAL | -942.575 |
| Capital subscris varsat | 33.500 |
| Cifra de afaceri neta | 12.675.838 |
| VENITURI TOTALE | 13.187.986 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.552.876 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 364.890 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 364.890 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 143.257 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.413.834 |
| Stocuri | 59.754 |
| Creante | 1.161.536 |
| Casa si conturi la banci | 1.192.544 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 189.916 |
| DATORII | 3.327.296 |
| CAPITALURI - TOTAL | -580.289 |
| Capital subscris varsat | 30.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.577.184 |
| VENITURI TOTALE | 20.648.105 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.473.717 |
| Profitul brut | 174.388 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 154.604 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 128.648 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.415.986 |
| Stocuri | 52.253 |
| Creante | 567.303 |
| Casa si conturi la banci | 796.430 |
| DATORII | 2.279.528 |
| CAPITALURI - TOTAL | -734.894 |
| Capital subscris varsat | 30.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.918.606 |
| VENITURI TOTALE | 9.919.088 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.657.560 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 738.472 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 764.577 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| Active imobilizate | 305 |
| Active circulante | 66.283 |
| Disponibilitati | 66.283 |
| Datorii | 36.905 |
| Capitaluri proprii | 29.683 |
| Capital social | 30.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 317 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 317 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 317 |