ROA LUXURY CONST S.R.L.

Cauta alta firma:
ROA LUXURY CONST S.R.L.
CUI: 38651502RegCom: J29/10/2018EUID: ROONRC.J29/10/2018CAEN: 4120Stare: radiatăTVA: NUActiv fiscal: DA
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MIHAI BRAVU, NR.71, ET.P, AP.2

Denumire ROA LUXURY CONST S.R.L.
CUI 38651502
Nr. Reg. Com. J29/10/2018
EUID ROONRC.J29/10/2018
CAEN 4120
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) radiată
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2018-01-04 (8 ani)

Adresa JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MIHAI BRAVU, NR.71, ET.P, AP.2
Cod Poștal 100409
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
OPREA VIRGIL IULIAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025
2024 0 1 854 525 65 625 1
2023 0 114 136 1 873 079 1
2022 0 -23 864 2 526 004 1
2021 0 -1 484 1 450 538 0
2020 0 -63 124 0
2019 0 -46 49 0
2018
Statistics
Commercial networks and enterprises
0 lei
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROA LUXURY CONST S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4120 Rev. 2
Obiect Activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descriere Activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod CAEN principal 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descriere activitate (principal) Construcții de clădiri
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2024)
Localizare pe hartă
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MIHAI BRAVU, NR.71, ET.P, AP.2
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția ROA LUXURY CONST S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 2349 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Locul 55 în Prahova pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.854.525 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „ROA LUXURY CONST S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „ROA LUXURY CONST S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „ROA LUXURY CONST S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROA LUXURY CONST S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „ROA LUXURY CONST S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „ROA LUXURY CONST S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „ROA LUXURY CONST S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROA LUXURY CONST S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Neplatitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
7 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active circulante 2.457.257
Creante 539.059
Disponibilitati 1.918.198
Datorii 65.625
Capitaluri proprii 2.391.632
Capital social 200
Venituri totale 2.428.413
Cheltuieli totale 512.996
Profit brut 1.915.417
Pierdere bruta 0
Profit net 1.854.525
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 442.346
Active circulante 1.968.312
Creante 1.966.580
Disponibilitati 1.732
Datorii 1.873.079
Capitaluri proprii 537.579
Capital social 200
Venituri totale 2.358.048
Cheltuieli totale 2.220.804
Profit brut 137.244
Pierdere bruta 0
Profit net 114.136
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 2.149.238
Active circulante 351.509
Creante 350.968
Disponibilitati 541
Datorii 2.526.004
Capitaluri proprii -25.257
Capital social 200
Venituri totale 657.300
Cheltuieli totale 681.142
Profit brut 0
Pierdere bruta 23.842
Profit net 0
Pierdere neta 23.864
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 1.197.989
Active circulante 251.156
Creante 251.044
Disponibilitati 112
Datorii 1.450.538
Capitaluri proprii -1.393
Capital social 200
Venituri totale 1.197.989
Cheltuieli totale 1.199.473
Profit brut 0
Pierdere bruta 1.484
Profit net 0
Pierdere neta 1.484

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 0
Active circulante 215
Stocuri 0
Creante 15
Disponibilitati 200
Cheltuieli in avans 0
Datorii 124
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 91
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 0
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 63
Profit brut 0
Pierdere bruta 63
Profit net 0
Pierdere neta 63
Nr. salariati 0

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active circulante 203
Creante 3
Disponibilitati 200
Datorii 49
Capitaluri proprii 154
Capital social 200
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 46
Profit brut 0
Pierdere bruta 46
Profit net 0
Pierdere neta 46

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active circulante 200
Disponibilitati 200
Datorii 0
Capitaluri proprii 200
Capital social 200
Venituri totale 0
Profit brut 0
Pierdere bruta 0
Profit net 0
Pierdere neta 0
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.