RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L.

Cauta alta firma:
RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L.
CUI: 39125212RegCom: J2018004496402EUID: ROONRC.J2018004496402CAEN: 6812Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR CÂMPIA LIBERTĂŢII, NR.31, BL.6A, SC.3, ET.7, AP.111

Denumire RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L.
CUI 39125212
Nr. Reg. Com. J2018004496402
EUID ROONRC.J2018004496402
CAEN 6812
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2018-04-02 (8 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR CÂMPIA LIBERTĂŢII, NR.31, BL.6A, SC.3, ET.7, AP.111
Cod Poștal 30364
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
ROTARU FLORENTINA-România
MIHĂILĂ YASMINE-IOANA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 082 819 204 688 7 081 136 1
2024 1 484 473 1 821 891 7 059 842 1
2023 1 408 379 -228 733 7 127 346 1
2022 388 732 325 623 7 301 273 1
2021 1 472 656 -1 374 832 5 009 384 1
2020 3 299 701 1 191 249 1 965 234 1
2019 7 085 -6 920 3 024 024 0
2018
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 082 819 lei
-27%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 6812 Rev. 3
Obiect Activitate Dezvoltare (promovare) imobiliară
Descriere Activitate Dezvoltare (promovare) imobiliară
Cod CAEN principal 68
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR CÂMPIA LIBERTĂŢII, NR.31, BL.6A, SC.3, ET.7, AP.111
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 2453 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6812: Dezvoltare (promovare) imobiliară

Locul 879 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.821.891 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
7 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4110
Active imobilizate 2.180.132
Active circulante 8.400.109
Stocuri 7.716.759
Creante 205.620
Disponibilitati 477.730
Cheltuieli in avans 227
Datorii 7.059.842
Capitaluri proprii 3.520.626
Capital social 800
Cifra de afaceri 1.484.473
Venituri totale 5.063.013
Cheltuieli totale 3.210.190
Profit brut 1.852.823
Pierdere bruta 0
Profit net 1.821.891
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4110
Active imobilizate 2.904.456
Active circulante 5.940.053
Stocuri 4.579.785
Creante 1.325.270
Disponibilitati 34.998
Cheltuieli in avans 274
Datorii 7.127.346
Capitaluri proprii 1.717.437
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.408.379
Venituri totale 2.175.679
Cheltuieli totale 2.391.644
Profit brut 0
Pierdere bruta 215.965
Profit net 0
Pierdere neta 228.733
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4110
Active imobilizate 3.059.777
Active circulante 6.193.426
Stocuri 4.817.584
Creante 1.371.206
Disponibilitati 4.636
Cheltuieli in avans 466
Datorii 7.301.273
Capitaluri proprii 1.952.396
Capital social 200
Cifra de afaceri 388.732
Venituri totale 3.303.584
Cheltuieli totale 2.972.686
Profit brut 330.898
Pierdere bruta 0
Profit net 325.623
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4110
Active imobilizate 3.170.802
Active circulante 1.640.931
Stocuri 351.107
Creante 1.219.873
Disponibilitati 69.951
Datorii 5.009.384
Capitaluri proprii -197.651
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.472.656
Venituri totale 1.681.971
Cheltuieli totale 3.039.998
Profit brut 0
Pierdere bruta 1.358.027
Profit net 0
Pierdere neta 1.374.832
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4110
Active imobilizate 729.775
Active circulante 2.412.640
Stocuri 976.915
Creante 521.485
Disponibilitati 914.240
Datorii 1.965.234
Capitaluri proprii 1.177.181
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.299.701
Venituri totale 4.367.413
Cheltuieli totale 3.141.904
Profit brut 1.225.509
Pierdere bruta 0
Profit net 1.191.249
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4110
Active imobilizate 292.254
Active circulante 2.717.701
Stocuri 2.232.325
Creante 469.087
Disponibilitati 16.289
Datorii 3.024.024
Capitaluri proprii -14.069
Capital social 200
Cifra de afaceri 7.085
Venituri totale 2.168.515
Cheltuieli totale 2.175.223
Profit brut 0
Pierdere bruta 6.708
Profit net 0
Pierdere neta 6.920

WEB_UU_AN CAEN: 4110
Active imobilizate 234.554
Active circulante 54.104
Stocuri 35.586
Creante 16.765
Disponibilitati 1.753
Datorii 295.807
Capitaluri proprii -7.149
Capital social 200
Cifra de afaceri 21.417
Venituri totale 57.003
Cheltuieli totale 63.710
Profit brut 0
Pierdere bruta 6.707
Profit net 0
Pierdere neta 7.349
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.