GAVELLA COM SRL
| Denumire | GAVELLA COM SRL |
| CUI | 3946772 |
| Nr. Reg. Com. | J1993001715055 |
| EUID | ROONRC.J1993001715055 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-04-27 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VAJAI GHEORGHE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 38 594 026 | 3 600 135 | 21 961 800 | 18 075 836 | 57 492 733 | 51 867 493 | 57 |
| 2023 | 29 347 951 | 3 614 881 | 12 946 663 | 18 589 311 | 44 388 495 | 48 311 058 | 60 |
| 2022 | 19 661 134 | 1 987 036 | 9 226 973 | 18 653 842 | 37 650 506 | 44 827 148 | 64 |
| 2021 | 27 031 437 | 2 647 230 | 8 904 006 | 18 144 959 | 35 883 384 | 43 134 112 | 66 |
| 2020 | 26 924 546 | 1 230 888 | 17 779 047 | 18 143 399 | 42 611 162 | 40 560 459 | 71 |
| 2019 | 25 452 267 | 1 196 534 | 17 356 159 | 18 833 378 | 40 745 891 | 39 340 097 | 77 |
| 2018 | 22 757 560 | 460 383 | 19 299 973 | 19 739 208 | 41 990 073 | 38 213 129 | 80 |
| 2017 | 13 487 210 | 460 871 | 12 537 632 | 19 108 021 | 34 473 609 | 37 598 868 | 94 |
| 2016 | 20 378 531 | 281 387 | 17 268 270 | 18 973 495 | 39 331 667 | 37 137 997 | 130 |
Statistics
Commercial networks and enterprises38 594 026 lei
32%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GAVELLA COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bihor , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GAVELLA COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GAVELLA COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GAVELLA COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.075.836 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 57.492.733 |
| Stocuri | 24.411.713 |
| Creante | 17.306.295 |
| Casa si conturi la banci | 13.758.987 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 126.792 |
| DATORII | 21.961.800 |
| VENITURI IN AVANS | 1.849.436 |
| PROVIZIOANE | 16.632 |
| CAPITALURI - TOTAL | 51.867.493 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 38.594.026 |
| VENITURI TOTALE | 45.637.512 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.372.502 |
| Profitul brut | 4.265.010 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.600.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.589.311 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.388.495 |
| Stocuri | 19.191.617 |
| Creante | 14.051.647 |
| Casa si conturi la banci | 11.145.231 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 102.051 |
| DATORII | 12.946.663 |
| VENITURI IN AVANS | 1.805.504 |
| PROVIZIOANE | 16.632 |
| CAPITALURI - TOTAL | 48.311.058 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 29.347.951 |
| VENITURI TOTALE | 30.799.064 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.574.648 |
| Profitul brut | 4.224.416 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.614.881 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.653.842 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.650.506 |
| Stocuri | 18.976.256 |
| Creante | 11.050.416 |
| Casa si conturi la banci | 7.623.834 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 91.978 |
| DATORII | 9.226.973 |
| VENITURI IN AVANS | 2.075.267 |
| PROVIZIOANE | 266.938 |
| CAPITALURI - TOTAL | 44.827.148 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 19.661.134 |
| VENITURI TOTALE | 26.287.933 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.935.994 |
| Profitul brut | 2.351.939 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.987.036 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.144.959 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.883.384 |
| Stocuri | 16.150.678 |
| Creante | 11.042.101 |
| Casa si conturi la banci | 8.690.605 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 86.432 |
| DATORII | 8.904.006 |
| VENITURI IN AVANS | 1.792.007 |
| PROVIZIOANE | 284.650 |
| CAPITALURI - TOTAL | 43.134.112 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.031.437 |
| VENITURI TOTALE | 28.272.545 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.155.077 |
| Profitul brut | 3.117.468 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.647.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.143.399 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.611.162 |
| Stocuri | 16.119.778 |
| Creante | 12.617.153 |
| Casa si conturi la banci | 13.874.231 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 106.764 |
| DATORII | 17.779.047 |
| VENITURI IN AVANS | 2.109.449 |
| PROVIZIOANE | 412.370 |
| CAPITALURI - TOTAL | 40.560.459 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.924.546 |
| VENITURI TOTALE | 33.024.663 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.549.459 |
| Profitul brut | 1.475.204 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.230.888 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.833.378 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.745.891 |
| Stocuri | 13.159.948 |
| Creante | 15.356.960 |
| Casa si conturi la banci | 12.228.983 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 56.394 |
| DATORII | 17.356.159 |
| VENITURI IN AVANS | 2.527.037 |
| PROVIZIOANE | 412.370 |
| CAPITALURI - TOTAL | 39.340.097 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 25.452.267 |
| VENITURI TOTALE | 24.698.261 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.260.763 |
| Profitul brut | 1.437.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.196.534 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 77 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.739.208 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41.990.073 |
| Stocuri | 15.965.895 |
| Creante | 13.297.016 |
| Casa si conturi la banci | 12.727.162 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 161.648 |
| DATORII | 19.299.973 |
| VENITURI IN AVANS | 2.969.275 |
| PROVIZIOANE | 1.408.552 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.213.129 |
| Capital subscris varsat | 200.200 |
| Cifra de afaceri neta | 22.757.560 |
| VENITURI TOTALE | 27.468.447 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.910.496 |
| Profitul brut | 557.951 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 460.383 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 80 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.108.021 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.473.609 |
| Stocuri | 14.692.635 |
| Creante | 12.729.291 |
| Casa si conturi la banci | 7.051.683 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.970 |
| DATORII | 12.537.632 |
| VENITURI IN AVANS | 3.439.468 |
| PROVIZIOANE | 16.632 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.598.868 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.487.210 |
| VENITURI TOTALE | 16.855.038 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.311.405 |
| Profitul brut | 543.633 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 460.871 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.973.495 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.331.667 |
| Stocuri | 12.246.951 |
| Creante | 19.372.935 |
| Casa si conturi la banci | 7.711.781 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.121 |
| DATORII | 17.268.270 |
| VENITURI IN AVANS | 3.921.384 |
| PROVIZIOANE | 16.632 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.137.997 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.378.531 |
| VENITURI TOTALE | 29.567.511 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.286.124 |
| Profitul brut | 281.387 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 281.387 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 130 |