INVICTUS FORCE&SAFE S.A.

Cauta alta firma:
INVICTUS FORCE&SAFE S.A.
CUI: 39991049RegCom: J2018001428178EUID: ROONRC.J2018001428178CAEN: 1421Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. GALAŢI, SAT VÂNĂTORI COM. VÂNĂTORI, STR. FOLTANUL, NR.1E, BIROU NR. 1

Denumire INVICTUS FORCE&SAFE S.A.
CUI 39991049
Nr. Reg. Com. J2018001428178
EUID ROONRC.J2018001428178
CAEN 1421
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2018-10-11 (7 ani)

Adresa JUD. GALAŢI, SAT VÂNĂTORI COM. VÂNĂTORI, STR. FOLTANUL, NR.1E, BIROU NR. 1
Cod Poștal 807325
Telefon 0742030432
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BLIDARU RODICA-CAMELIA-România
ZAHARIA VALENTIN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 39 452 465 2 195 258 19 037 388 110
2024 46 874 599 1 937 691 31 188 718 4 582 460 31 605 563 4 892 864 113
2023 24 194 724 1 183 130 17 620 028 4 706 948 16 774 645 3 602 202 116
2022 19 769 185 52 241 10 241 641 4 302 474 9 915 797 3 564 346 102
2021 19 988 479 504 951 11 110 102 4 165 818 11 020 009 3 512 105 90
2020 23 170 060 1 297 555 7 205 776 3 472 919 8 007 139 3 507 155 99
2019 9 554 377 454 880 3 863 667 430 308 4 064 879 631 520 4
2018
Statistics
Commercial networks and enterprises
39 452 465 lei
-16%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INVICTUS FORCE&SAFE S.A.”
Cod CAEN preponderent 1421 Rev. 0 (echivalent: 1421 Rev. 1, 1421 Rev. 3)
Obiect Activitate Extracția pietrișului și nisipului
Descriere Activitate Extracția pietrișului și nisipului
Cod CAEN principal 14
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mijlocie (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. GALAŢI, SAT VÂNĂTORI COM. VÂNĂTORI, STR. FOLTANUL, NR.1E, BIROU NR. 1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția INVICTUS FORCE&SAFE S.A. în Topul Firmelor 2024:
Locul 4107 în Top Profit România

Întreprinderi mijlocii , Galaţi , domeniul 1421: Extracția pietrișului și nisipului

Locul 80 în Galaţi pe categoria Întreprinderi mijlocii
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.937.691 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „INVICTUS FORCE&SAFE S.A."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „INVICTUS FORCE&SAFE S.A." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „INVICTUS FORCE&SAFE S.A."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INVICTUS FORCE&SAFE S.A."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „INVICTUS FORCE&SAFE S.A."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „INVICTUS FORCE&SAFE S.A."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „INVICTUS FORCE&SAFE S.A."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INVICTUS FORCE&SAFE S.A."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
7 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1413
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 4.582.460
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 31.605.563
Stocuri 14.549.663
Creante 13.759.899
Casa si conturi la banci 3.296.001
DATORII 31.188.718
VENITURI IN AVANS 106.441
CAPITALURI - TOTAL 4.892.864
Capital subscris varsat 451.800
Cifra de afaceri neta 46.874.599
VENITURI TOTALE 48.808.452
CHELTUIELI TOTALE 46.578.404
Profitul brut 2.230.048
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.937.691
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 113

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1413
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 4.706.948
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 16.774.645
Stocuri 10.189.168
Creante 829.642
Casa si conturi la banci 5.755.835
DATORII 17.620.028
VENITURI IN AVANS 259.363
CAPITALURI - TOTAL 3.602.202
Capital subscris varsat 451.800
Cifra de afaceri neta 24.194.724
VENITURI TOTALE 27.997.501
CHELTUIELI TOTALE 26.570.618
Profitul brut 1.426.883
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.183.130
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 116

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1413
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 4.302.474
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 9.915.797
Stocuri 6.036.309
Creante 3.341.814
Casa si conturi la banci 537.674
DATORII 10.241.641
VENITURI IN AVANS 412.284
CAPITALURI - TOTAL 3.564.346
Capital subscris varsat 451.800
Cifra de afaceri neta 19.769.185
VENITURI TOTALE 20.128.108
CHELTUIELI TOTALE 20.042.508
Profitul brut 85.600
Pierdere bruta 0
Profitul net 52.241
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 102

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1413
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 4.165.818
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 11.020.009
Stocuri 6.942.014
Creante 2.873.583
Casa si conturi la banci 1.204.412
CHELTUIELI IN AVANS 1.586
DATORII 11.110.102
VENITURI IN AVANS 565.206
CAPITALURI - TOTAL 3.512.105
Capital subscris varsat 451.800
Cifra de afaceri neta 19.988.479
VENITURI TOTALE 21.956.059
CHELTUIELI TOTALE 21.366.231
Profitul brut 589.828
Pierdere bruta 0
Profitul net 504.951
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 90

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1413
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.472.919
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 8.007.139
Stocuri 4.392.075
Creante 2.780.832
Casa si conturi la banci 834.232
DATORII 7.205.776
VENITURI IN AVANS 767.127
CAPITALURI - TOTAL 3.507.155
Capital subscris varsat 451.800
Cifra de afaceri neta 23.170.060
VENITURI TOTALE 22.924.552
CHELTUIELI TOTALE 21.425.217
Profitul brut 1.499.335
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.297.555
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 99

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1413
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 430.308
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.064.879
Stocuri 1.138.805
Creante 216.096
Casa si conturi la banci 2.709.978
DATORII 3.863.667
CAPITALURI - TOTAL 631.520
Capital subscris varsat 90.000
Cifra de afaceri neta 9.554.377
VENITURI TOTALE 9.572.678
CHELTUIELI TOTALE 9.035.422
Profitul brut 537.256
Pierdere bruta 0
Profitul net 454.880
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 1413
Active imobilizate 0
Active circulante 199.792
Stocuri 0
Creante 196.856
Disponibilitati 2.936
Datorii 23.152
Capitaluri proprii 176.640
Capital social 90.000
Cifra de afaceri 113.856
Venituri totale 113.856
Cheltuieli totale 11.686
Profit brut 102.170
Pierdere bruta 0
Profit net 86.640
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.