ELECTRO ALFA SERVICII INGINERIE S.R.L.
| Denumire | ELECTRO ALFA SERVICII INGINERIE S.R.L. |
| CUI | 40626268 |
| Nr. Reg. Com. | J2019000218074 |
| EUID | ROONRC.J2019000218074 |
| CAEN | 4222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-02-12 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIUBOTARU GHEORGHE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 75 342 528 | 3 532 660 | 14 168 045 | 4 734 487 | 23 443 234 | 12 272 549 | 124 |
| 2023 | 72 031 102 | 8 528 316 | 19 347 143 | 3 336 282 | 26 924 725 | 8 739 889 | 108 |
| 2022 | 61 200 942 | 3 293 230 | 18 491 638 | 2 580 162 | 24 663 885 | 3 305 231 | 116 |
| 2021 | 37 991 634 | 242 613 | 11 959 667 | 2 542 670 | 11 398 123 | 1 720 903 | 107 |
| 2020 | 42 290 018 | 1 243 048 | 7 591 143 | 539 551 | 8 640 406 | 1 478 290 | 116 |
| 2019 | 11 665 439 | 225 242 | 4 887 329 | — | 5 192 571 | 235 242 | 70 |
Statistics
Commercial networks and enterprises75 342 528 lei
5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ELECTRO ALFA SERVICII INGINERIE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4222 Rev. 2 (echivalent: 4222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Botoşani , domeniul 4222: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ELECTRO ALFA SERVICII INGINERIE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ELECTRO ALFA SERVICII INGINERIE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ELECTRO ALFA SERVICII INGINERIE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.734.487 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.443.234 |
| Stocuri | 5.369.784 |
| Creante | 17.743.325 |
| Casa si conturi la banci | 330.125 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.286 |
| DATORII | 14.168.045 |
| PROVIZIOANE | 1.745.413 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.272.549 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 75.342.528 |
| VENITURI TOTALE | 76.800.707 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.857.446 |
| Profitul brut | 3.943.261 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.532.660 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 124 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.336.282 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.924.725 |
| Stocuri | 2.482.891 |
| Creante | 24.036.632 |
| Casa si conturi la banci | 405.202 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.253 |
| DATORII | 19.347.143 |
| PROVIZIOANE | 2.181.228 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.739.889 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 72.031.102 |
| VENITURI TOTALE | 73.651.735 |
| CHELTUIELI TOTALE | 64.403.011 |
| Profitul brut | 9.248.724 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.528.316 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 108 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.580.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.663.885 |
| Stocuri | 1.916.924 |
| Creante | 22.219.020 |
| Casa si conturi la banci | 527.941 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.235 |
| DATORII | 18.491.638 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 5.452.413 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.305.231 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 61.200.942 |
| VENITURI TOTALE | 62.114.319 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.290.949 |
| Profitul brut | 4.823.370 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.293.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.542.670 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.398.123 |
| Stocuri | 1.808.142 |
| Creante | 9.318.840 |
| Casa si conturi la banci | 271.141 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.373 |
| DATORII | 11.959.667 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 265.596 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.720.903 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 37.991.634 |
| VENITURI TOTALE | 38.371.165 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.061.253 |
| Profitul brut | 309.912 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 242.613 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 107 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 539.551 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.640.406 |
| Stocuri | 1.323.245 |
| Creante | 7.048.732 |
| Casa si conturi la banci | 268.429 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.180 |
| DATORII | 7.591.143 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 111.704 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.478.290 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 42.290.018 |
| VENITURI TOTALE | 42.694.826 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.264.687 |
| Profitul brut | 1.430.139 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.243.048 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.192.571 |
| Stocuri | 679.851 |
| Creante | 4.349.929 |
| Casa si conturi la banci | 162.791 |
| DATORII | 4.887.329 |
| PROVIZIOANE | 70.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 235.242 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.665.439 |
| VENITURI TOTALE | 12.156.265 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.780.274 |
| Profitul brut | 375.991 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 225.242 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 70 |