RDC ASSETS COLLECTION S.R.L.

Cauta alta firma:
RDC ASSETS COLLECTION S.R.L.
CUI: 42421854RegCom: J2023020970403EUID: ROONRC.J40/20970/2023CAEN: 6820Stare: radiatăTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD BANUL MANTA, NR.2, AP.6

Denumire RDC ASSETS COLLECTION S.R.L.
CUI 42421854
Nr. Reg. Com. J2023020970403
EUID ROONRC.J40/20970/2023
CAEN 6820
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) radiată
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2023-11-06 (2 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD BANUL MANTA, NR.2, AP.6
Cod Poștal 11224
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BALLA LADISLAU - SEBASTIAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 6 176 556 2 056 089 650 985 1
2024 2 447 209 1 913 880 243 215 1
2023 872 232 447 317 150 336 1
2022 796 316 627 803 162 558 1
2021 710 698 387 241 721 476 1
2020 811 253 638 417 1 173 625 1
Statistics
Commercial networks and enterprises
6 176 556 lei
152%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RDC ASSETS COLLECTION S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3)
Obiect Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Cod CAEN principal 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere activitate (principal) Tranzacții imobiliare
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD BANUL MANTA, NR.2, AP.6
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția RDC ASSETS COLLECTION S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 2142 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Locul 778 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.913.880 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „RDC ASSETS COLLECTION S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „RDC ASSETS COLLECTION S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „RDC ASSETS COLLECTION S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RDC ASSETS COLLECTION S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „RDC ASSETS COLLECTION S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „RDC ASSETS COLLECTION S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „RDC ASSETS COLLECTION S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RDC ASSETS COLLECTION S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
4 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 1.308.365
Active circulante 972.931
Creante 865.567
Disponibilitati 107.364
Datorii 150.336
Venituri in avans 29.682
Capitaluri proprii 2.101.278
Capital social 500
Cifra de afaceri 872.232
Venituri totale 872.232
Cheltuieli totale 417.152
Profit brut 455.080
Pierdere bruta 0
Profit net 447.317
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 1.275.872
Active circulante 533.767
Stocuri 23.376
Creante 501.829
Disponibilitati 8.562
Cheltuieli in avans 6.880
Datorii 162.558
Capitaluri proprii 1.653.961
Capital social 500
Cifra de afaceri 796.316
Venituri totale 1.557.426
Cheltuieli totale 914.322
Profit brut 643.104
Pierdere bruta 0
Profit net 627.803
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 924.990
Active circulante 812.215
Creante 558.748
Disponibilitati 253.467
Cheltuieli in avans 10.429
Datorii 721.476
Capitaluri proprii 1.026.158
Capital social 500
Cifra de afaceri 710.698
Venituri totale 711.230
Cheltuieli totale 317.730
Profit brut 393.500
Pierdere bruta 0
Profit net 387.241
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 8291
Active imobilizate 846.773
Active circulante 820.084
Stocuri 18.834
Creante 498.420
Disponibilitati 302.830
Cheltuieli in avans 145.385
Datorii 1.173.625
Capitaluri proprii 638.617
Capital social 200
Cifra de afaceri 811.253
Venituri totale 811.311
Cheltuieli totale 164.900
Profit brut 646.411
Pierdere bruta 0
Profit net 638.417
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.