NARDO TRADING CO SRL
| Denumire | NARDO TRADING CO SRL |
| CUI | 4313000 |
| Nr. Reg. Com. | J1993015832409 |
| EUID | ROONRC.J1993015832409 |
| CAEN | 4636 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-06-11 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IVAN FRANCISC VALENTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53 152 118 | 2 551 636 | 36 760 963 | — | — | — | 34 |
| 2024 | 55 482 153 | 3 166 679 | 31 810 968 | 4 069 892 | 41 587 621 | 13 846 545 | 34 |
| 2023 | 50 057 465 | 1 209 735 | 40 326 011 | 7 484 851 | 44 520 966 | 11 679 866 | 34 |
| 2022 | 47 105 191 | 1 496 493 | 34 518 449 | 7 128 723 | 37 832 644 | 10 443 126 | 36 |
| 2021 | 44 517 031 | 1 411 459 | 27 165 871 | 7 439 243 | 29 725 504 | 9 999 265 | 43 |
| 2020 | 39 314 846 | 1 225 010 | 27 105 905 | 8 398 842 | 27 391 304 | 8 678 984 | 57 |
| 2019 | 43 738 744 | 1 768 630 | 31 180 210 | 8 044 815 | 30 793 579 | 7 658 184 | 60 |
| 2018 | 43 234 698 | 1 196 524 | 32 425 271 | 7 901 834 | 30 681 239 | 6 157 802 | 63 |
| 2017 | 44 616 122 | 1 040 504 | 29 736 229 | 7 827 374 | 27 028 856 | 5 120 001 | 66 |
| 2016 | 49 544 931 | 2 093 248 | 31 330 546 | 7 765 226 | 28 654 112 | 5 088 792 | 59 |
Statistics
Commercial networks and enterprises53 152 118 lei
-4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NARDO TRADING CO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4636 Rev. 2 (echivalent: 4636 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4636: Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NARDO TRADING CO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NARDO TRADING CO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NARDO TRADING CO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.069.892 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41.587.621 |
| Stocuri | 23.960.852 |
| Creante | 15.512.739 |
| Casa si conturi la banci | 130.476 |
| DATORII | 31.810.968 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.846.545 |
| Capital subscris varsat | 421.910 |
| Cifra de afaceri neta | 55.482.153 |
| VENITURI TOTALE | 59.856.865 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.149.634 |
| Profitul brut | 3.707.231 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.166.679 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.484.851 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.520.966 |
| Stocuri | 22.607.664 |
| Creante | 20.246.855 |
| Casa si conturi la banci | 174.981 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 60 |
| DATORII | 40.326.011 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.679.866 |
| Capital subscris varsat | 421.910 |
| Cifra de afaceri neta | 50.057.465 |
| VENITURI TOTALE | 50.565.361 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.132.946 |
| Profitul brut | 1.432.415 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.209.735 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.128.723 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.832.644 |
| Stocuri | 23.662.370 |
| Creante | 12.543.137 |
| Casa si conturi la banci | 618.903 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 208 |
| DATORII | 34.518.449 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.443.126 |
| Capital subscris varsat | 171.910 |
| Cifra de afaceri neta | 47.105.191 |
| VENITURI TOTALE | 47.849.906 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.073.824 |
| Profitul brut | 1.776.082 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.496.493 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.439.243 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.725.504 |
| Stocuri | 19.053.462 |
| Creante | 8.827.881 |
| Casa si conturi la banci | 660.252 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 389 |
| DATORII | 27.165.871 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.999.265 |
| Capital subscris varsat | 171.910 |
| Cifra de afaceri neta | 44.517.031 |
| VENITURI TOTALE | 44.886.644 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.278.774 |
| Profitul brut | 1.607.870 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.411.459 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.398.842 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.391.304 |
| Stocuri | 18.595.376 |
| Creante | 6.329.648 |
| Casa si conturi la banci | 72.661 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.072 |
| DATORII | 27.105.905 |
| VENITURI IN AVANS | 7.329 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.678.984 |
| Capital subscris varsat | 171.910 |
| Cifra de afaceri neta | 39.314.846 |
| VENITURI TOTALE | 39.446.155 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.033.755 |
| Profitul brut | 1.412.400 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.225.010 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.044.815 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.793.579 |
| Stocuri | 15.512.650 |
| Creante | 10.837.177 |
| Casa si conturi la banci | 1.175.046 |
| DATORII | 31.180.210 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.658.184 |
| Capital subscris varsat | 171.910 |
| Cifra de afaceri neta | 43.738.744 |
| VENITURI TOTALE | 43.978.097 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.937.832 |
| Profitul brut | 2.040.265 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.768.630 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.901.834 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.681.239 |
| Stocuri | 12.725.714 |
| Creante | 13.281.037 |
| Casa si conturi la banci | 1.504.253 |
| DATORII | 32.425.271 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.157.802 |
| Capital subscris varsat | 171.910 |
| Cifra de afaceri neta | 43.234.698 |
| VENITURI TOTALE | 43.917.808 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.519.873 |
| Profitul brut | 1.397.935 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.196.524 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 63 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.827.374 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.028.856 |
| Stocuri | 13.908.902 |
| Creante | 9.243.154 |
| Casa si conturi la banci | 504.134 |
| DATORII | 29.736.229 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.120.001 |
| Capital subscris varsat | 171.910 |
| Cifra de afaceri neta | 44.616.122 |
| VENITURI TOTALE | 46.174.915 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.937.390 |
| Profitul brut | 1.237.525 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.040.504 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.765.226 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.654.112 |
| Stocuri | 13.527.415 |
| Creante | 11.440.815 |
| Casa si conturi la banci | 607.296 |
| DATORII | 31.330.546 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.088.792 |
| Capital subscris varsat | 171.910 |
| Cifra de afaceri neta | 49.544.931 |
| VENITURI TOTALE | 50.341.444 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.844.835 |
| Profitul brut | 2.496.609 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.093.248 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |