PLAMETCO SRL
| Denumire | PLAMETCO SRL |
| CUI | 5011434 |
| Nr. Reg. Com. | J1993003731088 |
| EUID | ROONRC.J1993003731088 |
| CAEN | 2599 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-12-07 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CÎDĂ CRISTINEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28 437 923 | 2 160 069 | 17 244 721 | — | — | — | 88 |
| 2024 | 30 152 644 | 3 400 239 | 8 090 267 | 9 403 714 | 10 332 987 | 10 108 328 | 84 |
| 2023 | 27 008 895 | 3 316 470 | 5 091 410 | 8 994 745 | 10 707 877 | 12 849 838 | 74 |
| 2022 | 28 581 635 | 4 692 866 | 7 380 307 | 9 270 784 | 9 871 040 | 9 533 368 | 78 |
| 2021 | 23 085 609 | 2 621 730 | 8 092 449 | 10 497 292 | 9 222 765 | 8 779 339 | 73 |
| 2020 | 17 643 224 | 2 025 401 | 5 611 852 | 11 289 646 | 6 141 978 | 8 404 187 | 70 |
| 2019 | 16 081 741 | 1 200 895 | 7 484 470 | 12 252 088 | 5 768 615 | 6 563 419 | 77 |
| 2018 | 15 561 075 | 1 405 631 | 12 848 501 | 14 782 409 | 8 538 038 | 5 792 524 | 68 |
| 2017 | 14 064 508 | 1 002 087 | 7 730 247 | 9 036 352 | 5 821 987 | 5 158 366 | 65 |
| 2016 | 12 156 360 | 1 246 307 | 7 090 961 | 9 431 792 | 4 336 198 | 4 427 285 | 55 |
Statistics
Commercial networks and enterprises28 437 923 lei
-6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PLAMETCO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2599 Rev. 2 (echivalent: 2599 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Braşov , domeniul 2599: Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PLAMETCO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PLAMETCO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PLAMETCO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.403.714 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.332.987 |
| Stocuri | 1.040.475 |
| Creante | 6.134.950 |
| Casa si conturi la banci | 3.157.562 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.521 |
| DATORII | 8.090.267 |
| VENITURI IN AVANS | 1.578.627 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.108.328 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 30.152.644 |
| VENITURI TOTALE | 30.701.006 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.764.465 |
| Profitul brut | 3.936.541 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.400.239 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.994.745 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.707.877 |
| Stocuri | 715.679 |
| Creante | 8.665.782 |
| Casa si conturi la banci | 1.326.416 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 70.570 |
| DATORII | 5.091.410 |
| VENITURI IN AVANS | 1.831.944 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.849.838 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 27.008.895 |
| VENITURI TOTALE | 27.649.515 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.001.452 |
| Profitul brut | 3.648.063 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.316.470 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 74 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.270.784 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.871.040 |
| Stocuri | 1.182.214 |
| Creante | 6.977.583 |
| Casa si conturi la banci | 1.711.243 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 101.428 |
| DATORII | 7.380.307 |
| VENITURI IN AVANS | 2.329.577 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.533.368 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 28.581.635 |
| VENITURI TOTALE | 29.285.005 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.878.514 |
| Profitul brut | 5.406.491 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.692.866 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.497.292 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.222.765 |
| Stocuri | 473.915 |
| Creante | 5.553.844 |
| Casa si conturi la banci | 3.195.006 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.106 |
| DATORII | 8.092.449 |
| VENITURI IN AVANS | 2.851.375 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.779.339 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 23.085.609 |
| VENITURI TOTALE | 23.720.494 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.708.800 |
| Profitul brut | 3.011.694 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.621.730 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 73 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.289.646 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.141.978 |
| Stocuri | 145.308 |
| Creante | 4.745.776 |
| Casa si conturi la banci | 1.250.894 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.542 |
| DATORII | 5.611.852 |
| VENITURI IN AVANS | 3.429.127 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.404.187 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 17.643.224 |
| VENITURI TOTALE | 18.130.170 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.902.978 |
| Profitul brut | 2.227.192 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.025.401 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.252.088 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.768.615 |
| Stocuri | 732.824 |
| Creante | 4.088.710 |
| Casa si conturi la banci | 947.081 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.330 |
| DATORII | 7.484.470 |
| VENITURI IN AVANS | 4.023.144 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.563.419 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 16.081.741 |
| VENITURI TOTALE | 16.918.635 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.571.261 |
| Profitul brut | 1.347.374 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.200.895 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 77 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.782.409 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.538.038 |
| Stocuri | 321.937 |
| Creante | 6.434.422 |
| Casa si conturi la banci | 1.781.679 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.424 |
| DATORII | 12.848.501 |
| VENITURI IN AVANS | 4.682.846 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.792.524 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 15.561.075 |
| VENITURI TOTALE | 16.100.003 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.554.970 |
| Profitul brut | 1.545.033 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.405.631 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.036.352 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.821.987 |
| Stocuri | 564.490 |
| Creante | 4.713.381 |
| Casa si conturi la banci | 544.116 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.170 |
| DATORII | 7.730.247 |
| VENITURI IN AVANS | 1.971.896 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.158.366 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.064.508 |
| VENITURI TOTALE | 14.484.235 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.353.178 |
| Profitul brut | 1.131.057 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.002.087 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.431.792 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.336.198 |
| Stocuri | 467.525 |
| Creante | 3.139.223 |
| Casa si conturi la banci | 729.450 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.438 |
| DATORII | 7.090.961 |
| VENITURI IN AVANS | 2.303.182 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.427.285 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 12.156.360 |
| VENITURI TOTALE | 12.616.101 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.260.630 |
| Profitul brut | 1.355.471 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.246.307 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |